Vroeger wel, tegenwoordig worden zelfs die oproepkaarten met de streepjescode erop weggegooid. Juist ivm de avg wet.
Klopt, ik heb deze laatst ook op moeten vragen voor mijn kinderen ivm vaccinatieplicht bij de BSO. Deze gegevens mogen alleen niet door de overheid direct aan derden worden verstrekt. Voor de coronavaccinatie zou je hiervoor wel specifiek toestemming kunnen/mogen verlenen... Tenminste, dat willen ze mogelijk maken.
Ik werk bij het planbureau van de ggd, en heel af en toe moet ik bijspringen bij de telefoon. Wat ik weet is dat alles gekoppeld staat. Zelf kan ik niet in het dossier van jou kind kijk, dus als jij ons belt met een vraag over vaccinatie dan stuur ik je door naar het rivm, daar hebben ze alles geregistreerd. Zo kunnen ze ook zien welke meiden er hpv hebben geprikt, of deze twee of drie vaccinaties nodig hebben ( afhankelijk van leeftijd). Als je bijv student ben en boven de 18, en je moet op je stage adres of op een werkplek aantonen welke vaccinatie je heb gehad, kun je dat opvragen bij het rivm. Zij kunnen een overzicht uitdraaien. Het staat dus zeker gekoppeld met het rivm. Hoe het zit met dat je aangeeft dat je hier geen toestemming voor geeft, dat heb ik nog nooit eerder gehoord dus daar kan ik geen antwoord op geven.
12.5 Oproepen RVP en centrale registratie van vaccinaties Het RIVM heeft als taak het oproepen van de te vaccineren kinderen en het registreren van de toegediende vaccinaties. Als een baby bij de gemeente wordt aangegeven komen de gegevens in de Basis Registratie Personen (BRP) te staan. Deze gegevens komen ook in de landelijke database van het RIVM, Praeventis. Ongeveer 4-6 weken na de geboorte van hun kind ontvangen de ouder(s) een oproepset, bestaande uit een brief, een vaccinatiebewijs, vaccinatiekaarten en een algemene brochure over het RVP. Voor evaluatie van het programma is het belangrijk dat alle vaccinaties geregistreerd worden in Praeventis. Het RIVM-DVP heeft de taak de toegediende vaccinaties vast te leggen in Praeventis. Deze registratie vindt plaats door elektronisch berichtenverkeer tussen JGZ-organisaties en het RIVM (digitale uitwisseling tussen DD JGZ en Praeventis) en indien dit niet werkt gebeurt dit op basis van de door de uitvoerende organisaties opgestuurde vaccinatiekaarten of vaccinregistratieformulier.
Nee wij doen niet mee. Er is te kort en te weinig getest. We weten niet wat de bijwerkingen zijn op zowel korte als lange termijn. waar een vaccin normaal pas na 10/15/20 jaar wordt vrijgegeven is dit in amper een halfjaar vrijgegeven als ‘veilig maar we kunnen niks garanderen’ daar gaan wij geen proef konijn voor zijn.
Ik denk dat de vaccinatie echt wel zijn werking doet Maar ik ben vooral bang wat het op de langere duur doet met je lichaam dus over een aantal jaren
Ik denk dat dit een jaarlijks terugkerend iets is, net zoals de griep vaccinaties. Misschien vaccineren ze nu vrijwel iedereen die dat wil en komt het daarna jaarlijks voor degenen die ook al in aanmerking komen voor de griepvaccinatie.
Heb ergens gelezen dat je 2 maanden geen borstvoeding mag geven met een vaccinatie... dus voor mij sowieso een nee want ik geef mijn dochter nog fulltime borstvoeding.. wil daar echt niet mee stoppen voor een vaccinatie...
Waarom ben je daar bang voor? Wat verwacht je? En heb je diezelfde angst ook voor andere vaccins? Tot nu toe zijn de lange termijneffecten van vaccins vooral dat mensen niet of veel minder ziek worden en oud worden. Een enkele keer is het effect dat het vaccin toch niet lang genoeg werkt. Verder niets.
Jij werkt in het ziekenhuis toch? Zijn er consequenties als je je niet laat vaccineren? Hoe staat jouw werkgever daarin?
Dit is niet waar! Ik klets niet uit m'n nek ofzo hoor. Bel voor de grap maar eens naar t RIVM om op te vragen welke vaccinaties je kind heeft gehad. Of hoe denk je dat de herinneringen komen voor gemiste vaccinaties. Die komen van het RIVM hè. Ik ben geen roeptoeter hoor, dit is mijn werk.
Klopt maar daar hebben we nog niks over gehoord Het is vooral dat we er onderling als collega's zijnde wat over discussiëren
Ik weet wel zeker dat ik gelijk heb. Zoals gezegd, dit is mijn werk. Tenzij ik deel uit maak van een enorm complot en dit zelf niet weet. Of dat tijdens mijn coronatesten er stiekem nano deeltjes zijn geïnjecteerd en ik hierdoor waanideeën heb.misschien werk ik wel gewoon voor Trump? Of voor gates? Ahhhh nu ben ik bang...
waarschijnlijk heeft dat iets te maken met het feit dat het vaccin net een week te koop is. En je dus geen effecten kan weten nog omdat de tijd simpelweg te kort is. dus ja. Hoe kom ik er bij. Corona is nog geen jaar in onze levens. Dus het medicijn. Is nog niet genoeg getest. Ga gerust testen, let me know
Het klopt dat het vaccin voor dit type coronavirus "nieuw" is, maar dit is enkel een aangepaste versie van de vaccins die al sinds jaren op de markt zijn voor o.a. Sars en Mers. Van die vaccins zijn de uitwerkingen op de lange termijn al wel bekend. Dit is de enige reden waarom dit vaccin er zo snel is... De basis was er al, ze hebben deze alleen aangepast naar het nieuwe coronavirus covid-19. En de trials hebben ze gelijktijdig laten lopen om tijd te besparen. Alle tests en doorlopen zijn gelijk aan bestaande medicijnen en worden met dezelfde richtlijnen beoordeeld. Dit is gewoon een goed voorbeeld van wat er mogelijk is als alle neuzen van alle knappe koppen in de wereld dezelfde kant op staan.
Er zijn inmiddels al meer dan 60.000 mensen gevaccineerd in de trials. Dat is genoeg om de korte en middellange termijneffecten te bevoordelen.
https://threadreaderapp.com/thread/1341418707076210688.html Heel veel uitleg, met links naar de onderbouwing.