Heeft mijn vriend ook hoor. Die heeft hier in 3,5 jaar nog nooit een nacht geslapen. Maar goed dat maakt ook niet heel erg uit.
@Lill wat naar dat jullie samen zo slecht slapen en dat het zo’n weerslag heeft op jullie relatie. Liefde alleen is niet altijd genoeg, maar volgensmij hebben jullie iets heel moois samen. Kan het zijn dat jullie gewoon nog heel erg moeten wennen aan de situatie. Jullie zijn allebei vrij lang single geweest toch? En de tijden nu zorgen ook niet echt voor meer blijdschap en gezelligheid met al die extra maatregelen. Ik word ook weer enorm onrustig van de maatregelen die eraan zitten te komen.
Dankje een nachtje slaap heeft me wel wat rustiger gemaakt. Ben er nog wel verdrietig onder. Zeker ook met het zicht op de aankomende avondklok. Maar we moeten er maar het beste van maken. Ja, hij uhm.... 10 jaar ofzo? sinds de laatste keer dat we samen waren geen relatie meer gehad alleen dates zover ik weet. En ik was ruim 3,5 jaar single. Op zich voelt wat er tussen ons is ook heel fijn en goed. We hebben eigenlijk nooit ruzie, lachen veel samen en het is allemaal heel makkelijk en fijn. Gevoelsmatig dan. Want die hooggevoeligheid icm Lyme maakt het dus in de praktijk allemaal nogal een uitdaging zeker als je daar ook nog een moeder + peuter bij in de mix gooit ipv alleen 2 volwassenen. Maar goed. Er zit niet veel anders op. We zullen maar zien waar het schip strand zo, en of er genoeg momenten samen over blijven om het werkend te houden. Kan me voorstellen dat het bij jou ook voor onrust zorgt. Ook met mogelijke contactbeperkingen enz. Als dat er idd door komt word t hier ook lastig.
@Lill Kan het niet zijn dat al het corona gedoe onbewust ook een aandeel heeft waardoor jullie extra prikkelgevoelig zijn? Ik ken mijn vriend sinds begin dat corona begon. Toen waren net de maatregelen ingegaan. Alles ging prima, maar nu sinds 3 maanden loopt het niet zo soepel. Ik merk gewoon dat de hele situatie wel invloed heeft op onze relatie, het gaat gewoon niet goed. Hij is erg veranderd, geeft aan dat hij depressief voelt en in een dip zit. En ik zelf ben normaal best een nuchter en relaxed persoon. Maar nu ben ik veel gevoeliger, gestresst, en kan dingen minder relativeren. het is momenteel ook gewoon een zware tijd voor iedereen. Ik hoop voor jullie dat het wel goed komt, want in je berichten zie ik wel dat je hem echt heel erg leuk vind, en hij jou ook.
@ZsaZsa ik ben ook zo’n iemand. Ik wil altijd thuis slapen. Ik hou ook niet van hotel of vakantiehuisjes. Ik vind vakantie heel leuk, maar de nachten vreselijk.
Voor zijn leven maakt het weinig verschil met hoe hij normaal leeft. Hij is al erg van de afzondering en op zichzelf. Aan mezelf merk ik wel dat ik dr laatste tijd wat meer down ben, spelen ook veel dingen op mn werk, mn zoontje is meer overstuur omdat hij niet naar zn normale opvang kan. Dus ik worstel ook wel.met veel gevoel over dat soort dingen. Maar heb niet het idee dat onze relatie buiten corona om heel anders zou zijn. We zouden misschien eens een keer uit eten of naar de bioscoop gaan. Maar verder...
Ooh ja dan lijkt het me wel lastig inderdaad. Enige wat je dan kan doen is goed nadenken of je dit wil en kan accepteren.
@Huismuisie en @Strandbal Ik heb daar zelf ook in lichte vorm laat van. Eigen bed is het beste. Alleen bij mijn beste vrienden die ik 25 jaar ken blijf ik slapen en slaap ik redelijk. Benieuwd of vriend en ik ooit gaan logeren
Weetje, liefde is niet altijd voldoende maar het maakt wel veel goed. Wat jullie hebben is zo liefdevol en fijn dan moet je gewoon kijken naar mogelijkheden en niet naar beperkingen. Zo’n liefdevolle fijne band vind je niet snel. Het is hier niet een gevalletje aantrekken/afstoten we kunnen niet met maar ook niet zonder elkaar. En heel eerlijk, de eerste periode is gewoon wennen. En dat wennen zal in de coronatijd ook gewoon wat meer tijd in beslag nemen. Ik zou niet teveel in kaders denken, van hoe het hoort. Als jullie samen een baby willen en dat is in twee huizen. Ook prima toch? Je wilde het eventueel toch al alleen doen. Hoe fijn dat het dan van een man komt due van jou houdt en van zn kind zal houden.
Klopt dat is ook zo hoor. We zullen zien hoe het loopt. Ik wil hem niet kwijt, maar ik wil ook niet mijn eigen behoeftes en wensen volledig aan de kant schuiven. Dat heb ik in mn vorige relatie ook al vaak gedaan.
Hoe is jullie ervaring met afspreken? Ik heb nu voor de 2de keer dat een vent het laat afweten nadat we een dag hebben geprikt en ik spreek echt niet snel af met iemand... Heb ik gewoon pech of hebben jullie dit ook?
Maar hij laat het wel afweten wat betreft afspreken? Zou me dan afvragen of hij vaker zo " makkelijk" is daarmee
We hadden voor zaterdag afgesproken (een week geleden al), hij vroeg of ik nog iets ging doen het weekend dus ik zeg .... en zaterdag een borrel met jou toch? Hij zegt zaterdag heb ik een afspraak met oom Dus ik zeg, huh? Jij stelde toch zaterdag voor? Hij ja sorry ik kan niet onder die andere afspraak uit... en hij blijft appen.... wou evt vanavond afspreken... heb gezegd dat ik niet kan. ik heb vanavond een afspraak met de bank, mijn glas wijn en even geen kinderen
Dat is ook belangrijk. En je hoeft ook niet altijd beschikbaar te zijn. Ik zou kijken of hij nog iets nieuws voorstelt
Tot nu niet... Zulke dingen maken mij onzeker, ik weet dat ik er leuk uit zie, hij schrikt niet af van mijn kinderen... maar waarom je dan niet aan onze eerste afspraak houden... Ben ik dan zo moeilijk? Of hij zo makkelijk? Ass we speak stelt hij zondag middag voor...
Dan ben ik benieuwd of hij nu wel komt. Ik had hem al verwijderd. Te vaak dergelijke dingen meegemaakt. In mijn geval hadden die mannen of al een relatie of ik was optie twee en dan ging optie 1 voor zo'n man ook door. Ongeacht wat zijn reden is..het is ronduit aso gedrag. Ten eerste al omdat hij bij jou checkt wat jij gaat doen ( terwijl je samen een date plande) , wacht tot jij zegt met hem die date te hebben en dan quasi onschuldig afhaken. Wieberen dat soort gasten. Ze gaan namelijk niet alleen zo met jou om.
Toch wel wat @justme1974 zegt. Ik zou dit laten gaan. Je hebt een kans om een eerste indruk te maken. En iemand kan nerveus zijn, of soms van de zenuwen gekke dingen zeggen. Maar dit is schijt hebben aan jouw tijd. Jij hebt je avond vrij gehouden voor hem en hem boeit het niks. Als je nu nog op zijn verzoek ingaat sta je voor de rest van de date periode 3-0 achter. Natuurlijk is het geen wedstrijd. Maar je wil een leuke betrouwbare man. Hij laat nu al zien onbetrouwbaar te zijn. En nee, dit ligt niet aan jou. Jij wil een man die bij jou past. En als de ander zich onfatsoenlijk opstelt is dat dus niet jouw schuld maar is hij gewoon geen geschikte kandidaat. Aan mij had hij ook een slechte gehad. Ik was afgehaakt.
Ik heb duidelijk minder ervaring met dit soort dingen. En denk dat als je hem de moeite waard vind dat je hem nog wel 1 kans zou kunnen geven. Nee hij scoort geen punten zo, maar sommige mensen zijn nou eenmaal gigantisch chaotisch.