Oh wat weg zeg. Mijn oudste heeft ook zo'n periode gehad helaas, maar waarom dan over stemmen begin zeg.
Hahaha denk als België er niet tegenaan had gelegen maar omringt was door Duitsland was dat ook verdwenen al die provincies die aan landsgrenzen liggen delen vaak toch wat met hun buurtjes
Ach zijn gaan dan met z'n tweeën heel google af struinen. En dan komen zij op stemmen in het hoofd etc. en mijn moeder is zelf psychische niet helemaal in orde soms, dus dan kan 1 van de kinderen of kleinkinderen het ook hebben. Maar het is gewoon vervelend dat zij met zijn tweeën over van alles van een broer/zus praten. En ze verzinnen dus van alles erbij.
Mijn neefje moest vandaag vragen beantwoorden over corona. Hij had alles goed. Behalve de laatste vraag: Wat is beter voor je gezondheid? A: gezond eten en goed bewegen. B: een vaccinatie. Mijn neefje had A gekozen. Was fout. B was het goed antwoord Sorry maar daar valt mijn mond nou echt van open.
Dat is ook gewoon een heel rare vraag. Hadden ze gevraagd "hoe kan je het beste voorkomen dat je corona krijgt" dan was het anders. Voor je gezondheid in zijn algemeen is meer nodig dan de afwezigheid van 1 specifieke ziekte lijkt mij.
Inderdaad. Het helpt niet tegen het oplopen van het virus. Wel in de mate waarin je er last van gaat hebben.
Je kunt niet jong genoeg beginnen met brainwashen hè! Erg goed van school juist! ... grapje hè mensen