Ja, hele opluchting toch weer Eerstvolgende echo wordt ook gelijk al de geslachtsbepaling Ben zo nieuwsgierig! Aankomende maandag bloedprikken; regulier en NIPT. Hoe gaat het bij jou? Jij gaat ook lekker hard al!
Whoeiii heb je een idee of het een jongen of een meisje is? Ik zat er compleet naast toen. Hier in de komende 4weken 3 echo's te gaan. 1 vr de leuk 2 groeiechos. En de suikertest. Ben benieuwd. Verder fiets ik er nog steeds doorheen op m'n copd na.
De eerste weken dacht ik een jongetje.. Maar sinds een week ben ik er echt van overtuigd dat het een meisje is Wat fijn dat het allemaal soepel verloopt bij je, op de copd na! En heerlijk al die echo's.. Ik wil ook weer
Omg!!!! Ik zie hem vet goed Hoeveel dpo nu? En dit is een normale toch? Geen early? Deze geven erg licht streepje hè, misschien morgen met andere testen om nog duidelijker te zien?
Haha! Ja allemaal van die momenten hè! Als dit gebeurt, dan ben ik al zover! Ik zal de tijd een zetje geven voor je
Net met kruidvat getest helemaal niks op te zien. En net hele erge buikpijn gekregen dus breekt straks wel door denk ik
Ah neee!! Wat een domper na die lijn zeg Zou toch nog hoop houden.. of barst t echt los? Want beetje bloed zou kunnen ook nog van innesteling bijv. Lijn staat r wel echt