Ja dat idd want dat ging van het voorjaar ook dus nu moet het ook lukken Nogmaals Hugo de Jonge antwoordde gisteren letterlijk op de vraag waarom het basisonderwijs want zo komen er toch weer achterstanden? :'Nee daar gaat het nu niet om' Ja daar gaat het zeker wel om!
Ik zal vast iedereen over me heen krijgen maar hebben we dit niet allemaal zelf gedaan? We hebben massaal de adviezen genegeerd en de regels overtreden ja de een in mindere mate en andere erger Maar als ik kijk naar mezelf ben ik ook weleens samen naar de supermarkt geweest en heb ik onnodig de kerstshow in tuincentrum bezocht en zo heeft eigenlijk iedereen op zijn manier de regels/advies aan zijn laars gelapt. Ik probeer gewoon het positieve te zien en snap de mensen die mopperen over zwemles ed absoluut niet. School is lastig dat ben ik met iedereen eens maar kennelijk wel nodig ik kijk uit naar de tijd dat alles wel weer kan maar voor nu vind ik dat sommige mensen zo terecht kunnen bij " joop van den ende producties"
In mijn geval, weinige familie in Nederland werkt in de zorg. Vrienden hebben ook allemaal een vitaal beroep. Blijft over mijn oma van 93 die achter gesloten deuren woont ivm dementie. En zo zal ik vast niet de enige zijn die compleet afhankelijk is van de nood bso.
Ik bedoelde niet dat ik zo denk, ik hoopte ook dat in ieder geval het basisonderwijs open zou blijven. Ook al is dat op mij niet van toepassing en hoef ik daarvan de gevolgen nu niet te dragen. Maar ja, ik merk wel dat bepaalde mensen zo denken.
Als het tot 18 januari is 2,5 week maar het zal zeker verlengd worden net als in het voorjaar. Maar dat nu al zeggen kunnen ze niet dus doen ze het in stapjes
Ik zou zsm eigenlijk willen weten wat de dingen zijn die mijn oudste moet leren. Nu hebben we vakantie en dan is het makkelijker om het te smeren over de hele periode. Of om in de vakantie het werk te doen (vriend is ook thuis dan) en daarna vakantie te houden.
Ja buitensport ja, dan vallen de meeste sporten dus af zoals turnen, gym, ballet, zwemmen, judo, karate, dansen, basketbal etc
Ik denk echt niet dat het bij die 2 weken gaat blijven, helaas . Ik ga er echt vanuit dat ze pas na de voorjaarsvakantie (hier de laatste week van februari) weer naar school mogen. Dus op 1 maart. Ik geloof er helemaal niks van dat op 18 januari de cijfers al weer zo goed zijn, dat de scholen weer open gaan. Dat wordt weer verlengen. Heb het ook maar alvast zo gebracht naar mijn kinderen, beter nu even een schok, dan op 18 januari wéér een teleurstelling .
Ja dat lijkt me stug eerlijk gezegd. Hoe willen ze dat met groep 8 gaan doen dan? Die moeten voor 8 maart oid ingeschreven staan voor de middelbare school en zullen toch nog een cito moeten doen.
Hoe wil je de andere sporten dan buiten doen? En ja verlengen ja want zoals ik al eerder zei na gisteren en straks de kerst zijn de cijfers op 12 januari nooit flink gedaald. En ja dat weten ze nu al maar als ze zeggen tm februari thuis kunnen mensen de klap helemaal niet aan.
Mijn dochter is echt dolgelukkig dat ze weer thuisonderwijs mag gaan doen, ze zat de laatste tijd helemaal niet lekker in haar vel in de klas doordat het een zeer onrustige klas is. Voor haar komt dit precies op het goede moment, ze gaat trouw net zoals in het voorjaar heel serieus met haar thuiswerk aan de slag ze vind het super fijn dat ze even thuis kan bijkomen. Hoe we dat verder allemaal regelen zien we wel daar is wel overheen te komen. Mijn man werkt thuis dus die moet op dagen dat ik er niet ben samen met onze dochter haar thuiswerk doen ja daarbij ook nog zelf zijn uren maken. Ideaal....nee dat niet maar het is niet anders we passen er wel een mouw aan. Dan maakt mijn man overdag maar iets minder uren en dan werkt hij in de avond nog door om de gemiste uren in te halen het is niet anders we verzinnen er wel wat op, ik denk graag in mogelijkheden dus linksom of rechtsom we verzinnen wel iets
Natuurlijk is 2 weken te overzien maar de kans is aanwezig dat dit wederom weer verlengd gaat worden. Het vertrouwen in de overheid is weg en al helemaal als er letterlijk wordt gezegd dat basisscholen dichtgaan om zo de ouders thuis te laten blijven. Dat kan gewoon echt niet. Dan wordt de zorg over achterstanden zo van tafel geveegd alsof dat helemaal niet belangrijk is. Dat ze het VO dicht doen snap ik wel want hier ook veel besmette jongeren maar op de basisschool helemaal niks en waarom die basisschoolleerlingen niet even hun laatste week voor de kerstvakantie vol laten maken? Ook zo enorm vaag.
Lijkt me stug. Misschien is het zo, maar daar ga ik mij dan nu nog niet druk over maken. Dat zien we dan wel weer.
Nou, dát idd. Ik voel de bui ook al hangen. Mijn dochter zit op het speciaal onderwijs. Ze heeft al een enorme achterstand door het voorjaar en veel ziek geweest tussendoor. Ik kan wel huilen. Mijn zoon redt zich wel qua onderwijs, maar hij is zo ontzettend verdrietig. Onbegrijpelijk toch hè?