Aviko witlof schotel. Elke keer als ik het maak vind ik het weer zo lekker. En daarnaast frietjes bij een kraam hier in de stad. Zit er al zo lang ik mij kan herinneren en het was vaste prik als kind dat we daar een patatje haalde als wij naar de stad gingen. Smaakt nog steeds heerlijk.
De favorieten hier: Mexicaanse ovenschotel of wraps Kabeljauwstoof https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1193506/makkelijke-stoof-van-kabeljauw-provencaalse-groenten-en-mozzarella (ik doe alleen de helft groente en vis, voor mijn dochter pureer ik de saus en doe ik de mozarella op het laatst) Aardappeltjes in de schil, vega-iets en iets van verse groente. Ben dol op gebakken aardappelen. Kibbeling
Chili con carne met salade, tortilla chips, salsa en crème fraîche. Chorizo kroketjes. Vers wit brood met bakleverworst. Witlof met ham en kaas uit de oven.
Citroengras is een beetje hetzelfde als koriander volgens mij: of je vindt het lekker, of totaal niet. Zwart-wit. Geen middenweg. Sommige mensen vinden koriander ook naar zeepsop smaken. Vind jij dat van Citroengras ook?
Kippensoep van mijn oma (kan het gelukkig zelf maken nu ze is overleden) Panang of Massaman curry (Thais) Pizza Margherita met verse basilicumblaadjes Kan nog wel meer bedenken.. om honger van te krijgen
Sushi , carpaccio en biefstuk En de meeste zullen me wel voor gek gaan verklaren om het volgende ---> Je kunt me wakker maken voor: gebakken kippenlever met gebakken spek/ui en appel. Edit: ik vergeet helemaal KAAS !! Maar dan echt alle soorten, van jonge kaas tot blauwschimmel.
Surinaamse pom kan je me echt voor wakker maken. En verder bakabana, telo bakkeljauw, roti. Ongeveer de hele Surinaamse keuken
Burritos. ❤️ Verder ben ik gek op de witlof van m'n oma, zin kan dat zo lekker maken. Gekookt, maar precies goed qua smaken etc. En kippenpootjes uit de airfryer.
Nou, heb je even? - zo'n beetje de hele Portugese/Braziliaanse keuken (bedankt man ) - wat m'n moeder maakt; poffert ❤, zuurkoolschotel, risotto, erwtensoep. - wat ik zelf maak; Mexicaanse bonenschotel, tagliatelle met roomsaus en zalm, gevulde puntpaprika's, enz. Kortom; alles waar m'n Weight Watchers app niet blij van wordt
Oesters met witte wijn of kaas met sherry. Eigengemaakte noodlesoep met citroen en tabasco. Zuurkoolstamppot.
Sushi Stoofvlees met uitjes, spekjes, augurk, Amsterdamse uitjes en piccalily De pangafilet van mijn favoriete restaurant Catpacchio Dat zijn toch wel echt mijn favorieten. En dan heb ik nog een hoop wat ik lekker vind!
Shoarma rol met knoflooksaus en patatje met van een bepaalde snackbar. ECHT TE LEKKER!!! Gehaktballen van mijn moeder. Hamburgers van Burger King vind ik ook altijd erg lekker. Big tasty saus.... Bakker Bartje met Zalm, kruidenroomkaas en honing mosterd dressing. Ik kan uren doorgaan....
Pilav Pizza Turks brood met Nutella Maïsbrood met oude kaas volkoren croissantje met pindakaas en kroket!