Advies Red Team: Houd scholen voorlopig dicht

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by 1991Mamavanvier, Dec 30, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Ja das wel jammer. Mijn oudste wilde vooral daar weer heen haha. Maar school is al een mooi begin. En van 14-17 hem thuis is wel te doen. De peuter kan wel fijn hele dagen. Enige is dat de twee dagen krokusvakantie weer even zoeken word.. tis niet dat ik er nog vakantiedagen voor heb
     
    Felice likes this.
  2. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,558
    31,033
    113
    Female
    Idd.
    "Vroeger" op kantoor namen we een half uur pauze. Dat was inclusief naar de kantine lopen, een broodje of soep kopen (rij bij kassa) en plekje zoeken.
    In 10 minuten is het eten al pratend wel op. De resterende tijd gingen we een bakkie doen en zaten we te kletsen.
    Én ook genoeg collega's die hetzelfde al wandelend deden. Met de boterham in de hand.
    Dat vind ik dan zelf minder prettig. Eten en lopen tegelijk.

    Ik had ooit een huisgenote die vreselijk langzaam at.
    Zaten we samen te eten. Had ik een half bord op. Begon zij aan haar tweede hapje. :rolleyes:
    Dat was echt.... eten rangschikken op bord. Roeren. Nog eens rangschikken. Hapje op vork prikken. Minstens een minuut naar die vork staren. Hap nemen. Vork neerleggen. Minuut kauwen en doorslikken. En dan het hele ritueel nog een keer o_O
    Denk dat zij niet genoeg heeft aan 15 minuten.

    Maar sorry
    Gaat wel heel erg off topic hier :roflmao:
     
    GossipGirlxoxo, Youtan and Felice like this.
  3. Felice

    Felice VIP lid

    Apr 22, 2009
    7,510
    8,437
    113
    Nou, de kinderen vinden het geen ramp dat er geen BSO is. Maar 1 van de kinderen zit op een school half uur rijden met de auto enkele reis.
    Dat betekent dat we op werkdagen halverwege de middag op en neer moeten, vooral voor ons als ouders erg onpraktisch :|
     
  4. Felice

    Felice VIP lid

    Apr 22, 2009
    7,510
    8,437
    113
    Whahaha :roflmao::roflmao::roflmao: daar zou ik dus ook echt totaaaal niet over kunnen
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  5. Roosje24

    Roosje24 Fanatiek lid

    Jan 21, 2012
    4,149
    154
    63
    Gaat noodopvang BSO wel door dan?
     
  6. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Ja dat is inderdaad onpraktisch.
     
  7. 1991Mamavanvier

    1991Mamavanvier Fanatiek lid

    Apr 1, 2020
    1,689
    1,293
    113
    Female
    Snap ik.. Als je er lekker inzit. Hier was dat totaal niet het geval.... Dus voor mijn 2 oudsten (groep 1 & 2) is het fijn weer heen te gaan... Die is niet gemotiveerd thuis achter een schermpje. Dus ik ben er zeker heel blij mee.. Haha en dan nog open blijven, dat is vooral belangrijk.
     
  8. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,824
    19,147
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Heel fijn dat we weer open gaan! Ik hoop dat ik de kinderen deze week nog wel gemotiveerd houd voor thuisonderwijs. Het zal de één vleugels geven en de ander juist een dip. Maar deze 5 dagen komen we ook nog wel door. Daarna lekker weer samen in de klas aan de slag.

    Die vakbond die vraagt om voorrang bij vaccineren is echt van de pot ge... Er is een grandioos tekort aan vaccins. Eerst de mensen die hoog risico lopen op een ernstig beloop beschermen en de mensen die vanuit hun beroep met coronapatiënten in aanraking komen.
    Zodra we toekomen aan de groep 'gezonde 18- tot 60-jarigen die niet in de zorg werken' kun je eens kijken of je bepaalde beroepsgroepen naar voren haalt. Politie, winkelmedewerkers en onderwijspersoneel komen zo gauw in me op.
     
    Roanna, hummeltje5, Cin85 and 5 others like this.
  9. MissXray

    MissXray Niet meer actief

    Ja die gaat door.
     
  10. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,191
    10,793
    113
    Van de NOS site: "ook moet de hele klas vijf dagen in quarantaine als een leerling positief is getest"

    Mogen we dan wel een slaapzak en tandenborstel komen brengen?
     
  11. Venelientje

    Venelientje Niet meer actief

    Lijkt me best een relaxed vooruitzicht :roflmao::roflmao:
     
  12. meintje

    meintje Fanatiek lid

    Jul 9, 2008
    2,610
    928
    113
    :roflmao::D:D:roflmao:
     
    Syane likes this.
  13. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,824
    19,147
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    :roflmao:

    Maar heel eerlijk: dit gaat natuurlijk nooit werken.
     
    GossipGirlxoxo and Syane like this.
  14. aardbei1707

    aardbei1707 Fanatiek lid

    Aug 20, 2012
    4,246
    682
    113
    Zou dit nou voor alle kinderen gelden dus vanaf 0 jaar? Ben daar wel erg benieuwd naar maar kan er niets over vinden
     
  15. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,500
    4,340
    113
    Female
    Waarom niet?
     
  16. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,500
    4,340
    113
    Female
    Dat lijkt me wel. Ook op de KDV’s willen ze de veiligheid zoveel mogelijk garanderen denk ik
     
  17. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    Dec 8, 2011
    3,552
    2,020
    113
    Dat zeiden wij hier thuis ook al :roflmao::roflmao::roflmao:
     
  18. justme1974

    justme1974 Fanatiek lid

    Jan 20, 2009
    3,822
    2,003
    113
    Kennelijk mag niemand dit. Het maakt niet uit wat je zegt, men vind dat je zeurt. Prima. Begrip voor alke partijen hoor. No hard feelings.

    Badisonderwijs weer open, straks complete klassen in quarantaine. Over ritme gesproken. Lekker onvoorspelbaar gaat dit worden.
     
  19. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,112
    12,091
    113
    ik ook, want dan ga ik het kdv opzeggen. En ik begrijp dat het niet anders is, dus niet dat ik het niet begrijp, maar hier hebben we tot nu toe altijd en verkoudheid zodra hij weer gaat. (1,5 jaar oud)
     
  20. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    Jul 28, 2010
    7,998
    6,748
    113
    zuid-holland zuid
    omdat je bij iedere snotneus dan moet gaan testen en niet alle ouders gaan dat doen.
    En wat moet je doen als ineens je kind 5dagen in quarantaine moet... moet het hele gezin dan mee doen? En hoe zit dan met ouders met cruciale beroepen dan, die kunnen dan ook niet werken?
     
    hummeltje5 and Dubbelgeluk like this.

Share This Page