Dankjewel❤ Vraagje wie weet of mijn blaas vol moet?. Ik kan niet goed drinken. Ben al blij als het lukt om over een dag 2 flesjes op te krijgen van samen 1 liter. Vorige keer was het vaginaal. Is het nu gewoon op de buik?. Als ik nu zoveel water moet drinken komt t niet goed denk ik. Ben al zo misselijk
als het niet lukt lukt het niet! Dus dat zou ik dan loslaten. Zou het wel echt gaan aankaarten want 1 liter is echt niet veel..
Klopt, Ga het ook bespreken. Heb ook steeds donkere urine omdat ik zo weinig drink. krijg die mvm bussen niet eens vol. Wat wel gek is plas in de nacht wel 3 keer. Waar dat vandaan komt?.
Komt ook door je nieren, niet alleen je blaas waardoor je vaker naar de wc moet. Goed dat je het gaat aangeven!
succes! Haha je kan altijd vragen of het nodig is of dat je nog even naar de wc mag als je het niet kan ophouden haha! Voor inwendig is juist lege blaas fijner dacht ik. Of is het andersom
verschillend of ze inwendig of uitwendig doen op dit termijn. De een doet inwendig, de ander uitwendig. En soms beide als het met het een minder goed te zien is
Ik kon t niet meer volhouden ben na de wc gegaan haha. Ik dacht pfff voel mij al niet goed. En dan die volle blaas erbij. Dan maar vaginaal. En indd het werd vaginaal. Weet wel dat vaginaal je een lege blaas moet hebben.
Alles gaat goed met de kleine en de zwangerschap. Heb nieuwe medicijnen gekregen. Zolang ik misselijk ben mag ik niet werken en moet rustig aan doen. Had mij deze week al ziek gemeld. Hou t niet vol hele dag mondkapje op. Maar ze zei het is een mooie zwangerschap. Het ziet er prachtig uit. Hebben em zelfs zien bewegen❤ Jeetje onwerkelijk. Kan het nog steeds niet geloven eigenlijk!. Zo.n gek idee dat er een mensje in mij groeit!!
Ah wat moooi! Gefeliciteerd Dan wordt toch ook weer net een beetje meer duidelijk waar je het allemaal voor doet!
Ik ben nu 8 weken 6 dagen volgens de nieuwe echo. Houdt dat in dat ik niet 3 maar 4 sep uitgerekend ben?. Of hou je de eerste echo aan?.