Corona nieuws deel 7

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Liekje81, 5 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    ALles past wat mij betreft in mijn straatje. Ik heb van geen enkele maatregel direct last. IK geniet van de rust en het niets moeten. Al draagt die avondklok bij voor 3% in het terugdringen zeg ik doen! Net als een compleet bezoekverbod. Wat mij betreft pakken ze nu met alle maatregelen flink door en dat hadden ze van mij veel eerder mogen doen ipv afwachten uit Angst voor reacties van burgers / angst voor onvoldoende draagvlak.
     
    Amarens vindt dit leuk.
  2. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    13 sep 2014
    9.446
    4.241
    113
    de avondklok is er toch om in de avond bezoek te voorkomen? Oa de jeugd die elkaar nog steeds in groepen opzoekt.
    En degene die graag gaan sporten in de avond, ga nu dan vroeg in de ochtend. Rond 07.00 niemand op straat hoor. Heerlijk moment om te sporten en lekker fris aan je dag beginnen.
     
  3. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Ik vind het inderdaad egoïstisch als je in de avond een feestje wil bouwen. Maar ik word persoonlijk enorm zenuwachtig van die avondklok.
    Of afstandsbeperking.

    Mijn vriend en ik zijn al 3,5 jaar samen maar wonen 50 km bij elkaar vandaan. Op dit moment is alles zo dat we elkaar maar een avond in de week zien en ik oppas heb voor mijn zoon. Wij zijn namelijk allebei (cruciaal beroep) gewoon volle bak aan het werk. En die ene avond leven we allebei de hele week naartoe om het een beetje dragelijk te houden.

    Elkaar dan zien wordt op die manier behoorlijk beperkt. En als er een bezoekverbod komt al helemaal.

    Wij houden ons overigens voor de rest gewoon aan alle maatregelen.
    En ik baal dan ongelooflijk dat er dan nog zoveel mensen schijt hebben aan alle regels.
     
  4. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.771
    18.916
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik ben er ook niet voor om maatregelen aan je laars te lappen, maar ik vind jouw reactie ook erg kortzichtig. Alsof iedereen de mogelijkheid heeft om overdag of eerder op de avond te gaan wandelen
     
    Lovely83 en Amarens vinden dit leuk.
  5. ZoWelkom84

    ZoWelkom84 Fanatiek lid

    1 apr 2015
    2.820
    636
    113
    Dit dus... al weken aan het debatteren over de avondklok... en corona verspreid zich lekker verder.. vooral door debatteren met zijn allen
     
    Syane, Kleintjuh85 en MinnieMouse94 vinden dit leuk.
  6. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.824
    18.545
    113
    Vrouw
    Maar wat heeft die avondklok voor nut. Ik vind het echt te ver gaan... net als het sluiten van de scholen. Alsof er nog niet genoeg maatregelen zijn. En ja ik hou mij aan alle maatregelen maar een avondklok of helemaal geen bezoek meer gaat mij echt te ver. Het is sowieso allemaal al k*t en net dat je denkt dat het niet erger kan, verzinnen ze er nog wat bij....
    Het is straks slapen, werken, slapen. Dat gaat niemand lang volhouden. En ja het veroorzaakt weerstand bij mij.
    Hetzelfde als dat je op je werk alleen maar hoort wat slecht gaat, werkt niet bepaald motiverend.
     
    Amarens vindt dit leuk.
  7. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Mag dat wel? De hondjes nog uitlaten? Ik dacht nml van wel, maar op mijn werk zeiden ze van niet.
     
  8. prjbt

    prjbt Niet meer actief

    Weet je waar ik nu enorm triest van wordt is dat het kabinet gevallen is in deze periode. De val is overigens wel terecht maar de periode heel ongelukkig.

    Dat zie je nu gelijk nu er belangrijke besluiten omtrent corona genomen moeten worden drukken partijen ineens hun snor ook met oog op naderende verkiezingen.

    Mijn inziens heel triest. Belang van het land moet nu voor het belang van de partij staan.

    Ik stemde de laatste jaren altijd D66 maar met hun houding van de laatste dagen hebben zij het bij mij echt verbruikt.

    En deze dagen maakt ook duidelijk hoe moeilijk beslissingen maken en nemen is in ons land. Dit is zeker niet alleen te wijten aan het huidige kabinet. De oppositie werkt nu ook niet bepaald mee.

    Ik hoop alleen maar dat mensen in den haag even over hun eigen belangen heen stappen en gaan denken aan het land en daarbij ook alle aspecten van deze crisis meenemen. Maar vooral ook daadkrachtig, doortastend en besluitvaardig.
     
    Syane, Butchke, Felice en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  9. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.152
    23.235
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Helemaal eens! In dit artikel wordt er ook over gesproken. Dat we juist nu de kans hebben op doorpakken.

    https://nos.nl/nieuwsuur/artikel/2364994-avondklok-of-bezoekverbod-onontkoombaar-om-stijging-curve-te-voorkomen.html
     
  10. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.175
    4.485
    113
    idd het moet veel meer gaan over wat er aan de hand, in de eerste lockdown was het alleen maar over te weinig ziekenhuisbedden, te weinig apparatuur, beelden uit de ziekenhuizen. De nood en de stress van het personeel, de pakken de maskers, is dat nu al normaal? Lijkt me niet. is het belangrijkste nu de Angst hoe met op maatregelen reageert, ipv angst voor het virus en verlies van dierbaren.Dan kun je helemaal beter laten zien waar de noodzaak in zit. En al het uitstel gedrag van de regering, hoe lang moet je discussiëren over een avondklok. De scholen konden wel zo dicht. Waarom niet meer druk op bedrijven om mensen thuis te laten werken. En geef ook meer duidelijkheid en perspectief.
     
  11. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.152
    23.235
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Vorige week bleek dat 35% van de besmettingen door bezoek kwam. Dat is best veel. Dus beperken van bezoek is zeker effectief.
     
  12. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.522
    3.770
    113
    'Merkel wil lockdown verlengen tot 15 februari'
    Bondskanselier Merkel wil de lockdown in Duitsland verlengen tot 15 februari. Dat schrijft Bild op basis van conceptstukken van de overheid. Later vandaag vindt het overleg tussen haar en de leiders van de deelstaten plaats.

    De huidige lockdown werd al eens verlengd en duurt nu tot eind januari. De lockdown houdt onder meer in dat niet-essentiële winkels en scholen zijn gesloten. Het overleg zou eigenlijk op 25 januari plaatsvinden, maar is vervroegd naar vandaag.

    Naar verwachting worden ook strengere maatregelen besproken zoals een vorm van thuiswerkplicht. Ook ligt het verplicht stellen van het dragen van FFP2-maskers in winkels en het openbaar vervoer op tafel.
     
  13. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.522
    3.770
    113
    Wel verwacht maar toch... FFP-2 maskers en alles verlengd. Is doorgaans een voorbode voor NL.
     
  14. Kleintjuh85

    Kleintjuh85 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    3.992
    2.283
    113
    Noord-Brabant
    Drie dubbel like deze post!
     
    prjbt vindt dit leuk.
  15. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.498
    8.421
    113
    Reken er maar niet op, als ik tenminste onderstaand lees op NOS :|

    Screenshot_20210119-102759_NOS.jpg
    Dit gaat dan niet over corona, maar het is wel duidelijk waar de prioriteiten liggen :confused:
     
  16. prjbt

    prjbt Niet meer actief

    Deze affaire is ook hoge prioriteit, dat snap ik. Ze zijn het ook verplicht naar de slachtoffers.

    Alleen op dit moment is de coronazorg mijn inziens meer acuut.
     
    Felice en Butchke vinden dit leuk.
  17. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.175
    4.485
    113
    Verkiezingen komen eraan he! Zo jammer! Vooral voor alle betrokken mensen in die affaire!
     
    Felice vindt dit leuk.
  18. oktober91

    oktober91 Fanatiek lid

    22 mei 2013
    1.121
    398
    83
    Niet iedereen heeft die mogelijkheid hoor. Mijn man is van s morgens half 6 tot s avonds half 8 weg. Ik ga dus altijd op zijn vroegst om 8u s avonds sporten, omdat er geen andere mogelijkheid is. Dat is het enige wat ik nu voor mezelf heb en haal daar energie uit om de week door te komen. Dus ja als we over eigen straatje hebben wat ik hier elders in dit topic lees, als ik egoïstisch alleen aan mezelf denk alsjeblieft geen avondklok.
     
  19. oktober91

    oktober91 Fanatiek lid

    22 mei 2013
    1.121
    398
    83
    O ja en nu doe ik dus altijd boodschappen na 8u omdat ik dan alleen boodschappen kan doen zonder kinderen. Komt er een avondklok dan moet je dat dus overdag doen, mét kinderen,meer drukte,meer personen. Dat zullen vast meer ouders zo hebben.
     
  20. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.498
    8.421
    113
    Ben het met je eens dat de corona crisis bovenaan staat hoor!
    Maar het ging er mij om dat in het Toeslagen debat, wat ook belangrijk is, gewoon de fractievoorzitters naar voren worden geschoven, omdat die zich moeten profileren voor de aankomende verkiezingen.
    Die staan er bij de corona zaken dan dus net zo in, waardeloos! Partijbelang boven landsbelang, het is toch om te janken :(
     

Deel Deze Pagina