Haha goed bezig!! Hier is alles nog lekker rustig, dus kan rustig in bed wakker worden! Oh balen, hopelijk vind je hem wel!
Geen oog dicht gedaan. Zo jammer na 3 goeie nachten.. voelde me eigenlijk best wel goed nu 1 nacht rukaan en voel moe gelijk weer belabberd. Pijn in mn bovenbenen, heupen, rondom schaambot en onderrug.
Wat een rotnacht @Friezin87 ... heb met je te doen! Hopelijk dient je kleintje zich eerder aan dan de datum die je hebt gekregen..
Dat hoop ik ook. Lig gewoon weer te janken. Zouden vandaag maar mijn ouders. Niet super veel speciaals op programma. Maar heb er totaal geen zin in. Denk dat ik ze zo maar een berichtke doe of ze hier komen. Man aan het werk. En zie het gewoon ff helemaal niet meer zitten. (Sorry voor t klagen zo met kerst) Vandaag 38 w. Gelukkig hoef ik max nog nog een week
@spannendetijden dat is een actieve ochtend! Hopelijk het laatste restje nesteldrang dat zich er nog uit perst en dat het dan maar snel mag gaan beginnen En bedankt voor de naam-poging Het was niet goed
@Starfire gefeliciteerd klinkt idd als een droombevalling. Hier hebben de lijfjes van de kids eindelijk door dat het vakantie is, dus allemaal uitgeslapen tot half 10 Heerlijk daarna wel al stofgezogen en een was weggevouwen. Nu nog even rustig aan en dan vanmiddag even bij mijn ouders langs en misschien lange wandeling ofzo. Heerlijk zo een rustige kerst.
Nou hier vroeg manlief zich dus af waar ik was, hij mistte me al ff in bed en zat ook niet op de plee Dus die kwam gezellig bij me zitten friends kijken. En toen zei hij doe ff lekker je ogen dicht schat, tis al vermoeiend genoeg zo! Dus wat gedommeld op de bank. rond half 9 - 9uur kwamen de kids ook beneden en ben toen mn bed in gestuurd en half 11 gewekt met heerlijk kerstontbijtje! net nog ff wat dingen aan kant gemaakt boven (man stofzuigen , matras weggegooid die naast ons bed stond en teveel ruimte innam en kast opgeruimd (was mijn rommel kast die manlief ontdekte ) ) lekker ff wezen douchen en gaan eind vd middag maar zwager om daar te eten. Alle krampjes / harde buiken ed zijn gezakt maar kleine is wel iets minder actief en lijkt nogmeer gezakt. Zei wel tegen man, geen bier voor jou vanavond want je hebt best wel eens kans dat t weer begint en wel doorzet) En... ik heb de Camera opgeladen en ingepakt in de ziekenhuistas
Heerlijk van die uitslapende kinderen @Kaaat, hier kwam de eerste ook pas om half 10 aan en nummer twee om kwart voor 10 @spannendetijden dat klinkt als een heerlijke ochtend! Benieuwd of het gerommel straks weer begint en dan hopelijk ook doorzet. Iedereen aan het genieten van de kerstdagen? Wij hebben gaan zo gezellig eten bij vrienden en dan ben ik blij dat het er vanaf morgen weer opzit. Heel gezellig en leuk deze dagen maar het vreet ook een hoop energie die ik momenteel al niet heb
Hier ook erg fijne dagen met familie. Maar ben indd net als jij, blij als ze er weer op zitten. Morgen heerlijk helemaal niks. Kapot, gesloopt en erg moe
ben ook zeeeer benieuwd! Iig wel weer wat harde buiken maar niet zo als vannacht. Maar hoop pas morgen vroeg want dan kan ik even lekker slapen nog want die drukte vreet idd hoop energie! Én , manlief mag niet meer rijden en stinkt naar de drank en knoflook dus wil ik nu niet naast me tijdens een bevalling Morgen gaat man naar maat toe met mn oudste 2 dus kan ik lekker chillen en smiddags slapen met de jongste dus even dagje energie level op pijl brengen en dan mag ie maandag wel komen!
Hier ook steeds harde buiken. Maar wil indd net als jou even een goede nacht om het energie level weer wat op te krikken. Kleine is ook goed druk. Na elke trap word mijn buik knoepert hard. Gewoon zeer. Verder zo nu en dan flinke steken onderin.
Helaas niets bijzonders te melden. denk toch dat t ventje zn broer en zussen achterna gaat en nog heerlijk een week of 2-3 blijft zitten T begint wel allemaal wat anders te voelen (druk op schaamstreek, nog meer doorbloed daar beneden ook) en ook zelf meer behoefte aan mn eigen bubbel en ben enorm aant bijslapen vanmorgen tot 9:50 geslapen en pas 10:15 eruit 1 plasje gedaan om half 4 dus lange nacht gemaakt. Manlief is nu net weg, zo de kleine meid op bed leggen en zelf op de bank liggen en ipv slapen , met mn schoolwerk. kan ik dat miss vanavond nog uitwerken en dan is ook dat rond. (Krijg daar nog beetje zenuwen van steeds dus moet er wat mee) vind t wel spannend stiekem dat manlief weg is. Stel je voor dat t wél ineens begint! Duurt namelijk minimaal 1 a 1,5uur voor hij thuis is vanaf moment dat ik hem zou bellen en moet dan nog kids wegbrengen enzo. Dus duurt zo 2uur voor ik int zh ben ipv max 20min (Tis dat we de kids weg moeten brengen want woon maar 5min van zh af met de fiets!) hebben jullie trouwens een backup plan voor als je partner er niet bij kan zijn?!? Nu met de corona mogen ze er niet bij met verkoudheidsklachten. Wat nou als hij net op dat moment snot heeft of hoest?!?! Ik zou niet weten wie ik dan moet vragen. Dit is toch iets wat je met je partner wil doen?!? Niet alleen door zijn/haar hulp en steun en kracht maar tis ook zijn/haar kindje dat geboren wordt!! Speciaal moment! (En ze hebben al bijna alles gemist)
Sorry kut nacht gehad... van 2 tot 5 wakker geweest. Vk hier gehad. Hardebuiken en steken onder in om de 4 a 5 minuten... maar toen de vk hier kwam helemaal niks meer. Heeft ook totaal niets gedaan. Dus baal als een stekker. Moest maar weer gaan slapen. Nou dat weet je wel. Lichaam vol adrenaline dus is helemaal afgenomen en ook niet tot nauwelijks nog geslapen. Mag zo de dienstdoende vk bellen om een nachtje in het zh te slapen met een shotje slaapmiddel. Nog steeds wel hele harde buiken en bij het looen flinke steken onder in. Maar niets regelmatigs helaas
Het is meer of mijn man optijd er bij is uit zijn werk. Is nu ook gewoon aan t werk. En kan niet zo 1 2 3 naar huis. Buschauffeur. Moet eerst wat geregeld worden zodat hij af kan stappen. Vervangend vervoer en chauffeur. Maar alsdat zou gebeuren en mijn ontsluiting vorderd snel dN komt mijn schoonmoeder hier voor het opvangen dochter en mijn moeder komt deze kant op om met me mee te gaan naar het zh. Wou eerst heel graag thuis. Maar ben er nu toch wel overuit dat ik in het zh wil gaan bevallen. Hoe bijz. Zou het eigenlijk ook zijn als mijn moeder er bij is. Stiekem gun ik het haar ook heel erg. Maar liever mn man natuurlijk.
Update over in zh slapen: gaan we eerst nog even uitstellen. Heb vab de week x slaappil gehad van de vk en daar heb ik heerlijk op kunnen slapen. Dat gaan we voor vannacht eerst weer proberen. Mocht dit voor vannacht niet werken dan morgen in het zh slapen. Doet dit goed zn werk dan kan mijn man nog zon pil voor morgen nacht bij de praktijk halen. Dinsdag weerco trole bij de vk.
Mijn vriend zou dan thuis blijven bij dochter, en m'n moeder mee naar het ziekenhuis.. zij is ook bij de bevalling van mijn dochter geweest en dat was heel fijn en bijzonder. Maar ik moet er niet aan denken dat m'n vriend er niet bij is! Wil het écht niet zonder hem doen.. het liefst beviel ik thuis met hem, m'n moeder en m'n dochter in de buurt haha maar dat mag niet. Wij gaan begin februari in zelf isolatie tot de baby er is ik wil het risico niet lopen dat hij er niet bij kan zijn.