overdag slapen/liggen lukt hier eigelijk niet. Zeker nu jongens thuis school hebben. Maar ga proberen want zo door gaan. Komt ook niet goed.
Slechte timing hè, voor thuisonderwijs vrees dat het ook nog wel even gaat duren.. hopelijk kunnen ze de allerlaatste weken van de zwangerschap wel weer naar school.
jazeker slechte timing. Al doen ze gelukkig vanuit school hier wel heel goed. Echt online lessen dat ouders niet echt les hoeven te geven. Vrees ook dat we ze tot voorjaarsvakantie thuis hebben.
Carters (via Zalando). Ken heel het merk niet dus weet niet of het een fijn pakje is.. ben benieuwd, vind m ook erg mooi
Ik ga even een potje janken om de verlenging van de lockdown met 3 weken. Tegen beter weten in had ik echt gehoopt dat de basisscholen weer open zouden gaan.. heb te doen met m'n dochter en voel me echt klote dat ik niks meer waard ben en dus ook eigenlijk niks meer met haar doe halverwege een ochtend thuisonderwijs is mijn energie al hélemaal op hmpffff
Het is eerst tot 31 jan zoals ik de verschillende kranten lees. En vanaf 19 jan zijn dat geen 3 weken... maar denk wel dat beste is en eigenlijks nog strenger mag wel qua hoeveel mensen je mag zien op een dag..
NOS meldt 3 weken en die hebben het tot nu toe altijd bij het juiste eind. Hoop van harte dit keer niet Ik weet niet wat we ermee opschieten, basisschool dicht maar 14 mensen(!) over de vloer mogen hebben per week.. zoveel mensen die zich er al zo lang allemaal niet aan houden.. zucht
Ja ik lees ook overal 3 weken maar de berekening klopt dan niet haha.. ja als de 3 weken deze dinsdag in gaan dan ongeveer... maar ga er maar vanuit dat pas na voorjaarsvakantie open gaat..
Ugh verschrikkelijk!!! Ik weet dat dit echt zoveel minder groot is dan het thuis hebben van schoolkinderen, maar ik baal ook gewoon zo hard dat ik niet kan live baby shoppen !
Denk overigens ook echt dat op dit moment juist thuis veel besmettingen zijn, mensen zijn gewoon niet meer voorzichtig. Weet nog met die eerste lockdown, dan liep je in een grote boog om andere mensen heen..
Ik ben blij dat gisteren toch een online bestelling eruit heb gegooid... Baal ook enorm dat omgeving deze spannende en toch ook speciale zwangerschap niet meemaken ect...
Ja... man deed boodschappen kwam bekenden tegen dus gooit de kar ertussen van niet dichtbij komen... wil iemand toch ff elleboog tegen elleboog geven. Dus hij zegt nee dat doe ik niet. Ik ben onwijs voorzichtig.. toen keken ze ook beetje van wat doe jij hysterisch... Maar we zijn voorzichtig bij verkoudheid ect dan is lastiger om na controles te mogen... en de controles zijn enorm belangenrijk en we zijn blij dat we nog samen mogen gaan.
Ja het is echt een rare tijd om zwanger te zijn.. geen bal aan. Schoonmoeder gaf ook al aan het zo jammer te vinden er weinig van mee te krijgen. Je zit gewoon maar een beetje te broeden in je eentje :s
Ik denk dat ze weer naar school mogen als de baby er is. Ik word met 37 weken ingeleid, dus als dat echt op die dag is dan is het vrijdag in de voorjaarsvakantie.
Deze week mijn laatste 3 dagen op de hogeschool. Er is daar geen onderwijs, maar wel toetsing deze week. Ik zit dan met max 6 studenten per keer in een groot lokaal die getoetst gaan worden op gespreksvaardigheden. Zal een pittige week zijn, ook omdat ik er op de fiets heen moet haha.. bij mijn vorige zwangerschap ging ik inmiddels wel met ov, maar nu doe ik dat toch liever niet.. Reizen jullie nog met ov?