Echt herkenbaar, en fijn dat ik niet de enige ben. Zo vervelend, hij doet zo lief, komt dichtbij een kus halen en dan denk ik alleen maar 'brrr je ruikt raar'.
Mooie echo @Rachje20! superleuk! Dikke knuffel voor de meiden hier die nog steeds hinderlijke kwaaltjes hebben en niet lekker in hun vel zitten daardoor gelukkig lees ik dat er begrip is maar het is voor jezelf niet fijn. Betere tijden komen vast binnenkort!
Lief! Ja he, moet, betere tijden. Ben trouwens al lang blij dat ik niet die extreme misselijkheid heb waardoor je niks binnenhoudt. Wat dat betreft voel ik me wel een zeur hoor. Morgen 9 weken! Dan nog een week of 3 met kwalen hoop ik maximaal.....
Hahahaha... het gaat vast allemaal weer over! Die van mij mag geen eens meer parfum opspuiten en ik kan ‘m soms ook echt niet uitstaan Zodra we weer onze oude ik zijn dan krijgen ze gewoon dubbel zoveel aandacht
Niemand zeurt wat mij betreft! Je hebt alle recht - en evenveel recht als ieder ander - om te voelen wat je voelt. Anderen hebben misschien ergere klachten, maar dat maakt de jouwe niet minder vervelend Ik heb morgen weer een echo! Dat zou eigenlijk mijn eerste zijn maar zoals jullie misschien nog weten, had ik vorige week een "spoed" echo omdat we heel bezorgd waren. Ondanks het feit dat we het hartje van onze mini al hebben zien kloppen, vind ik het toch heel spannend of alles nog oké is.
Bedankt @capo en @xDoo! Ik heb de echo pas om 16.00 maar eerst een dagje opleiding, dus dat geeft gelukkig afleiding.
Zijn er meer die amper slapen? Ik denk dat ik vannacht van 1 tot 5 wakker heb gelegen.. ik word er zo chagrijnig van. Ik denk dat ik 80% van de tijd dat ik in bed lig wakker lig.. dit was bij de eerste ook, maar begon het later en werd het zeg maar steeds erger. Dit kan niet veel erger worden, want dat zou betekenen nul slaap.. tips zijn welkom! Heb zelf half google al wel door gezocht
@Sapphire30 gaat de dag lekker snel en is het gauw 16:00! Veel plezier en succes met de echo! @nadine001 ja ik had dit vorige week heel erg, deze week even wat minder. Geen idee waar dat aan ligt. Ik herken het ook maar idd vd laatste weken als voorbereiding op de nachtvoedingen. Maar dit is heel vroeg. Oh ja.... Nachtvoedingen, aiii daar zie ik wel beetje tegen op stiekem. ik luister dan storytel, afleiding en als ik in slaap val heerlijk en anders heb ik een lekker verhaal gehoord. Lekker suf maar het helpt bij mij wel.
@nadine001 super super rot... mag je melatonine slikken tijdens zwangerschap? Je kunt een meditatie of bodyscan proberen? En de ademhalingstechniek waar soldaten ook mee in slaap vallen het snelst: 4 tellen inademen, 7 tellen adem vasthouden, 8 tellen uitademen. Daar heb je ook youtubejes van (qua audio) om je te begeleiden hiermee.
Melatoline heb ik wel eens geprobeerd, maar weinig effect. Die ademhalingstechniek ken ik nog niet! Ik ga het even opzoeken op youtube. Klinkt helemaal niet gek.. heb tijd zat snachts om dingen te proberen gelukkig
Haha ik luister van alles van het boek van Merlijn Kamerling tot aan lekkere romannetjes. De outlander boekenserie (Nederlands en Engels) tot allerlei kinderboeken voor de kinderen. Ook lange autoritten komen wij zo door. Het is even wennen het eerste boek maar nu lees ik amper nog een boek en luister ik vooral.
Pffff....ik heb er nooit bij stilgestaan dat een kindje maken zo vroeg al zoveel van je lichaam vraagt Middagdutjes zijn wel echt een uitkomst, even een uurtje niet misselijk. Gister echt even een slechte dag.. Volgens mij maakte m'n baarmoeder een groeispurtje ofzo... Kon maar moeilijk op werk concentreren... Een project wat in m'n irritatiezone terecht is gekomen... Hele dag hoofdpijn.... Samenvatting van gisteren: ik had last van geïrriteerde hormonen. Ik ben uiteindelijk ook gestopt met mails versturen, want ik zag dat mijn hormonen daar als een soort virus ook in gekropen waren. Nog een grappig dingetje. M'n vriend was benieuwd wat het Chinese teken van ons kindje wordt. Het is het jaar van de Os. En wat staat daarbij: "ossen kunnen goed overweg met hanen, ratten en slangen. Ossen kunnen het minst overweg met tijgers". Het wordt een papa's kindje. Hij is een os en ik een tijger. (Note: volgens alle theorieën heeft een relatie tussen een os en tijger (en ook tussen een tweeling en een vissen) geen kans van slagen...we zijn toch al 6 prachtige jaren smoorverliefd op elkaar)
Ik doe vandaag mn 8 weken dansje! @Sapphire30 veel plezier! Ik mag maandag weer en dan maken we ook gelijk een afspraak voor de termijnecho!
Ik heb vrij weinig te melden eigenlijk. Ik voel me nog steeds prima al heb ik uiteraard nog steeds last van verstopping ondanks 2 movicolon zakjes per dag!!! Laten we zeggen dat ik de neusspray maar weer heb gekocht Beste tip die ik tijdens mijn eerste zwangerschap en na de bevalling kreeg bij aambeien: koop crème en gebruik ook neusspray met xylometazoline - jup, direct sprayen down there - en dan is het echt binnen een paar dagen minder.
Ik heb ook al een buikje. Waarschijnlijk door utrogestan. Moet dit nog nemen tot twaalf weken. ik heb dat ook dat ik geen geuren kan verdragen. En ook niet meer alles eten want soms smaakt het vies terwijl ik dat wel al gegeten had.