Nee joh geen sorry zeggen Heb hem net geappt en hij zei dat ie idd even moet kijken met Oud&Nieuw dus hebben afgesproken dat ik op dag 10 begin met testen en hem op de hoogte hou. Soms heb ik een uitschieter en is mijn test pas op dag 15 positief en na een mk weet je het natuurlijk niet. Ja denk ook wel dat de gynaecoloog me toch wil zien. Vind dat altijd zo awkward met bloeden maarja hun zien dat natuurlijk dagelijks...
Ja en ik heb dat eigenlijk altijd maar nu bleef het wat langer hangen dus toch maar gebeld en ja ze nemen geen risico he dusja. Maar van de andere kant vind ik het wel fijn om niet te hoeven terwijl ik bloed. Mijn duimen draaien voor jou hoor!!
Snap ik ook wel. Dankjewel! Nog een uurtje!! Mijn kat is me inmiddels flink moed aan het geven... Ze is géén schootkat, maar zit sinds ik zwanger ben elke dag op schoot... Heeft ze bij de vorige zwangerschappen niet gedaan. Ik word er gewoon emotioneel van.
Goed nieuws dames!! We hebben net een perfecte echo gezien van een mini-kindje met een mooi kloppend hartje, nagenoeg precies zo ver als ik volgens mijn eigen berekening ben ❤️❤️❤️ 6+5 ipv 6+6. Kon uitwendig en ze vond het kindje direct. Wij zijn ongelooflijk blij en opgelucht voor nu ❤️❤️❤️
Ja, ik vond inwendig echt heel spannend. Psychisch gezien geen goede ervaringen mee. Man wat ben ik opgelucht. Heb keihard liggen schokken van het huilen.
Ja ben gewoon ongesteld. Gisteren was de 29e dag na inbrengen cytotec, en mijn cyclussen zijn gemiddeld 27 dagen dus wel netjes (als ik het zo kan zien tenminste). Vorig jaar na mijn mk werd ik op dag 31 of 32 weer ongesteld en toen was ik iets minder ver zwanger dan ik nu was en toen begon de mk spontaan.
Dankjulliewel dames!!!! Ik heb volgende week alweer een echo, maar dan in het UMC, even een extra check ivm de bloedverdunners donderdag 30 dec om 9.15