@Vlindertje95 Succes en veel plezier morgen met de echo! @schatje85 Heel veel sterkte morgen bij de crematie ! Hier hebben we al een zoontje van 9 die heel zelfstandig is, die zegt zelf; mama ga maar even lekker slapen en dan pakt hij een fleecedekentje ❤️. Das het grote voordeel aan het leeftijdsverschil, veel hulp haha. Vind het wel jammer dat ze straks vrij weinig kunnen spelen samen enzo, maar tis niet anders.. Heb zojuist de doppler ook besteld. Ben super benieuwd .
Even een vraagje, Ik had gister zin in een broodje subway. Alleen vraag mij af of ik het mag eten. Dus zocht op google en kwam een forum tegen waar iemand had vroeg. Een dame gaf antwoord dat zij zwanger is bij subway werkt. en het gewoon eet. Al hun vlees word gekookt. Weet iemand hier iets over?. Het broodje dat ik lekker vind zit salami en pepperoni op. Maar ja mag ik het eten?.
Er is een app genaamd ZwangerHap en daar kun je heel makkelijk zien wat je mag eten. Gekookt vlees mag je sowieso eten, want dat is verhit geweest. Meestal weet het personeel je wel te vertellen wat je wel en niet mag.
Onze kinderen zijn 12 en 6 dus die redden zich wel als ik even ga liggen. Ze maken ook nooit ruzie en de oudste zorgt goed voor zijn zuster (hij veegt zelfs haar billen af als ik niet in de buurt ben). Ze helpen me ook goed met het huishouden en de dieren. Ik werk ook “maar” 24 uur buitenshuis, maar we hebben een groot huis met een groot erf en veel dieren dus altijd genoeg te doen.
Ik heb laatst ook heerlijk broodje vd Subway gegeten en was heerlijk. Alleen zijn salami en peperoni beide worst soorten die “rauw” niet gegeten mogen worden omdat het rauw is. Salami pizza mag wel omdat die een hele tijd in de oven verhit is (net als doorbakken biefstuk). En volgens mij doen ze het broodje wel maar heel kort in de oven (te kort om goed te verhitten). Dus ik zou het persoonlijk niet doen, sorry
Geruststellend idee. Heb vandaag 2 keer gespuugd evengoed. Verder weeïg gevoel. Bij de eerste heb ik veel gespuugd. Tweede iets minder.
Je kan de app zwanger hap downloaden kan je elk voedingsmiddel intypen en weet je of je het wel of niet mag. Heel handig.
Ik hoorde dat het gekookt is, En lees hier op zp dat het eigenlijk om de verse ambachtelijke gaat. En niet brood beleg. Tja wat is de waarheid he?
Heb die indd, alleen is salami heel breed en zo.n app zegt meteen nee. Terwijl de meeste zoals ik lees salami voorgekookt zijn.
Deze app heb ik indd ook, Hoorde dat het gekookt is dacht misschien weet iemand van jullie of dat zo is?
ik houd zelf de app aan, maar ik ben daar ook wel vrij strict in.. als ik twijfel neem ik het gewoon niet. De ander is daar vrijer in, dus dat is voor jezelf een keuze die je moet maken denk ik. Neem wel lekker salami op pizza komt daarbij dat als ik twijfel, ik het ook niet met een lekker gevoel op eet dan blijf ik hele tijd me afvragen of het verstandig was..
Ik heb even kort gezocht maar eigenlijk lees in overal hetzelfde: “Ook gedroogde vleeswaren zoals salami, coburgerham, parmaham, serranoham, metworst, chorizo en cervelaatworst mogen niet. Wanneer je gedroogde vleeswaren verhit, bijvoorbeeld salami op je tosti, dan mag je het wel hebben.” Maar ik denk dat je idd de keuze voor jezelf moet maken zoals @Orchid24 aangeeft. Zo had ik laatst wel lekker zacht gekookt eitje omdat je er blijkbaar dus alleen zelf ziek van kan worden en nooit bij je baby kan komen. Dus dus dat risico durfde ik wel te nemen. De toxoplasmose (waar het blij vlees om gaat) kan wel veel kwaad voor je kindje dus dat risico neem ik niet.
Ik ben er deze zwangerschap wel iets vrijer in dan de eerste keer moet ik zeggen. Rauw vlees etc eet ik absoluut niet, en ook dingen als salami, fuet, etc. niet. Maar de eerste zwangerschap nam ik bijvoorbeeld ook niks met kaneel of basilicum oid. Laatst wel gewoon appelmoes met kaneel gehad. Het kan ook wel, maar met mate. Maar dat soort dingen at ik de eerste zwangerschap dus helemaal niet
ohja at laatst wel kaneel inderdaad, want lees dat dat in beperkte mate mag inderdaad. Maar dat staat ook in de app, die raadpleeg ik veel nu haha en heb zoiets als het in zwangerhap staat dan voelt het goed zegmaar haha! Ook zonde om echt helemaal jezelf dingen te ontzeggen die misschien niet zo nodig zijn, merk dat je in zwangerschap al beperkt word in eten want lust ineens bijna niks meer
Wat een verschil met ervaringen zo met kinderen, lijkt me erg zwaar om kleine kinderen te hebben als je niet fit bent. Ik heb vandaag een slechte dag qua misselijkheid, mijn man had avonddienst en mijn zoon (bijna 13) heeft pannenkoeken met spek gebakken voor ons 2tjes de hondjes uitgelaten en de container buiten gezet. Ik heb het niet slecht realiseer ik mij nu des temeer haha! Ik ga ook kijken voor dat jurkje, klinkt goed, misschien lukt het mij dit keer wel eleganter te bevallen, ik ben bij mijn zoon compleet naakt bevallen, hoe dat zo is gekomen weet ik niet
Jeetje jullie hebben een hele zoektocht gehad! Hahaha. Sorry dat ik zo weinig meekletst met jullie afgelopen tijd. Heb 't ontzettend druk met werk en 2 kids thuis en dan ook nog de stress en misselijkheid van de zwangerschap.zo' n derde zwangerschap moet er zo ook maar ff tussendoor. Sta er minder bij stil of zo.... Heel erg eigenlijk, iemand die dat herkent. Nu heb ik morgen mijn eerste echo dus dan realiseer ik weer dat 't echt gaat gebeuren!! Hopelijk voelen jullie je allemaal goed en gaat 't met de kleintjes ook naar behoren... Ik zal wat vaker inchecken hier!
Ik gebruik hem totdat ik het kindje regelmatig voel bewegen. Dat was zo tot 16 weken beide keren. Het gaf mij heel veel rust. Ga donderdag proberen of ik al wat kan horen. Maar verwacht er niets van.