Dat had ik bij de laatste 2 miskramen ook. En nu nog steeds niet!! Iedere keer ben ik bang bruin of bloed te zien.
Dat is al een mooie test voor 11 dpo! Morgen is hij al een stuk duidelijker! Voorzichtig gefeliciteerd!!
jaaaaaaa ik zie m ook en best goed!! Als dit kleintje door jullie Corona besmetting heen is gekomen is het vast een hele sterke! Ik duim!
Daar hadden wij het niet ook over hahaha! Een quarantainebaby. Alleen moet ie nog even blijven plakken! Met jou alles goed dikkiedik?
Met mij wel goed. Het is raar om wel ovulatietesten te hebben gedaan maar nu niet in de spanning te zitten tot mijn nod haha. Supplementen slik ik elke dag trouw. Dinsdag telefonische afspraak met de gynaecoloog dus ben benieuwd wat zij van de waardes vindt.
Het is niet goed meiden... Streepjes zijn niet opgelopen en niet zwanger op de CB. Vandaag nod maar nog geen bloed.
Lief dat je het vraagt! Ik voel me redelijk. Vorige week een paar dagen flink overgegeven, maar dat was een fase. Morgen heb ik weer een echo en ik vind het doodeng. Het is ook de verjaardag van mijn vader en ik hoop heel hard dat het geen beladen dag wordt. Ik heb namelijk de gewoonte om m'n miskramen te starten op verjaardagen, sterfdagen en schoolreisjes. Ik heb wel hoop hoor. Mijn buik groeit best hard!!! Nu al!!! En hij voelt warm, ik hoop dat dat een goed teken is. Ben er de afgelopen twee weken rustig aardig onder geweest. Maar nu... Pfff.
Wacht even - ik heb hier heel veel gemist zie ik?! Ik heb helemaal geen meldingen gehad tot deze tag, ik dacht dat het stil was!! Sorry!! Ik ga even teruglezen!