Ik snap je helemaal hoor. En deel je gevoel. Ook ik heb me de afgelopen weken/maanden regelmatig afgevraagd in wat voor wereld ik mijn kindje geboren laat worden. Ik merk dat ik me in toenemende mate machteloos voel over de hele situatie en ten aanzien van onze overheid/regering. Er worden vanuit de overheid maar allemaal maatregelen over ons uitgestort waarvan ik me heel vaak afvraag 1. of ze helpen en 2. of ze proportioneel zijn. Maar een echte mogelijkheid om als burger daar iets van te vinden is er niet. De meeste mensen ondergaan het gelaten. De angst die nu gezaaid wordt over die Britse variant. Pff... Angst is de beste manier om mensen eronder te houden. Hele basale grondrechten worden steeds verder ingeperkt. Ik vraag me in toenemende mate af waarom eigenlijk en ook waarom we dit met z'n allen zomaar accepteren. Ik laat ze als het niet anders kan gewoon hier logeren hoor. Dat is dan de consequentie. Niet wat de overheid ermee wil, maar dan wel de enige oplossing. En ik ga ook niet tegen stelletjes die op kraamvisite willen komen zeggen dat er één van de twee niet welkom is. In Duitsland, waar mijn broertje woont, is die regel van max 1 bezoeker er al. Wat betekent dat hij en z'n vriendin wel een alleenstaande vriend thuis mogen uitnodigen, maar niet met z'n tweeën bij diezelfde vriend langs mogen. Het is toch langzaamaan niet meer uit te leggen. Ik werk nu nog een ruime week. Dan begint m'n verlof. En inderdaad kan je bijna niks. Ga maar proberen met veel vrienden nog koffiedates te plannen voor de baby er is.
Nou daar ben ik dan. Goed en slecht nieuws hier! Goede nieuws is dat ie nog goed ligt Slechte nieuws is dat er nog totaal geen beweging in zat binnenin huilen staat me nader dan t lachen. Maar het is wat het is.. nog niet gestript dus Nu is de planning aankomende maandag weer kijken of er gestript zou kunnen worden, en er word daarna een intake ingeland met de gynaecoloog. Dat was mijn update weer. We gaan weer in dezelfde wachtstand
Oh dat scheelt weer! Soms hoor je echt dat vrouwen weken met voorweeën etc zitten, dat lijkt me echt heel naar.. Met hoeveel weken en dagen zijn je zoon en dochter geboren? Ah daar heb je nu nog niks aan inderdaad.. Begrijp dat als de avondklok komt dat dit op zijn vroegst zaterdag of zondag is, dat zou in jouw geval net ff wat ademruimte geven Fijn dat de kleine man nog goed ligt! Wel balen dat je nog niet gestript kon worden, hij vind het blijkbaar nog wel gezellig bij je.. Hopelijk dient toch een deze dagen de bevalling zich aan en anders hopelijk maandag meer geluk!
Haha indd . Enige hoop die ik hou is dat ik bij beide kids met de termijnecho een week naar voren ben gezet en bij deze niet.
Pfoe ik heb echt nog geen oog dicht gedaan . Eerst zelf continue wakker en vanaf 3.00 de jongste die het op zolder spannend vind met de harde wind. Die maar tussenin genomen en hij slaapt nu, maar ik kom niet in slaap met al dat gedraai .
Keiharde regen op schuin dak/dakraam nu + die wind. Misschien moet ik maar niet meer in slaap vallen voor de wekker gaat, soms word je alleen maar gaarder van nog even een uurtje slapen
Meiden, wil toch even wat met jullie overleggen. Ik heb om het halfuur/kwartier ongeveer dat ik merk dat mijn buik helemaal aan 1 kant (rechterkant) samentrekt en als harde bal omhoog komt, soms helemaal tot aan mijn ribben aan toe. Ook lichte benauwdheid omdat alles dan zo samentrekt naar die kant, en denk dat het toch harde buik is. Het is dan net alsof het kind zich helemaal opbolt aan die kant haha. Het is niet echt pijnlijk Ofzo. Ook steeds wat steekjes/kleine krampjes in onderin. Herkent iemand dit als harde buiken of dergelijk?
@RLSD Scheelt inderdaad, hopelijk word het dan zondag, dan zijn we als het goed is al lekker thuis! Wat een wind hé vannacht..
Oké, ben het even gaan timen voor het gemak. Dit is het resultaat haha. Het is niet pijnlijk ofzo, meer hinderlijk te noemen. Wel echt regelmatig, super grappig. Zouden dit oefen weeën kunnen zijn?
@margarethd het samentrekken herken ik wel als harde buik. Ik voel het dan ook vaker op 1 plek (druk op schaambot of meer bovenin). Zeker met jouw termijn iets om in de gaten te houden! Ah, je bent al aan het timen Ik hoop dat het nu gaat beginnen! @Mammavantwee pfoeee, als deze rond hetzelfde termijn komt, moet je inderdaad nog even! Ik duim mee dat het nu inderdaad die week scheelt Hier vannacht voor het eerst Omeprazol gebruikt op jullie aanraden. Wel gek om wél oprispingen te hebben, maar dat ze dan niet zuur zijn Nemen jullie dat trouwens voor het slapen of eerder op de dag al?
Ik hoop het ook! Ik heb ook geen idee of dit een teken is, maar we gaan het afwachten. Vent is op het werk en wil ook niet meteen paniek zaaien..
Ik heb me erop ingesteld op die 41 weken dus dat scheelt wel. Alles wat hij/zij eerder komt is een verrassing Ik neem omeprazol wanneer ik s nachts wakker wordt van het maagzuur. Hier helpt het echt heel goed. Heb jij het van de dokter of bij de drogist vandaan?
@margarethd de verloskundige is toen trouwens wel gekomen en met dat ze me gestript had braken m'n vliezen ! Dus wie weet!