Ik snap je redenatie, dan kan ik me ook voorstellen dat je die foto's mooi maar confronterend zou vinden. Mijn man geeft echter als reden dat het niet "hoort" en dat andere mensen het gek zouden kunnen vinden. En daar ga ik me in mn eigen huis, op een niet zó zichtbare plek toch echt niet door laten weerhouden.
Ik ben inmiddels wel gehecht geraakt aan een schilderij die iemand heeft nageschilderd van van Gogh. Vind de kleuren wel leuk. Mijn man had hem gekocht voor ik wat met hem kreeg, je ziet op de foto half:
Hier idem, ik heb zo'n diepe lijst met scharnieren en een glazen plaat ervoor en de achterwand is magnetisch. Daar zitten wat foto's en knutseltjes van mn dochter in. Trouwfoto is 10x15 op een plankje bij de tv (en zwart wit) en een foto van mijn oma (oude foto uit de jaren 50, bloedmooie vrouw voor haar tijd). Boven op de overloop hangen in 1 lijst drie zwartwit foto's van mn dochter. Bij geboorte bij mij, bij papa en in dr bakkie met papa's vinger op dr wang. Meer is er eigenlijk ook niet. Beneden in de woonkamer zou ik eerder een 5 luik van de deathly hallows ophangen (ben nog bezig met t frame te bouwen waar ik die canvas op moet spannen...). Is hier ook wel een nerd huis en een algeheel allegaartje. Overigens die diploma's aan de muur zou een ding voor mij zijn. Ik wil bij voorkeur een certificeringsbehang maar dat doe ik wel in een werkkamertje.
Is dit niets voor jullie? Als je doorscrolt naar onderen zie je dat hij ook tekeningen maakt die heel abstract zijn. Dus alleen contouren. Zo heb je wel iets persoonlijks maar toch ook niet gelijk heel herkenbaar. Het wordt gemaakt van bestaande foto’s. Misschien vind je man dit wel mooi voor de woonkamer? https://www.gwenbastiaan.nl/digitale-portretten/
Wauw, die zijn gaaf!! Dankjewel voor de link! Ik vind die digitale portretten prachtig, vrees wel dat mijn man ze nog steeds te figuratief vind. De tekeningen met alcohol inkt die ook op de site staan zijn meer in zijn straatje. En ik moet zeggen dat de kleuren en vormen daarvan mij ook meer aanspreken dan de abstracte dingen die we tot nu toe hebben gezien. Dus wie weet wordt het wel zoiets!
ik heb ze al eerder gezien en moest er gelijk aan denken dat dit een mooie compromis zou kunnen zijn. Jullie gaan er vast samen uitkomen!
ohhh ik hoop echt niet dat jij degene bent die die portretten heeft gemaakt want ik wil niemand persoonlijk beledigen maaaaaar oei wat vind ik die dingen spuuglelijk!! Iedereen staat onaantrekkelijk op die tekeningen... kan mij niet voorstellen dat stuk voor stuk al die mensen zo onaantrekkelijk zullen zijn. Maar het is gewoon echt - in mijn ogen - lelijk getekend Dan nog liever een retro wielrenfiets aan de muur
Whahaha jaaaa hoe bedenkt hij het toch?????? Kansloos gewoon nou moet ik er wel eerlijk bij vertellen dat ik in een nogal groot huis woon en ook oa hele hoge muren heb. Dus misschien zou het volgens een stylist van een 1 of ander hip programma best tof kunnen staan: ik wil het echt niet hebben. Eventueel kan ik akkoord gaan met zo’n fiets aan 1 bepaalde muur: de muur in zn studeerkamer. Daaaahaaaaaaag fiets! Niet in mijn zicht
whaha nee hoor ik heb geen talent daarvoor. Ik teken poppetjes zoals een kleuter met twee verschillende benen twee rondjes als ogen en een half boogje als mond
Ik sluit me ook hierbij aan. Ik zou het meer een privé moment vinden, gewoon een foto voor jouzelf om te bewaren maar niet voor aan de muur.
Ik kan dit ook niet mooi vinden, voelt ook onpersoonlijk. Lastige kwestie vooral om tot een compromis te komen.
Ik vind haar ‘gezichtsloze’ lijntekeningen mooier, die met ogen, mond rimpels zijn meestal vrij eng en weinig aantrekkelijk idd.