Goedemorgen dames, Ik ben nog veels te vroeg met testen maar nadat ik een vaag streepje in de verte op een sensitest extra vroeg heb wil ik toch graag voor het weekend of Maandag een testje erbij halen. Ik hoor verschillende verhalen over de Predictor maar uit ervaringen weet ik dat met 1 van de 2 soorten dat ik ook zo 'n voorgedrukt streepje had. Weet iemand welke van de 2 het betrouwbaarste is? En ik hoor ook verschillende verhalen over de testjes van de Kruidvat 2voor5 zijn deze gevoelig?
Predictor je veruit de beste en gevoeligste test die er is. Anders werkt de Kruidvat 2 voor 5 ook heel goed. Toen ik laatst een heel vaag tuurstreepje had op de dipstick, testte ik dezelfde dag een duidelijke lijn op de Kruidvat. Dipsticks zijn minder gevoelig.
Hoorde laatst ook verhalen dat de Predictor testen de laatste tijd bijna overal ook weg uit de winkel zijn Ga zo maar even naar de Kruidvat dan Weet dat de Etos ook van die cassette testen hebben maar weet niet als die dezelfde gevoeligheid hebben als de Kruidvat
Predictor vind ik erg fijn, maar die zijn wel duurder geworden. Ik heb ze laatst via Bol.com besteld, dat ging verder prima, ligt hier in ieder geval nergens meer in de winkel. Maar qua prijs even duur bijna als CB Early volgens mij. Etos Early is denk ik ook goed. Dr. Original (heb ik via Etos gehaald toen) is ook duidelijk, het streepje is soms wel minder ‘mooi’. Succes!
Die bedoelde ik inderdaad! Etos zit net even wat dichterbijer dus zit erg te twijfelen om die te halen vooral nu met alle drukte in de winkels liefst zo dichtbij mogelijk naar de winkel Weet je misschien nog hoeveel dagen voor NOD jij deze testen hebt gebruikt?
Die van de Etos, trekpleister en Kruidvat zijn volgens mij exact dezelfde alleen met een ander merkje! Predictor is inderdaad overal uitverkocht, ik kon ze ook niet vinden..
@Luchia en opgedroogd ziet de Dr. Original er veel beter uit dan de dipstick (geen foto van nog). Denk dat ik Etos early ook nog wel ga doen deze dagen haha
Had je ook de dipsticks van Sensitest? Heb vanmiddag voor de zekerheid nu de early variant van Dr. Original gehaald bij de Etos, Nu mezelf nog bedwingen om zo lang mogelijk te wachten met testen
Zou lekker kiezen voor de kruitvat testen. Die zijn makkelijk te verkrijgen en kun je goed mee testen en oploop mee vergelijken, Als je nog even zou kunnen wachten met testen totdat je rond 11/12 dpo bent, kun je zeker al goed positief testen op die testen.
Nee van Telano ofzo (?). Maar ik moet zeggen, niet echt aan te raden. Het streepje vervaagt vrij snel. Dr. Original bleef/blijft wel mooi staan! Etos Early ook. Toen ik testte voor ons zoontje heb ik volgens mij positief getest met Kruidvat 2v5..
Ga denk ik vandaag die Dr. Original proberen maar eigenlijk wil ik het liefst nog wachten tot na het weekend maar wordt steeds lastiger met wachten want krijg steeds meer rare klachtjes
Kan alleen bijna nergens meer de Predictor vinden in de winkels zelf. Lijkt wel alsof iedereen testen is gaan inslaan
Net nog toch eerst maar zo 'n Sensitest nog gedaan maar niet echt iets te zien naar mijn idee.. Eergisteren leken we echt iets te zien vooral toen we hem in het negatief zette zelfs me vriend zag het deze keer en die ziet dat soort dingen niet al te goed Heb de foto van eergisteren er bij gezet, Zijn we nou gek of lijken we iets te zien? Als het nou een streepje is of iets anders we lijken wel iets te zien..