Ik heb de eerste paar weken ook veel buikpijn en steken gehad (nu soms nog hoor, dan groeit hij weer wat groter en dan krijg ik echt van die steken). Dacht heel de tijd dat ik ongesteld zou gaan worden. Dus dat hoeft niet speciaal echt slecht te zijn he. K ga duimen dat het gewoon je baarmoeder is die aan het groeien is!
@droomwens79 ik heb ook veel buikpijn gehad, buiten de ohss. En ik zag alleen maar aan m’n borsten dat ik zwanger was. Jarenlang alle kwaaltjes gehad en niet zwanger. 1 maand geen kwaaltjes en bam, zwanger.
Hier vandaag op 12dpo een test gedaan, mini streepje, waarschijnlijk nog van de ovitrelle. Nu maar gewoon afwachten maar ben bang dat het weer mislukt is
Oh zo lastig met die ovitrelle! Hier is nu echt nog niks over te zeggen.. Ik ga heel hard duimen draaien voor een oploop!
Ja klopt, en dit zijn nieuwe testen, ben gewent die van de action, maar tja winkels zijn dicht Heb ook een kruitvat test gedaan inmiddels... en nu morgen weer kijken
Spannend @droomwens79 Ik hoop op oploop. Ik heb nog steeds geen knalstreep met kruidvat. Ik test dinsdag nog 1 keer. En dan met 6 weken nog een clearblue.
Gisteren nog 1 test gedaan omdat ik geen foto had en de vorige had weg gegooid cb. Ook uit mijn telefoon gehaald , zodat niemand hem tegen kan komen 18 dagen na terug plaatsing. Ik weet niet of hij eerder zo was omdat ik niet meer heb getest
Merk je oploop t.o.v. de vorige tests? Als de streep van kleur ongeveer hetzelfde blijft of zelfs ietsje lichter wordt, zou het een biochemische zwangerschap kunnen zijn. Ik had ook zo'n tests als jou. Donkerder werden ze niet. Maar ik kreeg op 4 w en 2 d een bloedtest op hcg en dan werd het al meteen duidelijk. Hopelijk wordt het snel donkerder, zeker met zo'n gevoelige test. Bij ons zoontje ook op 4w 2d een megadonkere streep en hcg boven de 300. Ik hoop zo'n test nog eens te mogen meemaken... maar ik begin ervoor te vrezen...
Maar nee, dit is op 12 dpo toch een normaal streepje. Niet? Als je dit streepje op 18 door hebt is het niet goed. Ik weet ondertussen door al die hcg bloedtests al ongeveer met hoeveel hcg dat een streepje overeen komt. Toen ik zo'n streepje had was hcg 19.