Wat is een goede zaad thuis test, huisarts wil geen zaad onderzoek doen omdat het niet onder acute zorg valt en de huisarts niet vindt dat dit de tijd is om aan kinderen te beginnen Dus ik wil zelf een test aanschaffen, maar welke is het beste een betrouwbaarste?
Ik kan je niet helpen ivm de test, maar wat voor k*t ha is dat? Het is niet dat hij jullie kind moet opvoeden...
Geen. Een thuistest test lang niet alle aspecten die in een ziekenhuis worden getest. De thuistest kan dus best als ‘goed’ uitpakken, maar een ander, misschien wel heel zwak deel, niet zien. Dan heb je dus een soort valse hoop door die thuistest. Wel echt heel naar dat je huisarts hier zo over oordeelt. Hij heeft daar helemaal het recht niet toe. De meeste ziekenhuizen lopen gewoon door qua fertiliteit momenteel dus wat hij zegt is onzin. Ja de wachttijden zijn misschien langer maar toch.
Geen. Een thuistest kan nooit zien hoe de beweeglijkheid en de vorm is. Je kan een second opinion aanvragen bij andere huisarts.
Ja hoor dat kan zeker! Althans, mits er geen tekorten zijn enz in je woonplaats. klopt het dat jullie nu 7 maanden bezig zijn? Dan zou het wel kunnen dat er gezegd wordt dat je tot een jaar zelf moet proberen
Ja tuurlijk. Gewoon kijken of een andere praktijk nog nieuwe patiënten aanneemt. Ook evt de reden vertellen waarom je bij je huidige ha weg wilt.
Wat een rare opmerking van je huisarts Waar bemoeit ie zich mee. Zou ook kijken of je naar een andere huisarts kan.
Jeetje wat een rotte arts .. hoeft hij toch geen mening over te hebben en dient die al zeker niet op te dringen aan zijn patiënten .. zou inderdaad naar een andere arts gaan, zulke uitspraken zijn echt ongepast.
Echt wat een antwoord zeg. Zou inderdaad kijken voor overstappen van huisarts. Onderzoek stelt helemaal niet zo veel voor, dus echt een onzinnig antwoord van die huisarts. V.w.b. een thuis zaadtest sluit ik me aan bij de rest, niet doen, heb al vaker gelezen dat deze een goed resultaat aangeeft en vervolgens bij de huisarts/gynaecoloog etc. het beeld compleet anders was.
Heb even gekeken en gezocht. Een semen analyse kost hooguit 50 euro, ik zou lekker het ziekenhuis bellen en vragen of je dat op eigen houtje op rekening kan laten onderzoeken (mits financieel haalbaar) en dan ook de rede van de huisarts aangeven.
Oh wat lief van je Ik heb al even naar mijn eigen huisarts de vraag gesteld of dat niet via hun kan En anders kan ik altijd nog het ziekenhuis bellen idd
Zou ook zeker overstappen! Wat een vreemde opmerking van de huisarts. Normaal gesproken kan dit gewoon onderzocht worden ook al zitten we in de Corona tijd..
Als je bij bijv een gezondheidscentrum zit met meer huisartsen zou ik een afspraak maken bij een andere ha. En gewoon je verhaal neerleggen. Misschien een overbodige vraag maar ben jij al nagekeken? Goed bedoelt hoor maar straks ben je zelf in de overgang of is er iets anders aan de hand. Dat jullie doorgestuurd worden lijkt mij handig.