Chantal vertelde over dochter Julia(ze wonen tegenover de speeltuin) Dacht nog, prima naam tot ik t huis zag met naambordje op de deur: Djuliah! Ai.... Leuke naam maar die spelling doet zeer aan mijn ogen hihi
Ook al zo vreselijk. Ik postte hier een week of 2 terug zoiets nog een Djoeliah die ik ergens voorbij zag komen. Snap ik net zo weinig van..
Ik gok zo maar dat ze traditioneel vernoemd zijn en de roepnaam er een afgeleide van is. Hoop ik tenminste heel erg voor de kinderen
Die heb ik eerder voorbij zien komen en volgens mij ook zelf genoemd hier.. die naam kwam ik tegen bij the voice of Holland, het nichtje van een deelneemster heette zo.
Misschien als het kindje Pools is dat het een normale gangbare naam is maar denk dat hier in NL de meeste het kennen als Jakob of Jacob. Zelf vind ik het net alsof je Jacob of Jakob bedoeld maar niet weet hoe je het moet schrijven. Zo zie je maar hoe iedereen het anders gewend kan zijn.