Bedankt, die ga ik zo downloaden Hopelijk doe ik er niet verkeerd aan om het zo vroeg te hebben staan. Het doel van dit keyboard is vooral om het leuker te maken om samen kinderliedjes te zingen (ivbm tos). Het zou ook om de gemiddelde concentratie van een 4 jarige kunnen gaan. Een paar keer per dag er een paar minuten achter zitten is een stuk makkelijker dan een half uur aan één stuk.
@Amarens , bij geel zijn de ballen wat harder en stuiteren wat harder en verder/hoger, waardoor het iets sneller gaat. Maar ik zou hem gewoon mee laten doen met geel, er zitten pauzes tussen, dus tussendoor kan hij wel bijkomen. Vaak word je ook niet voor elk potje ingedeeld.
Dank je wel! Hij wil het zelf heel graag proberen en de competitie duurt ook maar 2,5 maand (als deze nog doorgaat ivm corona). Van ons mag hij natuurlijk meedoen, alleen is het icm voetbal en school best veel bij elkaar.
Oh ik zou niet weten waarom het verkeerd zou zijn. De kinderen vinden het leuk, je vindt het leuk, jullie hebben het instrument in huis staan dus af en toe even ongedwongen oefenen is toch helemaal prima.
Ik wordt gek! Dochter gaat haar werk maken, maar het rekenen is dit keer moeilijk. Het feit dat ze tijdens het werk videoverbinding heeft met twee klasgenoten om het werk te maken werkt erg vertragend. Vanmorgen een uur digitaal les en nu een uur. Ze moet nog tafels, taal en blink maken en voor 2 uur inleveren, gaat ze dus nooit halen. Ik vraag wat er zo moeilijk is aan het rekenen. Je hebt een product wat 126 euro kost na een prijsverhoging van 110%. Dan moet ze bij die 110 , 100 optellen en dan moet ze beide getallen gaan delen of vermenigvuldigen totdat ze dus op die 100 % uit komt. In dit geval 126 ÷ 2 = 63 210÷2 = 105 63÷21=3 105÷21= 5 3×20= 60 5×20= 100% Het antwoord is dus 60 euro Eeee ja ik zou dus gewoon 126 ÷ 210 × 100 = 60 doen. Maar ja ze moet wel alle stappen opschrijven en inleveren. Ja san snap ik ook wel dat het moeilijk is als he bij elke som moet puzzelen of en door welk getal je moet delen of vermenigvuldigen
Ik snap geen reet van die tussenstappen die je hebt opgeschreven. Je berekening aan het eind is logisch ja. Mag ze geen kruislings vermenigvuldigen schema maken. Linksboven 126 rechtsboven wil je weten Daaronder 210 % rechtsonder 100% Dus 126x100:210 = antwoord.
Ik dus ook niet, heb meneer net maar ge mailen of hij mij uit kan leggen waarom het perse op die manier moet, want ik snap er dus ook geen rest van. Krijg ik geen antwoord dan doen we het morgen lekker op mijn manier
Lijkt me ook de meest logische manier...? Eerst één procent uitrekenen en vervolgens x100 om de oorspronkelijke prijs te krijgen...
Wij hebben wel een knutsel en teken kind maar dingen die ook leuk zijn. In de vorige lockdown (gr 3,hebben we een dino project gemaakt. (Kan natuurlijk in elk thema) Een stukje geschiedenis, soorten dino's, woordweb, tekening hoe ze eruit zien, kenmerken etc. Verder nog dino's van lego, clicks, magneten. Overal een foto van gemaakt en in een map gestopt.vond hij super leuk. Deze keer heeft hij een een project gekregen van school. Dit keer over superhelden en zelf 1 bedenken. Schaken doet hij met zijn papa. Smart games kan hij zelf mee aan de slag
Vandaag konden ze door overbelasting een stuk later pas online, dusmlekker chaotisch. Vandaag was het vooral uitzoeken wat waar gemaakt moest worden, computer of Schrift. Natuurlijk weer veel piepen in plaats van gelijk aan het werk, zucht Het is ook niet dat het te moeilijk is, eerder te makkelijk en dan nog steeds langer piepen dan werken.
Pfff hier dag 1 thuiswerk. Wat een drama weer. Puur het op gang komen. Afraffelen van dingen, waardoor het eigenlijk opnieuw moet.. Morgen mag hij zijn werk thuis doen van de andere school waar hij 1 ochtend heen mag. Dat zelfstandig werken is het hem absoluut niet bij hem. Mijn man gefrustreerd en zegt dat ie dan maar moet stoppen met die andere school als dit nu al zo gaat. Die wil niet zien dat thuis echt heel wat anders is dan op school. Gezellig hier dus hahaha. Herkenbaar bij jullie dat thuiswerken niet goed gaat?
Ja zoon ( met autisme) heeft hier heel veel moeite mee gehad die had echt een scheiding gemaakt tussen school en huis en dingen die op school thuis horen wilde hij thuis niet doen. Hij zit nu in de derde voortgezet onderwijs het gaat nu beter maar wel regelmatig nog met strijd. Dochter heeft vandaag haar wek dus niet afgekregen maar weigert na 14 uur nog wat te doen omdat dan normaal de school ook uit is. Dat ze pas om 9: 30 uur begon ipv half 9 lijkt haar te ontgaan. Ga dus morgen maar de schooltijden aan houden dus om half 9 aan de slag tot 10:30. Kwartier pauze en dan weer door tot 12 uur. Brood eten en dan weer van 12:30 tot 14 uur
Hier zijn ze met de vorige lockdown gelukkig aardig ingesteld mbt wat de bedoeling is. Maar de oudste zal echt geen dingetje extra doen tav de planner die ze gekregen heeft. Ze maakt alleen wat daar op staat en bij voorkeur ook exact op de momenten dat het er op staat. Ze luistert ook alleen naar wat de juf zegt. Vorige keer heb ik op een gegeven moment dus maar de juf ingeseind om bepaalde instructies te geven (ook mbt afwijken van het plan, dat dat best mag als dat nodig is ed). Ze heeft ook weer zo weinig werk dat ze het in in max. een uurtje af heeft...
Hier ook een driftbui bij het opstarten. Op een gegeven moment gaf hij zich gewonnen en ging het goed. Hopelijk is hij er morgen wat meer op ingesteld.
Hier gaat het prima eigenlijk. School is bij de kleuters vooral gericht op spelend leren. Bijna geen werkjes dus. Een werkboekje voor de hele week, maar das weinig werk. Verder wat dingen op kleuterplein, maar dat is op de iPad dus alleen maar leuk. De dingen die we moeten oefenen (oa de letter Puh en tellen tot 12) kan hij al eeuwen. Dus we kunnen hier gewoon spelen en spelen en spelen. Hij knutselt uit zichzelf. En verder is het plan elke dag stuk wandelen.
Morgen maar weer een nieuwe ronde, nieuwe kansen. Het is echt niet veel, maar hij heeft er zoveel moeite mee om het gewoon maar te doen. Alles is stom. Mijn dochter uit groep 2 daarentegen, die wil de hele dag door wel werkjes doen. Ze vindt het geweldig. Letters, rekenen, knutselen. Wat een ijver zeg. Verbazend hoe verschillend ze dan reageren.
Ja echt bizar om te zien. Ik vraag mij af of het nog een beetje ligt aan het vrijblijvende of dat het echt een vorm van honger is bij mijn middelste. Gezien hoe makkelijk hij mee gaat met het werk van groep drie, hoe hij nu weer draait in karakter en hoe hij na het werk zelf nog op zoek gaat naar dingen om te leren. Ik begin zo'n ander kind te zien. Een nieuwsgierig kind. Een tevreden kind. Een kind wat zich pas nog gedroeg als een peuter en zich ineens laat zien als een scholier. Ik zie anderhalf jaar kleuteren echt niet meer voor mij voor hem... Maar hoe bespreek ik dat op school. Hij past zich aan aan zijn klasgenoten. Zodra school weer start ben ik bang dat zijn gedrag ook weer jonger wordt.