Jemig wat een namen! jaks-je-ee/jaks-jee-ee? o nee wacht kan ook nog met dj- natuurlijk.. of niet met de ah maar met de eh klank (jeks/djeks). Laten we het makkelijk maken
Ik las eerst Djools. Toen dacht ik: hmm ja wel een lelijke schrijfwijze zo, maar ja.. tegenwoordig is het zO hip om je kind een ''Dj-'' naam te geven (al dan niet geschreven met J, maar uitgesproken als Dj). Maar zie nu met de 2e keer lezen dat er Djoois staat met een i. Gewoon Joyce dus, maar dan op een hele vreemde, idiote manier geschreven (en snap ook die dubbel oo niet, je zegt toch ook geen Jooyce?) VrEselijk dit zeg!
Ik krijg jeuk van gecombineerde namen. Zo heb ik collega's gehad met de namen Simonique (Simone+Monique) en Fleuriska (Fleur+Mariska) Overigens hele aardige mensen hoor, ze hebben zelf hun naam natuurlijk niet gekozen.
Ja klopt. En Lijntje/Lijnie ook zelfs Edit: er werden in 2014 en 2016 nog 2 kinderen Lijnie genoemd en in 2015 1 kindje. Het aantal kinderen die Lijntje worden genoemd hangt zo ongeveer op 4 kinderen per jaar! En nog altijd zijn er baby's die Wijntje worden genoemd: gemiddeld zo ongeveer 2 per jaar..... Ik zeg maar zo: ik zeg maar niks! 2017 en verder heb ik niet meer meegeteld, aangezien dit alleen een schatting betreft gezien namen die minder dan 25x per jaar worden gegeven, niet meer vrijgegeven worden ivm. de privacygevoeligheid.
Ik vroeg me bij het posten al af wie van de tweeling ze ook alweer zo noemen Wat ik dus echt suf vind: heb je (tweelingdochter) Ali, (moeder) Leah en (tweelingdochter)Aleeah (en dochter Addie). Dus als je Ali en Leah in 1 adem uitspreekt krijg je Aleeah
Ik ben heeeeeel erg benieuwd hoe je dochter heet!! Mijn meisje heet Pixie weet ook dat de meeste die naam niet gewelig vinden, en dat vind ik juist fijn! Minder Pixies
Ah die is deels aziatisch weet ik toevallig...(vermoed niet snel 2 met deze naam)..wel wist niemand de naam te noemen in t begin...ja ehm leek op quinoa..
Konden de ouders niet kiezen tussen Geneviève en Beverly ofzo... Niet dat dat nou de meest doorsnee namen zijn trouwens, maar toch.