Ik ben druk met ijzerklompjes sparen om de winkel te kunnen openen, maar het vlot niet zonerg, omdat ik nauwelijks stenen heb. Kan ik bij iemand op bezoek komen om daar op zoek te gaan naar wat stenen voor de ijzerklompjes? Ik heb er nog 24 nodig
Ik heb wel voor je! Maar zoon is nu bezig. Weet niet hoe laat ik er ben. Sowieso vanavond na 20.00 wel
Je moet je stenen ook niet kapot slaan als je fruit eet en slaat is de steen gelijk weg, sla je erop zonder fruit te eten kun je er max 8 keer op slaan. Je hebt 6 stenen op je eiland, sla je hem kapot komt die de volgende dag terug op een andere plek. Je krijgt er maar 1 per dag terug, dus als je ze alle 6 kapot hebt geslagen duurt het wel een week voor je ze allemaal weer hebt.
Redd kwam alweer op bezoek! Mijn man en ik zaten de schilderijen te vergelijken met de echte. Het melkmeisje was vals, maar het schilderij over de Franse revolutie konden we geen verschil in vinden. Morgen weten we of we het goed gezien hebben of niet. Is het melkmeisje altijd vals of heb je kans dat ie een andere keer wel echt is? Hadden jullie mijn vraag over kraampjes ook gezien? Bereik je nog iets met kraampjes? Of is het alleen aankleding van het eiland?
Er zit idd 1 geldsteen tussen, maar als je ze alle 6 had gehad, het max aantal keer had kunnen slaan, en 50% is bij wijze van ijzer had er je 20 per dag al gehad
Hier kan je het zien https://www.howtogames.nl/guides/animal-crossing-new-horizons/encyclopedie/redd-echt-nep-kunst-vervalsingen-verschillen/ Kraampjes zijn in principe aankleding maar je kan ze wel op veel manieren aanpassen met allerlei leuke designs om leuke hoekjes te maken. Bijvoorbeeld als bali van een restaurant, om een bar te maken, als marktkraampjes als je spullen dubbel hebt en ze wil uitstallen zodat andere die kunnen pakken. Je kan er van alles mee @tuc heeft hierboven bijvoorbeeld ergens een foto van haar tiki bar geplaatst dan kan je een voorbeeld zien wat je ermee kan.
Dank je! Ik vind het leuk om veel zelf te ontdekken, dus zal die lijst er niet snel bij pakken. Maar heb wel even gezien dat de vervalsing altijd op dezelfde plek zit. Ja de foto van Tuc had ik gezien. Ik zie ook verschillende mogelijkheden, maar vroeg me af of er nog meer achter zat.
En wat gebeurt er met omgehakte bomen? Mijn dochters spelen ook en die hebben vanmorgen per ongeluk een paar bomen omgehakt