Maar om je geloof te belijden hoef je ook niet persé naar de kerk. Dus die kunnen ook prima dicht nu.
Zo kan je alles recht praten wat krom is. De overheid is niet in staat om te handhaven, daar ligt het probleem. En kinderen zijn niet verantwoordelijk voor hun ouders.
Ze kan psychologische hulp aanvragen hé! Ongeveer 75% van de verpleging op die afdelingen heeft bij ons hulp gehad. Of het nu eenmalige gesprekken zijn of een traject, maakt niet uit, er staat een team klaar. Sterk kind heb je!
Ik deed "leuk" maar bedoel eigenlijk ❤ Tja. Veel meer als structuur en duidelijkheid geven kan je denk ik niet doen. En niet te strak vasthouden aan het schoolwerk moeten maken als dat niet gaat. Voor sommigen is het echt zo verrot Ik ben zeer benieuwd hoe het met jongste zal gaan. Was vorig jaar nog erg vrijblijvend en speels. Maar groep 3 is echt andere koek.
Maar even he... Zo kan ik de bal even terug kaatsen. Zo kan je ook idd alles recht praten wat krom is. Dat de overheid de schuldige is. Het lijkt me een onmogelijk opgave om 17 miljoen Nederlanders te handhaven (sowieso niet met het totaal gebrek aan respect die er heerst tov handhaving in z'n algemeen). Want waarom was het zo moeilijk.om gewoon het zeer dringend advies te volgen? Ach... Het was tenslotte maat een advies toch? Sja... Omdat iedereen blijkbaat dacht dat het advies niet voor hen gold... Hebben we nu een probleem. Ik vind echt dat dit grotendeels onze eigen stomme schuld is. Dit had voorkomen kunnen worden maar ja... Zelf nadenken is moeilijk is wel gebleken.
Ik baal echt als een stekker! (Wie niet) Ben ik vandaag begonnen bij mijn nieuwe baan. Zit midden in de inwerkperiode dus thuis werken met 2 kinderen thuis gaat gewoon (nog) niet. Moet nog zoveel vragen en uitleg hebben. Mijn vriend kan niet thuis werken dus een hoop gepuzzel weer. Dit keer gaan de kids dus gewoon wel naar de opa's en oma's. Die gelukkig het ook totaal geen probleem vinden om de kids op te vangen. Daarnaast mist de oudste weer zoveel zwemlessen. Die heeft dadelijk tegelijkertijd met de jongste haar diploma joh. Echt zo sneu. Morgen mag ze gelukkig nog op de valreep trakteren op school. We moeten de kinderen een stevige tas meegeven en ze mogen in kerstkleding naar school komen. Zal wel een feestelijke dag worden. Ik ben wel super blij dat we haar toch in groep 2 hebben laten zitten anders had ze het niet gered dit schooljaar in groep 3. Gaan weer een paar heftige weken worden. Maar we moeten het er het beste van maken. Het is niet anders.
Want onderwijs op afstand is geen probleem. Maar geloven op afstand kan helemaal niet? Ik heb helemaal geen zin in weer een discussie over geloof. Maar raar vind ik dit wel.
Daar heb ik dr pas inderdaad over gehoord. Was naar aanleiding van iemand die t echt niet volhield. Ik hou t in mn achterhoofd.
Ja vind ik ook hoor. Als ik ook zie hoeveel mensen hun mondkapje niet goed dragen. Nu twijfel ik aan de werking van die dingen maar het gaat erom dat we gewoon eens moeten doen wat je wordt gezegd en niet overal een andere invulling aan geven omdat het beter in je straatje past. Vandaag bij de Kruidvat staat er iemand uitgebreid te bellen met het mondkapje af. Ga naar buiten mens denk ik dan. Het gaat me niet zozeer om dat mondkapje maar wel dat er werkelijk niemand is die ze erop aanspreekt. Als ik eens een keer over de stoep heen fiets heb ik gelijk een handhaver in mijn nek maar hier zie je nooit een handhaver? Het is allemaal zo raar momenteel. We doen allemaal maar wat en dit is het uiteindelijke resultaat,
Vandaag een klant die haar kapje afdeed bij mijn kassa om vervolgens even haar vinger nat te likken om haar briefgeld te pakken om vervolgens niet genoeg geld contant te hebben en dus moest pinnen en met die vinger haar pincode in te voeren
Die mondkapjes, zucht. Veel mensen bedekken hun neus niet eens, niemand die dat controleert. En hopen dat 17 miln mensen zich braaf uit zichzelf aan de maatregelen houden is een utopie @Strijkkraal Geldt niet enkel voor Nederlanders hoor. Al dat geshop over de grens met Belgie en Duitsland ook. Waar de maatregelen zijn, moet je handhaven. En omdat je het niet kan handhaven het over de rug van de kinderen spelen, tja, zeer laag.
Zo dat is goed zeg! Was dat hier ook maar zo, ze mocht zaterdag eindelijk afzwemmen, ze is zo enorm verdrietig dat alles waar ze naar uit keek, kerst op school, afzwemmen, niet door gaat. Vind het zo ontzettend sneu voor alle kinderen (en ouders, ik zie er als een berg tegenop)
Het zou kerken en andere gebedshuizen sieren, uit loyaliteit en hun verantwoordelijkheid richting de samenleving, dat ze de komende tijd ook sluiten en hun diensten online aan te bieden.