Uitgerekend 1 t/m 15 juni 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Dubbeltje82, 23 sep 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Iemand1991

    Iemand1991 Bekend lid

    25 apr 2019
    911
    991
    93
    Vrouw
    Bedankt voor je bericht! Ik ga je zeker een pb sturen morgen. Stichting still mag nu helaas vanwege de lockdown niet komen.
     
    Wanda68 vindt dit leuk.
  2. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.838
    113
    Ik zag dat ze eventueel camera's beschikbaar kunnen stellen voor de verpleging en gratis nabewerking doen, wellicht is dat nog een optie:(
     
    Wanda68 vindt dit leuk.
  3. Vintage35

    Vintage35 Bekend lid

    7 mei 2015
    909
    885
    93
    @Iemand1991 Wat afschuwelijk waar jullie in zitten, een nachtmerrie. Ik heb er geen woorden voor wat zullen jullie intens verdrietig zijn met deze berichten. Na zo’n lange weg eindelijk een wondertje mogen verwachten en is het niet goed, wat een enorm verdriet en pijn. Heel erg veel sterkte voor nu en de komende tijd.
     
  4. Wanda68

    Wanda68 Fanatiek lid

    2 apr 2015
    2.523
    2.404
    113
    Vrouw
    @Iemand1991 mocht je in de buurt van Heerenveen wonen, stuur me dan pb. Ik ken een Still fotograaf, die wil je vast helpen ❤️
     
  5. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Het is hier stil meiden... Het nieuws hakte er bij ieder van ons best in denk ik.

    Om toch op een redelijk vrolijke noot vandaag uit te gaan: ik had vandaag voor het eerst sinds 2 weken weer een geestelijk redelijke dag #countingmyblessings

    Knuff voor eenieder die het kan gebruiken.
     
    PlainJane, Sel078 en Wanda68 vinden dit leuk.
  6. tulp123

    tulp123 Bekend lid

    7 feb 2013
    578
    281
    63
    Heel erg veel sterkte gewenst, niemand die weet goed wat we moeten zeggen. Er zijn ook geen woorden voor maar in gedachten zijn we er voor jullie.
     
    PlainJane en Wanda68 vinden dit leuk.
  7. Mimosa

    Mimosa Actief lid

    13 aug 2020
    172
    283
    63
    Vrouw
    @Iemand1991 heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Woorden schieten tekort bij zulk verschrikkelijk nieuws.
     
  8. Mimosa

    Mimosa Actief lid

    13 aug 2020
    172
    283
    63
    Vrouw
    .

    Wat fijn zeg. Elke dag is er eentje, hè. Word jij somberder naarmate bevalling dichterbij komt of gaat het dan juist beter?

    Ik voel mij mentaal wel goed. Alle dagen lijken nu een beetje op elkaar. Opstaan, 3 kids aan het thuisonderwijs krijgen, mijn eigen werk en weer slapen. Ik merk dat ik veel te weinig beweeg en veel meer ben aangekomen dan bij de andere zwangerschappen door al dat thuiszitten. Maar ja, die Milka is gewoon nu te lekker.

    Knuffel terug en voor iedereen hier!
     
    PlainJane, Wanda68 en Dubbeltje82 vinden dit leuk.
  9. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    @Mimosa geestelijk is het per dag verschillend. Ik probeer vooral niet te veel te focussen op hoe lang het nog duurt.. Daar word ik niet vrolijker van. Ik voel elke zondag wel iets van opluchting dat ik weer een week kan wegstrepen.

    Gelukkig "moet" Ik 2 dagen per week naar kantoor, anders word ik helemaal gek. Stand in kilo's is nu +18, maar dat had ik in de eerste zwangerschap met mijn dochter ook. Het is niet zo dat ik alles eet wat los en vast zit. Ik maak me er niet druk om en het interesseert me op dit moment ook geen fluit... Alles is meh... Geen spanning, geen vrolijkheid, geen verdriet. Wel veel neerslachtigheid. Die roze wolk is ver te zoeken.
     
    Mimosa vindt dit leuk.
  10. Wanda68

    Wanda68 Fanatiek lid

    2 apr 2015
    2.523
    2.404
    113
    Vrouw
    Knuffel ❤️
     
    Mimosa en Dubbeltje82 vinden dit leuk.
  11. Lizzy16

    Lizzy16 Bekend lid

    28 apr 2014
    848
    799
    93
    NULL
    NULL
    @Dubbeltje82 fijn een goede dag ertussen!

    Mijn bekken doen opeens heel veel pijn. Echt zo vervelend. Was tevreden hoe het ging maar ineens hakte het erin. Wil graag zwemmen maar ja. Vandaag maar weer fietsen,voordat de sneeuw komt.
     
    Mimosa vindt dit leuk.
  12. PlainJane

    PlainJane Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.972
    2.266
    113
    Vrouw
    Heel herkenbaar! Vooral die week “overleefd” hebben en de afgevlakte emoties/gevoelens.
    Ik ben donderdag bij de pop poli geweest, gesprek van 2 uur, pff het vergde nogal wat van mijn energie, maar ik ben blij dat ik ben geweest. Ze gaan overleggen, maar waarschijnlijk ga ik beginnen met lichttherapie. Hopelijk geeft het wat verlichting :))).
    Ben jij ondertussen al geweest of telefonisch contact gehad?

    Ik voel dus sinds vorig weekend de baby en vanochtend in bed, toen ik plat op mijn rug lag, schopte hij tegen m’n hand aan! Zo fijn gevoel weer!
     
    Mimosa, Dubbeltje82, Mimus en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  13. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    @Lizzy16 wat vervelend. Ben je al bij een bekkentherapeut geweest?

    @PlainJane ik heb de intake al gehad en dinsdag heb ik eerst een uur bij de psychiatrisch assistente en aansluitend de psych. De kans is groot dat ik medicijnen krijg, zeker ook omdat mijn hang naar alcohol en nicotine met de dag erger wordt om me maar een beetje beter te voelen. Ik heb er tot dusverre niet aan toegegeven, maar het wordt met de dag zwaarder.
     
    Mimosa, Wanda68 en PlainJane vinden dit leuk.
  14. PlainJane

    PlainJane Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.972
    2.266
    113
    Vrouw
    wat vervelend dat je zo’n drang daarnaar hebt, ik kan mij voorstellen dat dat heel zwaar is! Hopelijk heb je baat bij goede medicatie.
    Mijn gesprek was ind ook met een psych verpleegkundige en aansluitend met psychiater. Zag er in eerste instantie wel tegen op, maar het was een fijn gesprek. Hoop dat jij dat ook zo mag ervaren!
     
    Mimosa, Dubbeltje82 en Wanda68 vinden dit leuk.
  15. Vintage35

    Vintage35 Bekend lid

    7 mei 2015
    909
    885
    93
    Hi dames

    Ik was ook even op stil gegaan. Ik moest veel denken aan de situatie van @Iemand1991 en ook weer aan @bozoe. Dat komt natuurlijk omdat we zelf ook zwanger zijn. En de afschuwelijke gedachte dat onze kindjes iets vreselijks mankeert of niet meer leeft dat is ondraaglijk. Er zijn geen woorden om te beschrijven hoe de lieve meiden zich moeten voelen. Wat een enorm gemis zal dit zijn. Ik denk aan jullie.

    @Lizzy wat vervelend van je bekken. Had je dat bij eerdere zwangerschappen ook?

    @PlainJane wat fijn dat je het gesprek op de POP poli als fijn hebt ervaren. Hopelijk mag je er baat bij hebben en mag de licht therapie je wat verlichting geven. En ook super fijn dat je de kleine nu voelt! Geeft toch wat meer een zeker gevoel en het is zoo gezellig!

    @Dubbeltje82 fijn om te horen dat je 2 goede dagen hebt gehad. Al blijft het overgrote deel van de dagen lastog voor je, echt heel naar. Je bent al over de helft, dat is bemoedigend. En tja die kilo’s, wat doe je eraan, als je niet overdreven eet. Ik denk dat je er weinig invloed op hebt. Hoeveel ben je bij de vorige zwangerschappen aangekomen?

    Ik moest veel werken afgelopen week. En het thuisonderwijs erbij, ik ben wel moe en heb ischias. Moet morgen nog werken en dan 2 dagen vrij gelukkig. ik voel de baby nu dagelijks, vooral als ik lekker relaxed op de bank lig.
    Ik ben nog niets aangekomen in gewicht.
     
    Mimosa, bozoe, Wanda68 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  16. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    @Vintage35 bij de eerste ben ik ruim 40 aangekomen (was toen ook prenataal depressief). Bij de tweede nog geen 16.
     
    Mimosa vindt dit leuk.
  17. Lizzy16

    Lizzy16 Bekend lid

    28 apr 2014
    848
    799
    93
    NULL
    NULL
    Ja daar loop ik al ongeveer 3 jaar;)
     
    Wanda68 en Dubbeltje82 vinden dit leuk.
  18. Lizzy16

    Lizzy16 Bekend lid

    28 apr 2014
    848
    799
    93
    NULL
    NULL
    Ja vreselijk inderdaad. Heel heftig dat ze dit mee moeten maken!
    Bij de eerste niet,bij tweede wel en heel heftig. Kon toen amper iets meer en hele lange nasleep ook gehad. Na drie kwart jaar vond ik pas hoe ik weer kon opbouwen. Ik was best redelijk op orde en had een plan hoe dit keer er beter doorheen te komen. Maar met alles dicht valt het behoorlijk in duigen helaas.
    Je hebt een pittige week gehad zo te lezen! Thuis onderwijs vraagt ook echt wel veel he.
     
    Mimosa en bozoe vinden dit leuk.
  19. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Ik ben blij dat een van onze 2 kids toch naar school mag om daar het werk te doen. Zodra hij klaar is bellen ze zodat wij hem op kunnen komen halen.

    Mijn prenatale depressie en zijn autisme zijn geen goede combinatie, dus de school zag daar geen enkel probleem in. Bovendien zijn er per dag maar maximaal 3 kinderen per klas aanwezig.

    Dit zorgt er bij mij voor dat het voor ons zo nog behapbaar blijft.
     
    Mimosa, PlainJane en Wanda68 vinden dit leuk.
  20. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.478
    5.838
    113
    Hoi meiden, ik heb hier afentoe nog wat meegelezen. Misschien vinden jullie een update wel fijn.

    Wij hebben gisteren de uitslagen gekregen van de onderzoeken die ze hebben verricht op de placenta/navelstreng. Bij hem zijn geen (chromosomale) afwijkingen gevonden. Wel schijnen de aderen in mijn placenta kronkelvormig te zijn en dat zie je vaker bij vrouwen die een hoger risico hebben op pre-eclampsie, groeiachterstand of overlijden van de baby. Omdat ik bij M ook pre-eclampsie/hellp heb gehad en bij S ook een hoge bloeddruk denken ze dus dat de oorzaak van zijn overlijden is dat hij waarschijnlijk te weinig bloed/voedingsstoffen heeft gekregen via de navelstreng.

    Voor een eventuele volgende zwangerschap zal ik aan de bloedverdunners moeten en krijg ik elke twee weken een echo, groeiecho's en word ik ingeleid met 38 weken.

    Ik ben erg opgelucht dat er geen sprake is van een erfelijke afwijking waardoor hij is overleden. Ik had al het voorgevoel dat het probleem vanuit mijn lichaam is ontstaan en daarin had ik gelijk en dat voelt toch prettig
     
    PlainJane, Mimosa en Dubbeltje82 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina