Maar even serieus he. Die echo is dus een halfjaar geleden gemaakt zeg je. Toen voelde je je ‘baby’ dus al bewegen. Je voelt een baby pas bewegen vanaf pak em beet 4 maanden zwanger ofzo? Dan zou je een halfjaar geleden dus minstens 4 maanden zwanger zijn geweest. Dan zou je nu dus minstens 10 maanden zwanger zijn ook al ligt je baby onontdekt achterin je buik, dan had die er nu toch allang moeten zijn? Joejoe.
Er is altijd Hcg, alleen soms komt er te weinig in de urine terecht om te meten. Maar een echo liegt niet. Echt niet. Je hebt nu van meerdere mensen met pds bevestigd gekregen dat het je darmen zijn die je voelt. Maar volgens mij is het enige dan je wilt horen dat je zwanger bent
Je zei eerder dat die een halfjaar geleden was. Maar okee. Ik ga mee in je verhaal. September. 4 maanden terug. Dan ben je nu minstens 8 maanden. Succes met de bevalling zou ik dan zeggen
Je moet echt je verhaal beter op orde maken want je praat echt onzin.. Als dit niet genoeg bevestiging is dat je niets anders aan het doen bent dan gewoon aandacht zoeken en nep bezig.. Maar hey! Jij bent gewoon hartstikke zwanger joh! Geniet ervan! Je bent een dubbele wonder en kind kan niet ontdekt worden op echo's en je hebt een langere zwangerschapsduur, je bent er 1 voor in de boeken
Zonder hcg geen baby. De functie van hcg is het voorkomen van het afbreken van het baarmoederslijmvlies. Als je geen hcg hebt kan een baby niet groeien. Je wordt ongesteld. Urinetesten zijn 99.9% betrouwbaar. Je test de gehele zwangerschap positief. Bloedtesten zijn 100% betrouwbaar. Vrouwen die beweren negatieve bloedtesten te hebben gehad liegen, sorry. Print screens van bloeduitslagen kunnen makkelijk vervalst worden. met de huidige technologie is het onmogelijk om een 16 weken oude baby te missen op een echografie. Als de bloedtesten zegt HCG minder dan 0.2 dan ben je niet zwanger.
Nee sorry, bedoelde dat ik denk ongv een half jaar te zijn, sinds juli & echo was in september (+-8 wk als het klopte).
Wat wil je nou precies horen dan? Je neemt namelijk echt geen zak aan van wat iedereen je zegt.. dus als je nou ff aangeeft wat je graag wilt horen gaan we je dat gewoon allemaal ff zeggen en hoef je je niet meer in allerlei rare bochten te wringen..
Nee, je snapt het niet. Sinds juli denk ik zwanger te zijn, dus nu ongeveer een half jaar. September was een echo, met als het klopt ongv 8 weken. Dus niet sinds juli al 4 maanden.
Jawel. Want als jij in juli al dacht een baby te voelen was je al verder op weg. Je voelt een baby pas na ongeveer 4 maanden zwangerschap. Je voelt je baby echt niet eerder. En al helemaal niet met 8 weken.
Even wat anders ik wordt echt steeds zo blij als ik het onderste in je onderschrift zie het is jullie echt zo gegunt en nu zit je al in het 2e trimester