Ja maar @droomwens79 heeft nog niet zolang geleden 2e keer ovitrelle gespoten? Dat zit er meestal 8-14 dagen nog in (bij mij meestal 10 dpo, 11 dagen na Ovitrelle eruit, 1x zelfs op 13 dpo er nog in, dag erna blanco test). Dus dit zou ook heel goed nog ovitrelle kunnen zijn. Enige wat je kunt doen is dat eruit testen / nu oploop gaan testen. Hoop natuurlijk dat het eigen HCG is, maar zo kort na Ovitrelle durf ik dat niet te zeggen..
Hier de testen van 10 tot 12 dpo. Ik volg altijd de ovitrelle Idd.... extra ovitrelle op de dag van de tp gehad! Tot nu toe had ik vanmorgen alleen de 12dpo foto hierzo geplaatst. Maar jullie mogen meekijken hoor meiden. Tot nu toe had ik vanmorgen @LisaW27 een pb gestuurd!
Is die laatste test hier al net zover opgedroogd als de rest? Spannend hoor, hoop dat ie morgen donkerder is!
Wauw!! Even meldingen missen en dan mis je dus mega veel streepjes ineens!! Wat spannend allemaal hier! Gefeliciteerd @MNK ziet er luid en duidelijk uit. En @droomwens79 dat lijkt toch wel op oploop!! Bij @aicirtap zie ik ook al oploop! Bijna toe aan de digitale nu?
@aicirtap Zo'n reeks testjes had ik ook bij de laatste 3 pogingen. Ik hoop echt dat het bij jou toch positief uitdraait!! Kan je geen hcg test laten doen? Ik zou bloed laten prikken om de 2 dagen. Dan is de onzekerheid meteen weg.
Ja zat ook te denken om ff de huisarts te benaderen. Dan kan ik dinsdag prikken en dan donderdag of vrijdag, weet niet wat het beste is.
@droomwens79 ik vind het op de foto's lastig te zien of er oploop is, misschien is het vergelijken in het echt makkelijker? Je zit nu 8 dagen na Ovitrelle?
Klopt, en 48 uur voor de test moment mck Hier een hopelijk duiderlijker beeld, incl de early van kruitvat
Ja ben nu goed gespannen ook omdat ik steeds buikpijn heb nog steeds... ben ook benieuwd naar morgenochtend wederom.
Nee helemaal niets. Maar zaterdag ook pas tp gehad, dus dat zou ook wel vroeg zijn (en geen medicatie dus geen kwaaltjes)