Ik duim voor roze meiden! Hier is het aftellen geblazen... Morgen avond mag ik me melden om vrijdag ochtend te starten met inleiding.. zo spannend!
Hier nu dag 3 van menstruatiepijn. Normaal duurt dat niet zolang. Voelt gewoon constant of ik al ongesteld ben.
@Lyn23 en @Ajuuparaplu hopelijk binnenkort mooi nieuws! @Wendy041085 echt balen meid, hoop dat je toch snel ook een mooie test hebt
En ook vandaag menstruatiepijn... Vervelend dat er niets uit het onderzoek kwam. Lijkt elke maand erger te worden @Lyn23 wanneer ga je testen?
Ja bij mij kwam er ook niets uit en ik heb ook tussendoor steeds pijn Ik heb vandaag ook steken in mijn buik, maar wel anders dan anders.. niet dat ik er nu ineens een goed gevoel bij heb (Heb eerder het idee dat ik nooit meer zwanger ga worden) maar wel gek En gisteren zei onze kleine van 3: mama je hebt een dikke buik (ja mama is nogal aangekomen laatste tijd) 'mama heeft een baby in de buik' zei hij Hopelijk een voorspellende gave Ik durf niet te testen denk ik.. Heb ook nog maar 1 test liggen en die is vd action. Misschien wel dit weekend
Dan is de inleiding nu als het goed is begonnen.. Meid, wat spannend! Ik hoop dat jullie snel de kleine man vast mogen houden en dat alles voorspoedig gaat verlopen♡ Succes!!
Ik had een paar dagen voor NOD ook ineens steken in m'n onderbuik! Echt anders dan anders.. daardoor vermoedde ik ook al dat ik zwanger was En ik wil het niet jinxen, maar kinderen die zeggen dat je zwanger bent is toch ook best een goed teken, haha We gaan het zien.. rustig afwachten (voor zover dat lukt)! Ik hoop iig heeeeeel hard met je mee♡
Ook vanuit mij @Frieke mega veel succes en een mooie blauwe wolk die in je armen mag liggen zeer snel.!
Hier wat aan t sukkelen. Heb half dec antibiotica gehad voor m'n blaasontsteking. Dat sloeg niet aan voelde ik toen ik al. Maar die stomme assistente zei je hoeft niet op nacontrole want zo heftig was die ontsteking niet. Wel streptokokken kweek gehad, had ik ook niet. Deze week toch weer urine ingeleverd omdat ik haast krom liep van de pijn. Wat eiwit gevonden maar niet super veel gelukkig. Wel wederom ontstekings waarde. Dus krijg andere soort Ab nu. Hopelijk slaat die aan anders afspraak huisarts. Word hier wel een beetje moe van. Suikertest en 2 groeiechos op de planning. Ben benieuwd..
Oh bah, das ook niet leuk! Helemaal omdat je niet goed weet waar het door komt.. hopelijk slaat deze wel aan idd. Je hebt al een mooie buik nu zeker, wat gaat t snel zeg!
Morgenochtend 13dpo ga ik testen! Ik heb een goed gevoel!! Nog steeds steekjes en geen buikpijn of krampen Spannend!!!!!
Onze kleine man is gisteren geboren. Wat een vlotte maar zware bevalling! Om 6:15 begonnen met de inleiding en om 11:59 was hij er. Binnen 1uur gegaan van 4cm naar persweeën. Met 3x goed persen was hij eruit. Hij doet het heel goed. Alleen moeten we de kleine slaapkop echt met veel moeite wakker maken op te drinken. Dochter us super verdrietig dat ze ons niet mag zien... Maandag mag ik naar huis.
Pffff nevermind Spierwitte early test Zal vandaag of morgen ook wel doorbreken dan Stom , ik dacht het gewoon echt dat ik 2 streepjes zou gaan zien voor t eerst in 2 jaar
Van harte meid!! Blij dat alles goed gegaan is, poeh wat snel zeg! Ja sneu is dat voor je dochter.. nog 2 nachtjes en dan lekker naar huis.