Net gebeld door gent. Van de 42 eicellen waren er 35 rijp dus daar hebben ze icsi op gedaan. Van de 35 zijn er 22 bevrucht en van die 22 is er maar 1 die uit de diepvries eitjes kwam, de rest was allemaal van de verse punctie van gister. Maandag ochtend bellen ze me om door te geven hoe veel van de bevruchte eitjes zijn doorgegroeid en ingevroren. Nu ben ik helemaal blij dat ik nog een verse poging erbij heb gedaan anders hadden we maar 1 bevruchting gehad.
Wow wat een mooi resultaat zeg! Wat een geluk inderdaad van die verse poging. Spannend weer maandag, good luck!
Bijna thuis van de terugplaatsing. Ze moesten helaas alle cryos ontdooien. De cryo die is terug geplaatst is ook nog is van slechte kwaliteit. Ik probeer positief te blijven maar dat is toch echt even heel erg moeilijk. Nu maar hopen dat deze blijft plakken!
Jeetje meid dat is ook niet niks hoor. Echt een achtbaan zo. Sterkte en probeer rustig te blijven. Ze hebben deze toch niet voor niets teruggeplaatst. Ik duim keihard met je mee! Hoeveel cryos had je? En wat was de kwaliteit van de teruggeplaatste cryo dan? Als je dit niet wilt delen ook prima hoor!
Meiden meiden meiden, 2 terug plaatstingen Een heleboel eitjes 2 die al aan het broeden zijn!! Och och och wat maken jullie het allemaal zo spannend!! Ik draai mijn duimen voor jullie als bezetenen.!
ivf & icsi traject Januari - Februari - Maart 2021 ❤️Leden: ❤️Winderig80 - 40jr - 1e Ivf - 1e kind ❤️Chayammy - 33jr - 3e ivf - 1e kind ❤️Asil - 38jr - 3e ICSI - 1e kind ❤️Milkyway7 - 34jr - 1e IVF - 2e kind ❤️Kimibi - 30jr - 1e icsi - 2e kind ❤️Vogelindeboom- 30jr - 4e ICSI - 2e kind ❤️Mickey20 - 41jr - 1e IVF - 2e kind ❤️Believe89 - 31jr - 1e IVF - 1e kind ❤Ritoy - 32jr - 1e ICSI - 4e kind Afsprakenlijst: Milkyway7 - 22 januari terugplaatsing Mickey20 - 25 januari terugplaatsing Kimibi - 26 Jan terugplaatsing Cryo Ritoy - 26 jan uitslag bevruchting, 01 feb uitslag cryos Asil - 1 februari - evaluatie/start ICSI 3 Winderig80 - 4 februari - prik en plan Believe89 - 4 feb consult gyn, 8 feb bloedprikken + prikinstructie Vogelindeboom - half februari starten en met prikken (kort protocol) Testdatum: Milkyway7 - 3 februari Kimibi - 8 februari Mickey20 - 9 februari Punctie resultaat: Mickey20 punctie 22-01: 2 eicellen => 2 goede embryo's Ritoy punctie 25-01: 29 eicellen (en 13 bevroren eicellen van een eerdere poging) Zwanger!!!
Ik kan mij voorstellen dat je baalt. Maar wie weet is deze goed genoeg. Hij heeft in ieder geval het ontdooien overleeft, dat is al heel wat! Succes met de wachtweken. @Ritoy Wat fijn dat er zoveel bevruchtingen zijn. Met zoveel kansen, moet het toch goedkomen!
@Ritoy wat fijn dat er zoveel bevruchtingen zijn! Maar goed dat er een nieuwe punctie is gedaan zeg! @Kimibi ah Meis ik snap dat het een beetje een domper is met dit resultaat. Ik ga heel hard voor je duimen dat dit cryo’tje bij je mag plakken hoor. Qua kwaliteit wilt het soms echt niks zeggen. Ik ken mensen met top blasto’s die niet zwanger werden en mensen met cryo’s die minder ver waren die wel zwanger worden. Echter begrijp ik wel je gevoel hierbij. Dat zou ik ook hebben.
@Kimibi Meid niet geschoten is sowieso mis. Slechte kwaliteit hoeft niet slecht te zijn!! kan altijd nog positief worden. Stress kan je nu zeker niet gebruiken, dus probeer ook echt niet verkeerd te denken. En vooral niet in de atmosfeer brengen!! Mijn duimen rollen ook voor jou!
Wauw ik lees eventjes niet en opeens zijn er echt al terugplaatsingen geweest. Wat tof. Ik hoop enorm op goede resultaten voor jullie! Wij beginnen over twee weken met prikken. Net ovulatie gehad dus zodra menstruatie start, kunnen we los.
Wat een goed nieuws allemaal zeg!! Hopen op mooie positieve testen allemaal. Ik heb maandag mijn laatste pil genomen dus wacht nu op mijn menstruatie en dan mag ik bellen met ziekenhuis en dan hoor ik wanneer ik start met gonal-f. Super spannend allemaal...heb komt steeds dichterbij....
We hadden er nog 2. De cryo die is terug geplaatst was een C kwaliteit. Ik moet heel eerlijk bekennen dat ik er niet echt een gevoel bij heb. Soms voel ik dat het niks gaat worden. Soms heb ik het gevoel dat deze embryo bij ons hoort. Gemengde gevoelens dus. Bij onze dochter teste ik op 1 feb positief. Deze is EXACT even oud. Dus ik ga 1 feb maar gewoon kijken.
Wat moeilijk meid. Die onzekerheid is het ergst hè. Wel heel bijzonder dat deze cryo exact even oud is als jullie dochter! Dus jij test maandag al? Zou dat niet te vroeg zijn?
Dat weet ik dus niet... Ik twijfel ook nog.. Onze dochter was natuurlijk een verse en A kwaliteit. Dus zij deelde sneller. Deze is natuurlijk een C ik heb gevraagd of het dan minder snel deelde en ze zei ja dat klopt. Dus of het zin heeft om te testen weet ik niet. Ik heb nog wel een foto van de test die ik heb gedaan 8 dagen na de terugplaatsing van onze dochter.
Wauw wat mooi om die oploop te zien! Maandag zit je natuurlijk pas 6 dagen na terugplaatsing, dus dat is dan wel een verschil met 8 dagen en qua kwaliteit... Goed om te weten dat mindere kwaliteit minder snel deelt. Misschien dan toch nog even wachten tot woensdag, om teleurstelling te voorkomen? Of kun je daar wel mee omgaan? Vind het zelf in dit geval ook heel moeilijk hoor, om te wachten. Zit zondag 6 dagen na terugplaatsing van de 3-daagse embryo's, dus soort van 9DPO en denk erover om ook dan al te gaan testen.
Ik kan het echt niet zo lang volhouden. Jij moet dan natuurlijk 15 dagen na plaatsing officieel testen. Ik 13 ivm 5 daagse. Oh wat spannend. Ik ja woensdag testen... Zou kunnen maar als ik maandag negatief test dan ben ik niet direct zelf negatief er over hoor. Kan mezelf wel bedwingen dat het nog positief kan worden. Gelukkig heb ik nog wel veel te doen elke dag. Ik mag nog gewoon naar mijn werk en ik werk ook nog met Oriflame dus de tijd gaat redelijk snel.
Ja klopt ik mag officieel pas na 15 dagen testen. Bizar, wie kan er nou zolang wachten?! Oh gelukkig kan je het wel handelen allemaal en heb je genoeg afleiding. Ik ook. We houden elkaar op de hoogte hè! Ook als je iets van de innesteling of eerste symptomen denkt te voelen!
Vanmorgen had ik een steekje. Maar kan ook maar zo zijn van urto bollen. Bij mijn dochter heb ik het zeker gevoeld. Ik weet zelfs het moment nog haha. Heel apart. 2 dagen later zou en moest ik testen ik voelde dat ik het moet doen. Dus wie weet krijg ik nu ook dat gevoel. Heb jij al iets gevoeld? Ik denk dat als wij vrouwen er echt stil bij gaan staan al van te voren wel weten of we zwanger zijn of niet.
Die utro-bollen heb ik gelukkig niet, ik heb duphaston-tabletjes. Ik voel ook wel wat dingen, maar dat kan allemaal nog van de medicijnen komen want ben pas 6DPO. Maar heb eerlijk gezegd wel het gevoel dat het raak is. Bij mijn dochter wist ik dat al vanaf de ovulatie en nu had ik dat gevoel ook al bij de punctie (haha, dat is dus beide keren al vanaf de bevruchting en deze keer zat het embryo nog niet eens in mijn buik). Zou wel heel bijzonder zijn als het nu ook klopt. Hoop dat jij dat gevoel wat je bij je dochter had ook snel krijgt!
Spannend meiden om eerder te testen. Ga ik denk ik ook doen hoor . Vorige keer testte ik 9 dagen na terugplaatsing positief en dag later had ik een knal test. Dus voor mij zondag testen zolang het goed blijft gaan.