Fijn dat de scholen weer opengaan, dat kan onze zoon echt gebruiken. Maar hoezeer ik bepaalde maatregelen ook begrijp ik ga echt niet mijn kind bij elke snotneus laten testen als het zo'n neus/keel swap is. Die heeft hij nu een paar keer gehad en bij die kinderen is dat gewoon heel akelig. Mochten ze dat anders hebben dan prima. Hoewel ik nog wel een hoop problemen voorzie met thuisquarantaine als er iemand ziek is. Maargoed, het is een begin.
nee dat is voor mij niet overdreven en met mij meerdere die dat vinden. Dat is echt te snel, kan ook niet goed voor je zijn vind ik.
Jammer van dit besluit, maar ja typisch Nederland met van die ghalf bakken maatregelen. Dat gejojo elke keer. Hop er is iets daling dus we zullen de zeikende/zeurende nederlanders hun zin geven. Ze hadden op 13 oktober al tot complete lockdown moeten gaan. Ik had gehoopt dat alles dicht tot 1 april, of in ieder geval tot na de voorjaarsvakantie. Dan is het griepseizoen voorbij, is een deel gevaccineerd en wordt het weer/de temperatuur beter. Zo komt er nooit een eind aan. Pfff. En waarom je kind niet laten testen? Zie niet het punt in, mijn dochter moest ook bijna getest worden. Desnoods half uur voor paracetamol erin. Al 5 of 6cx corona test gehad. Het is wat vervelend en niet prettig, mja het is zo gebeurd. Gewoon ff doorpakken en van het gebeuren. Geen drama van maken. Je kind krijgt toch ook kinder vaccinaties, die pijn doen en eventuele bijwerkingen geven?!
Als dit echt zo gaat zijn denk ik dat ik mijn dochter voorlopig maar thuis hou... ik ga haar echt geen test aan doen en zelf in quarantaine is ook echt een groot probleem gezien we beiden een cruciaal beroep hebben. Ik ben echt benieuwd nu naar de persconferentie
Een vaccinatie is wel even andere koek dan bij iedere snotneus zo’n stok in je keel en neus.. leuk joh kind zijn en naar school moeten.
Heel herkenbaar, alleen dan op de opvang. Kinderen worden toch vaak gebracht, al dan niet met een zetpil. Je moet er maar op vertrouwen dat de meeste ouders gewoon met hun gezonde verstand hun kinderen thuis houden als ze ziek zijn.
Ik weet even niet hoe ik dit aan ga pakken. Mijn vader ligt in een hospice. Als er een kindje in de klas positief test en wij moeten met z'n allen in quarantaine, dan kan ik mijn vader dus ook niet zien.
Heel blij dat de scholen weer open gaan. Het risico ligt niet hoger dan bij de originele variant. Ik heb een dochter van 4 die altijd een snotneus heeft. Dat hoort ook bij kleuters, het immuunsysteem is gewoon niet af. Zolang mijn dochter geen andere klachten ontwikkeld hou ik haar niet thuis en ga ik zeker niet testen. Mijn oudste van 6.5 jaar is nooit meer verkouden en zou ik bij een verkoudheid sneller thuis houden. Testen alleen als het niet anders kan. Ze niest wel regelmatig want ze heeft een huisstofmijt allergie. Het wordt er al met al niet simpeler op.
Alleen je kind moet in quarantaine. Maar ja dat zeggen ze dus weer heel erg makkelijk want ouders zitten ook gelijk weer vast.
Dit klopt. Maar als je buiten de deur werkt zit je als ouder dus weer vast. Een keertje is misschien niet zo erg maar als dit meerdere keren achter elkaar gebeurt wel.
Ik zie het idd niet zitten om een kleuter te gaan testen met zo'n swab in de neus en achterin de keel. Ik vind het zelf al een nare test, laat staan dat het dan bij zo'n jong kind gedaan wordt.. Brr..
Toch zou ik dan, per de regels van de hospice, daar niet naar binnen mogen Volkomen begrijpelijk natuurlijk, maar tijd is nu zo kostbaar.
Maar wie weet valt het allemaal mee. Wij hebben het hele jaar nog niemand op de opvang/school met Corona gehad.
Als jouw vader in een hospice ligt, zou jij er dan op durven gokken dat het zo blijft? Sterkte @Aegyo. Het is een zware tijd voor jullie en dit maakt het niet makkelijker.
Sterkte. Dit is een nare tijd om in zulke situaties te zitten. Dat hebben wij (alleen met IC ipv hospice) afgelopen maart gehad met familie. De regels waren zeer streng.
Nee zeker niet, maar het heeft geen zin om je er nu al druk over te maken. Ik bedoelde het niet lelijk. Veel sterkte @Aegyo, wat een vreselijke tijd waar je nu in zit.
Jeetje, dat is ook al zo verdrietig Naast de situatie met mijn vader, heb ik ook de zorg voor mijn gehandicapte moeder. Dus die heb ik ook heel sterk in gedachten. Maar ondertussen houdt zoonlief die lockdown ook niet goed meer vol. Dat is dus precies wat ik hier zo eng aan vind. Het is zo'n gok en je hebt er geen controle over.