Ik heb het gisteravond verteld aan m’n ouders, die hadden echt mijn zwangerschap niet zien aankomen. Ik heb de afgelopen jaren vaak aangegeven dat de wens er wel was maar dat we een zwangerschap niet nog een keer aandurfde. Maarja wij dus uiteindelijk toch besloten ervoor te gaan, dus ze waren we, erg verrast!
Oh ja gelukkig wel, het was weer een mooie echo met kloppend hartje. Bij de meting kwamen we uit op 1 dag verder dus 8w2d. wat een leuk idee! Spannend ben benieuwd hoe ze reageren maar een origineel idee! Dames iedereen een hele mooie jaarwisseling en dat het maar een heel mooi jaar mag worden❤️
Erg kort nachtje gehad hier. De jongste heeft flinke koorts dus hele nacht mee bezig geweest bij ons in bed. Als ik 3 uur heb geslapen, is het veel. Goed begin van het nieuwe jaar! Hoe was jullie avond / nacht? Hoe viel het nieuws @Siamara?
Oh wat rot! Beterschap!! Het was zo spannend. Ik heb me er de hele avond druk om gemaakt of het me zou lukken mijn filmpje op tijd te casten... En of het niet op zou vallen... Maar het kwam uiteindelijk perfect uit. We hadden RTL4 zitten kijken en de countdown daar was supersaai met een reclame van de Plus... Mooi moment voor mij om te zeggen, "ik vind dit een beetje een saaie countdown, ik zet een live countdown aan van YouTube" en hop, daar was mijn filmpje. Mijn moeder herkende de naam van mijn YouTube-kanaal en zei dat hardop, waarop ik zei, "jaaaa, dat zie je omdat ik 'm naar de tv cast". Toen om twaalf uur de echo in beeld verscheen met daaronder "augustus 2021" , begon de hilariteit. Vader: wat een raar plaatje. Moeder: proost! Schoonmoeder: augustus 2... Augustus 2021? Dat duurt nog een tijdje! Dat is het nog helemaal niet. Wat een gekke countdown. Moeder: proost! Vader: negeert tv Ik: JONGENS WAT IS DAT Moeder (richt zich tot de tv): oh, proost! (Nog steeds totaaaal onwetend) Ik: JONGENS WAT IS DAT Moeder: ooooooh Schoonmoeder: OOOOOOOOOH je had erbij moeten zijn. Ik heb het van twee kanten gefilmd en heb het al 10 keer terug zitten omdat het zo grappig is dat er geen kwartjes vallen bij alledrie. Ik had van tevoren stiekem de webcam op m'n laptop aangezet en heb zelf ook gefilmd met m'n telefoon. Ze hadden he-le-maal niks door. En ze zijn natuurlijk verschrikkelijk blij voor ons!
Haha wat leuk! Mooi hoe het dan totaal niet binnen kan komen op zo'n moment. Fijn dat het nieuws eruit is!
Klinkt wel superleuk @Siamara Gelukkig nieuwjaar allemaal! Dat 2021 maar een hoop gezonde baby’s brengt voor ons ❤️ Hier een gezellig en rustig o&n met de buren. En heel veel telefoontjes en appjes met allemaal lieve wensen.
Wij ook rustig avondje gehad, en om 00:45 naar bed gegaan. Het was ook goed rustig qua vuurwerk hier. Dochter niet wakker geworden, super fijn. @Siamara Super leuk zeg! Hihi ❤️
Gelukkig nieuwjaar iedereen! Hahaha grappig verhaal @Siamara ! Leuk dat je het gefilmd hebt. Dat is iets om te bewaren!! @Amelie balen meid!! Hopelijk kan je straks even wat slaap inhalen!! Wij gingen dus de 30e al naar vrienden. Ik had die donuts gemaakt en mn vriend op een gegeven moment: wij hebben trouwens nog iets lekkers mee voor bij de koffie. Legt dat op tafel en niks... Na 2 minuten zegt een vriendin: is dat een hint??? Dus mn vriend en ik allebei kei hard ja! Dus die 2 meiden begonnen van gefeliciteerd etc etc en die 2 mannen die erbij waren snapte het ook niet haha. Dus een keer aangepord zovan snap je het niet? En toen viel het kwartje. Toen zijn wij vertrokken naar de echo en ging de rest boodschappen doen. Kwamen we daarna terug hadden ze een kadootje gekocht. Een klein knuffeltje en een voorleesboekje. Super lief!! Gisteravond heb ik tot 3 uur volgehouden! En naar bed gegaan omdat ik de zatte mannen beu was en niet omdat ik zo moe was. Super blij! En nu lekker tot half 11 geslapen. Goed begin van het nieuwe jaar!
@Siamara zit gewoon te janken bij je verhaal zo mooi! Ik moest werken tot 22:45 en was om 23:15 thuis. mom half 12 m’n zoontje uit bed gehaald en kwam z’n vriendinnetje met haar moeder (vriendin van mij) en hebben we zo t nieuwe jaar ingeluid met wat kindervuurwerk. Voor iedereen een jaar met gezonde baby’s gewenst!
@Madson haha dus bij jou viel het kwartje ook niet zo snel! Ben heel blij dat ik 't gefilmd heb, zit het eindeloos terug te kijken en elke keer weer keihard te lachen. Wou dat ik het met jullie kon delen, maar is iets te privé haha.
Ik heb het ook niet volgehouden Gelukkig nieuwjaar gewenst allemaal! Met hopelijk prachtige, gezonde baby's!
Ik ben al aan een verlanglijstje begonnen voor de baby. Alvast wat inspiratie opdoen voordat we weer van alles krijgen wat we niet nodig hebben of niet onze stijl is. Heel veel dingen hebben we nog maar vind het wel leuk om wat nieuwe dingetjes te hebben straks voor dit kindje. Hebben jullie zelf al iets gekocht voor de baby?
Het viel mij op dat het lijkt uit te maken op welk tijdstip je de handtekening gemaakt hebt. Beste wensen allen! Dat we allemaal maar gezonde baby's mogen verwelkomen deze zomer.