uitgerekend 16 t/m 31 maart 2021

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Slowly, Jul 9, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    Welkom en Gefeliciteerd met je zwangerschap. Hoe verloopt het tot nu toe voor je?
     
  2. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    Jan 6, 2021
    2,369
    1,760
    113
    Female

    Dank je wel. Alles loopt hier goed. Al heb ik wel bekkenpijn maar vergeleken met andere zwangerschappen is nog goed te doen.
     
    Kirzy likes this.
  3. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Welkom!


    Nesteldrang en winkels dicht/bezorgtijden LANG... Wát een slechte combinatie :p
     
  4. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    Jan 11, 2019
    12,260
    12,636
    113
    Female
    @3musketierseneengirl Welkom!

    Hier heb ik een sterk jongetje die denkt mama haar ribben moeten ergens anders heen... mijn zijkant is helemaal blauw en beurs en bedankt he! Haha
     
  5. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Oeh ja mijn ribben zijn ook getroffen gebied, ik hoop dat als er geen hoofd meer in ligt te porren dat het wat beter gaat. Alhoewel je er dan trappen in krijgt.. Kan er niet van slapen o_O
     
  6. Striae

    Striae Fanatiek lid

    Jul 16, 2020
    1,567
    1,073
    113
    Sorry ik heb niet echt bijgelezen.
    Het valt me momenteel allemaal een beetje zwaar. En het duurt nog zo lang. Ik ben het zwanger zijn echt zat!!
    Vinden jullie het nog een beetje leuk?
    Ik zit echt opgesloten in mijn huis. Een rondje lopen is al te veel gevraagd voor mijn bekken. Ik ben continu moe en mijn hart slaat steeds op hol als ik gegeten heb. Vandaag suikertest gedaan, gelukkig net niet overgegeven :). Ik voel me ook de hele tijd of ik m te kort doe. Ik kan zo veel dingen niet meer en ik heb een heel kort lontje. En nu begint hij nou net door te krijgen dat hij ook af en toe stout kan zijn.. ik weet dat er gerust vrouwen zijn die het zwaarder hebben, maar ik ben het zat! Ik wil weer fit zijn. Er komt hier ook absoluut geen 3e ;)
    Sorry voor mijn geklaag ik moest het even kwijt..
    Gelukkig is dit een groot kindje en zal hij waarschijnlijk eerder gehaald worden vanwege zijn gewicht.
     
  7. Striae

    Striae Fanatiek lid

    Jul 16, 2020
    1,567
    1,073
    113
    Mijn ribben worden nog aardig gespaard. Hoofdje lag al netjes beneden en de voetjes trappelen meestal richting mijn navel :) daar heb ik dan ook vaak mijn handen liggen. Zo schattig dat hij dan precies in het holletje van mijn hand trapt.
     
  8. Striae

    Striae Fanatiek lid

    Jul 16, 2020
    1,567
    1,073
    113
    Oh @Fraser ik lees dat je bent gevallen.
    Kon er ook nog wel bij :(
    Hoe gaat het nu met je?
     
  9. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Ahh geen sorry!! Ik begrijp je helemaal ❤️ ik vind het ook zwaar. Hopelijk vliegen de laatste weken voorbij..
     
    Striae likes this.
  10. Striae

    Striae Fanatiek lid

    Jul 16, 2020
    1,567
    1,073
    113
    #3110 Striae, Jan 7, 2021
    Last edited: Jan 7, 2021


    Het is ook gewoon dat ik 2 weken geleden alles nog kon en nu in 1 klap helemaal niks meer.
    Eigenlijk mag ik van geluk spreken dat het toen allemaal nog kon. Maar zo voelt dat nu even niet.
     
  11. Striae

    Striae Fanatiek lid

    Jul 16, 2020
    1,567
    1,073
    113
    Had maandag groeiecho gehad. Kind was gewoon al 600gram zwaarder dan mijn app zei o_O de schattig met 40 weken is een 10ponder :cry:
    Daarom ook de suikertest. Ik hoop echt dat daar niks uitkomt. Ik heb wel goede hoop omdat mijn nuchtere waarde op 4.5 zat. De waarde na de test weet ik nog niet
     
  12. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    Jan 11, 2019
    12,260
    12,636
    113
    Female
    Hier ook enorm zwaar.. bijna jaar geleden dat R is overleden. En laatste weekjes.
    Ook steeds meer bekken/heup ect pijn :cry:
    Al met al zal ik blij zijn als hij gezond in mijn armen ligt
     
  13. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    Jan 6, 2021
    2,369
    1,760
    113
    Female
    Ik was vanmorgen ook weer bij verloskundige geweest. Hier ook netjes met hoofd naar beneden. Ben ik niet gewend van andere drie. Die lagen pas laatste week goed.

    hier is vooral nesteldrang erg aanwezig. Maar we moeten eerst nog veel doen in huis dus helaas kan nog geen babykamer inrichten.
     
    Striae likes this.
  14. Lievekleine88

    Lievekleine88 Bekend lid

    Jul 17, 2020
    641
    593
    93
    Female
    Ik ben ook echt klaar met deze zwangerschap en tel de dagen af...
     
  15. Lievekleine88

    Lievekleine88 Bekend lid

    Jul 17, 2020
    641
    593
    93
    Female
    Hebben jullie trouwens allemaal 2 kruiken? Ik heb er 1 zelf, en dacht dat ik er 1 kon huren via kraamzorg maar dat is niet meer. Zouden jullie er dan nog 1 los bijkopen?
     
  16. Fraser

    Fraser Niet meer actief

    Ik slaap even een paar nachten in het ziekenhuis, korte opname. Moet echt bijtanken, want helemaal gesloopt en ik sliep nauwelijks meer.
    Het is wel op de psychiatrie, maar meer met het doel rust te pakken en te helpen mijn slaap te verbeteren. Hier kunnen ze ook beter monitoren qua medicatie.
    Ben echt helemaal op, dus hopelijk lukt het hier de nachten te verbeteren en op te laden.
    Hopelijk blijven we zo een depressie voor.
     
  17. Fraser

    Fraser Niet meer actief

    Dikke knuffel voor jou ❤️
     
  18. Fraser

    Fraser Niet meer actief

  19. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    Jan 6, 2021
    2,369
    1,760
    113
    Female
    dank je wel. En hoop voor jou dat je even goed kan slapen. Dat je inderdaad depressie voor blijft. Ik herken dat heel erg van onze derde zwangerschap.
     
  20. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    Jan 11, 2019
    12,260
    12,636
    113
    Female
    Ook voor jou een knuffel hopelijk doet het je eventjes goed ❤️
     

Share This Page