Oh hè wat balen... Kon je het niet linken aan iets anders (te weinig geslapen of gegeten?) Misschien goede tip inderdaad dat we allemaal niet te vroeg juichen...
Ja, maar bovenal geniet er echt even van als je minder misselijk bent!! Ik heb me toen vooral zorgen gemaakt om de beeb.
Oh wat gek zeg.. En die corona maatregelen worden alleen maar strenger dus het zal me niks verbazen! Heb in maart een echo in het ziekenhuis. Hoop zo dat het tegen die tijd allemaal wat beter is.. Vind dat dit soort dingen wel voor samen hoort eigenlijk hoor
Thanks meiden, ik heb niet super last van m’n kwaaltjes. Maar als ze er dan even niet zijn maak ik me dus ook zorgen of alles nog wel goed is... @capo jouw uitleg is mijn hoop haha @Avdsx dit is precies waar ik “bang” voor ben.
daar zeg je wat!! Ohhh ik hoop het niet zeg. Manlief kijkt zóóó verlangend uit naar de eerste vk echo waar hij eindelijk bij mag zijn. Hij vind het echt niet leuk dat hij niet mee mag in het ziekenhuis
@Beertje29 wauw wat gaaf zeg, een tweeling! Lijkt mij echt heel bijzonder om straks twee kindjes in je buik te kunnen voelen.
Hier neemt missenliijheid als maar toe. Voel me heledag niet lekker door. Moet opletten optijd eet maar wat ik eet. Als iets eet wat niet lekker is of niet goed valt komt het er vrij snel uit. Hoop echt dat snel weg gaat
Tip trouwens voor snacks die bij goed vallen en ik lekker vind: stukjes gedroogd fruit (tutti frutti), fijn bij een hongerklop voor snelle suikers. Of edamame boontjes: die geven juist veel eiwitten en kun je wat langer op teren zonder dat je bloedsuikerspiegel al te veel golft.
Herkenbaar hoor.. zo voel ik mij ook. Ik heb ook het idee dat ik eten 2x zo snel verbrand want ik kan na 2 uur gewoon weer honger krijgen.. ook 's nachts en dan moet ik echt wat eten anders wordt ik nog misselijker. Ik heb vooral trek in hartige dingen zoals crackertje kaas, rijstwafels, soepje. Dan knap ik weer iets op maar misselijkheid blijft constant hangen. Ik hoop met je mee voor ons beide!
Hoi Ik ben geweest Alles is goed en een kloppend hartje❤ Zoals ze nu kon meten kwam ze op 8+1 dus bijna gelijk wat ik zelf dacht 8 februari de termijn echo. Zooooo blij...
De echo was helaas niet als verwacht vandaag. Ik heb een missed abortion gehad en de kleine is kort na de vorige echo gestopt met groeien... we hadden het totaal niet verwacht omdat ik nog alle kwaaltjes heb en we ook in November een miskraam hadden. Dacht zeker dat het deze keer goed was.. is een heel zware dag geweest maar nu gaat het wel een beetje.
Aaaah nee.... wat verdrietig! Nee dat valt heel rauw op jullie dak zo. Wil je het zelf afwachten of krijg je pillen/ curretage? Pfff heftig meid!!! Super dikke knuf
Ah nee wat een naar nieuws en snap ook helemaal dat je dit niet had verwacht na de vorige echo. Dat moet je ook niet verwachten. Wat ontzettend verdrietig, dikke knuffel en veel sterkte de komende tijd!
Ik ben nu neergestort als een dood vogeltje op de bank beneden. Soms vraag je je af hoe je de dag gaat doorkomen. Ik ben zo energieloos en misselijk.. bijna 10 weken maar nog niet over het hoogtepunt heen zo te merken. Hoop oprecht dat dit snel beter gaat want het is wel erg lastig ook met mijn 2 andere kindjes thuis