Ja via de site! Je kunt gewoon profielen lezen om te kijken welke je aanspreekt en waar je een fijn gevoel bij hebt. Misschien ook eens wat vragen stellen. Zo vond ik begeleiding in borstvoeding heel Belangrijk en daar had de mijne ook alle diploma’s in! De onze is erg fijn! Het is dat we tegelijkertijd uitgerekend zijn anders had ik Dr naam gegeven haha
Ik ben de enige die zich gewoon fit voelt geloof ik! Ben helemaal niet moe, ik voel mij echt prima. Nergens last van behalve wat gevoelige tepels.
Wat heeerlijk zo laat wakkerZ Die van mij waren vannacht allebei een paar keer wakker en vanmorgen weer vroeg naast mn bed. Dutjes doen ze beiden al een hele tijd niet meer helaas. Afgelopen week had ik vakantie dus stuurde mijn man me af en toe naar boven om een dutje te doen. Vraag me ook af hoe ik aankomende week vol ga houden..
Ohhh pfff heb met je te doen. Hier gelukkig wel een doorslapen ook Gelukkig denkt je man goed met je mee! Fijn
Gelukkig slaapt onze dochter ook altijd door vanaf 19 uur. Wel altijd redelijk vroeg wakker rond 7 uur, maar vanochtend mocht ik lekker blijven liggen van m’n man. Dat had ik ook wel nodig
Ja dat wil ik wel geven, Hmmzz oke daar heb je een punt. Heb nog tijd om eroverna te denken en komen vast nog gesprekken. Komt ook zoveel op je af nu.
Goedemorgen dames, Hier weer wat misselijk. Weeig gevoel. Koffie smaakt mij niet echt. Gister ook al laten staan. Bang dat t erger word de misselijkheid. Dus nu aan een bakje thee. Brinta smaakt niet echt meer. Dus nu maar een broodje jam proberen. Hoop dat het gevoel dat ik gister had vandaag er niet weer is haha. Dat gevoel van dat je trek hebt. Bij mij begon mijn maag al na anderhalf uur te knorren. Nou ja zeg haha nog nooit gehad. Hoe kan het zo snel leeg zijn?. Heb late dienst nu al geen zin in haha. Ben nog steeds moe. Maar ja als ik eenmaal bezig ben gaat het vast wel weer!.
Ik heb ook nergens last van ! Hoop dat het nog komt, want zoek toch een soort bevestiging.. Gelukkig volgende week al een echo !
Haha nouja hier gelukkig het grootste deel van de tijd ook wel doorslapers hoor. Vooral bij de jongste heeft dat wel heeel erg lang geduurd. Dus wat dat betreft mag ik niet meer klagen. Maar af en toe hebben ze nu beiden perioden dat het weer wat minder gaat. De laatste tijd zijn ze vooral veel eerder wakker dan normaal. We overleven het wel weer
Hallo Dames, ik ben nieuw hier, ik ben op 1 september uitgerekend. Ik ben 34 jaar oud en heb al 2 kinderen, een zoon van 12 en een dochter van 6. Deze zwangerschap was totaal niet gepland, maar nu het zo ver is hartstikke welkom. Ik zou vandaag mijn intakegesprek hebben, maar mijn man is donderdag positief getest op Corona dus voorlopig zitten we in quarantaine. M‘n nieuwe afspraak is op 25 januari. Ik hoop vast een hoop gemist maar kijk er naar uit om met gelijkgezinden te kletsen liefs
Welkom!, Wat een mooi cadeau zeg!❤ Jeetje dat is schrikken. Hoe gaat het nu met je man?. Wat jammer maar gelukkig kun je de 25ste. Leuk dat je mee komt kletsen.
Welkom! Lijstje staat paar pagina's terug denk ik.. daar kan je jezelf bij zetten! Vervelend in quarantaine heeft hij veel last van kwalen?
Dankjewel! Hij was behoorlijk verkouden, maar gisteren ging het weer wat beter en was hij weer aan het klussen dus het lijkt de goede kant op te gaan.
Ik had ook nergens last van, En wilde ook graag een bevestiging doormiddel van symptomen. Maar pfff mag misschien nog niet klagen. Maar die misselijke gevoel dat ik heb sinds een dag of 2 is iets minder. Heb het ervoor over hoor dat zeker weten. Maar hoop niet dat dit maanden duurt