Oh vreselijk! Hopelijk valt het allemaal mee voor je zoon! Ik heb vroeger eens expres m'n zusje geduwd en daardoor brak er een stuk van haar tand af Melktand gelukkig, maar het feit dat ik dat nu nog weet zegt genoeg
Ja, eigenlijk waren ik en me broers en zussen ook zo.... ik heb boven me lip nog altijd mini litteken omdat zus achter me aan rende en wou slaan met theedoek... rende ik tegen een kast aan.
Heel klein litteken op mijn vinger. Denk dat iedereen met broers of zussen zo een verhaal heeft. Jouw dochter gaat zich dit over 30 jaar nog herinneren.
Oja inmiddels terug van de tandarts. Resultaat, tandarts heeft 2 voortanden weer recht gezet, waarschijnlijk sterven de wel af, en worden ze binnenkort dus zwart. Ze zaten nog te vast om ze eruit te halen. Zoon veel pijn gehad eraan, rechtzetten deed heel veel pijn, net ff paracetamol gehad en gaat alweer beter. En 2 dikke lippen heeft hij nu.
OH ja gevechten met grotere zus. Wou mij ooit is een lap verkopen dat ik gewoon haar arm tegen hield en zo haar arm had gebroken. Natuurlijk was ik de schuldige en werd 2weken gestraft terwijl ik mij enkel verdedigde. 5jaar geleden heeft mijn zus pas opgeborgen dat zij mij wel degelijk wou slaan. @Mya hopelijk niet te erg voor je zoontje.
@Mya wat een ell3ende zeg, arm kind L is weer goedgekeurd op het CB. Ze was wel woest, eerst op de mevrouw die het durfde om haar te wegen en meten, daarna bij de verpleegkundige die überhaupt maar naar haar durfde te kijken, daarna ook nog eens prikken. Ze was echt zó boos Ze is een klein dikkerdje. Nouja, niet extreem hoor, maar ze is niet zo lang en wel net wat meer gewicht dan bij die lengte zou horen. Maar dat zag ik ook al wel. Ze houdt zo veel van lekker eten. Ach, ze loopt de hele dag nu, dus het zal er vanzelf wel af gaan. En daarnaast toch ook een beetje opletten met wat ze eet. Dat zei het CB verder niet hoor, das mijn mening @vandaag, boodschappen heb ik net meteen gedaan. Vanmiddag hoop ik dat ze een poos slaapt want ze is doodmoe. Met oudste dochter moet ik nog even naar de winkel omdat ze taart wil bakken. En verder niks op de planning
@riean Je oudste dochter is echt flink aan het bakken geslagen hè, wat leuk! Doet ze ook aan bezorgen?
Dankjullie wel allemaal. Ik ben nu net begonnen met me werk. Maar t gaat weer iets beter, broodjes eten kostte heel veel tijd, maar met paracetamol is de pijn wel te doen.
Haha, het is dat ze het zo leuk vindt, anders zou ik het niet meer willen, we krijgen het niet eens op allemaal. Er staan nog cupcakes van de vorige sessie, haha
@Poolvos en @Siepie85 Hoe verloopt buikgriep normaal? Hier zoontje (oudste) die steeds moet kotsen en aan de diarree is. Enorme buikpijn heeft en het minste dat hij naar binnen werkt (mini slokje water bijvoorbeeld) resulteert in enorme buikpijn. Eergisteren alleen diarree en buikpijn. Gister een goede dag, 1 keer diarree. Vannacht de hele nacht enorme pijn met het verhaal van hierbiven. Ochtend ook. Rond 11uur vanmorgen tot 16uur ging het helemaal goed. En vanaf 16uur weer meerdere malen overgeven, diarree en enorme buikpijn.
Wat een rust hier! Hier een relax dagje gehad. Q ligt net te slapen. Die heeft sinds een weekje nu dat hij als ik hem in bed heb gelegd en weg loop dat hij begint te huilen. Hij huilt dan een beetje af en aan met tussenpozen van stil zijn een minuut, soms korter soms iets langer. Ik ga er niet direct naar toe, want hij gaat als hij stopt met huilen lekker liggen en slapen. Is dit iets van verlatingsangst, ‘het was zo gezellig en nu laat je mij alleen’? Ben even benieuwd! Het is namelijk geen probleem want hij gaat gewoon vrij snel lekker slapen.
Zodra ik hier zeg dat hij gaat slapen, al zijn we dus in de woonkamer rent hij weg en zet het op een huilen. Moest zo lachen laatst, ik zei wil je brood, hij knikte ja, toen vroeg ik wil je drinken, knikte hij ja, toen vroeg ik wil je slapen, toen kreeg ik een hoge gil en nee schudden. Dacht gewoon toeval maar zodra ik dus zeg kom, je gaat lekker slapen en dus verder nog niks gedaan heb zet hij het op een huilen.
Kan ook even het verwerken van de dag zijn? We waren net nog beneden en aan het spelen en nu 'moet' ik ineens naar bed en slapen? Ik zou het gewoon laten, als hij daarna lekker in slaapt valt dan is dat toch prima?
Ja zeker! Het is ook geen probleem zoals ik aangeef. Ik dacht ook dat het misschien zoiets zou zijn ja.. Ik was gewoon meer benieuwd of dit herkenbaar is oid.
Jaaaa dat zou heel goed kunnen! Hij deed het gisteren namelijk ook bij mijn moeder overdag. Was na een paar seconde alweer stil.