Advies Red Team: Houd scholen voorlopig dicht

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door 1991Mamavanvier, 30 dec 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.538
    14.057
    113
    Vrouw
    Bij ons op school knutselen ze nooit, behalve bij de kleuters. Daarbij beginnen volgende week de scholen weer, dus dan kunnen ze toch prima die knikkerbaan een week later maken? Of ben ik de enige die geen 15 lege wc rollen thuis op voorraad heeft? (We kregen later ook nog even wat bouwtekeningen opgestuurd waarin men wc rollen gebruikt). Daarnaast kunnen ze op school samenwerken aan de knikkerbaan, dus nog een extra vaardigheid erbij. :thumup:
     
    mama079, hummeltje5 en Syane vinden dit leuk.
  2. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.277
    2.037
    113
    -ging iets mis
     
  3. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Ja maar dat kan je niet echt vergelijken vind ik aangezien de trainingen buiten zijn en je daar niet in een (misschien) slecht geventileerde ruimte zit.
     
    hummeltje5 en Athina vinden dit leuk.
  4. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.277
    2.037
    113
    Oei!
    https://tule.slo.nl/KunstzinnigeOrientatie/F-L54a.html
     
  5. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.859
    19.251
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Dat is buiten.

    Ik zeg niet dat ik het ermee eens ben hè. Maar dat zal de gedachte erachter zijn.
     
    SuperWokkel vindt dit leuk.
  6. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    @Liekje81 dankjewel voor het delen! Als ik het zo lees vinden een hoop experts het toch spannend om de scholen te openen. Ik ben heel benieuwd naar de persconferentie morgen en de aanvullende maatregelen voor Nederland!
     
  7. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.788
    31.365
    113
    Vrouw
    Geef me de 5 inderdaad. Heel praktisch toepasbaar ook vaak.
     
    Maan14 vindt dit leuk.
  8. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.788
    31.365
    113
    Vrouw
    Geeft heel goed weer wat mijn zorgen ook zijn.
    Het is eigenlijk kiezen tussen 2 kwaden. Waarbij scholen open toch de minst kwade is. En waarbij we de schade zoveel mogelijk beperken door extra maatregelen.

    Ik hoop dat het allemaal goed uit zal pakken.
     
  9. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.267
    4.506
    113
    Had mijn zoon ook, hij moest een handstand doen en daar een filmpje of foto van opsturen.

    Hij is een houtenhark eerste klas en je denk toch niet dat ik een 14 jarige van 1.80 en 80 kilo in een handstand ga beuren/tillen.

    Heb een mailtje gestuurd naar zijn gymleraar dat ik daar mijn rug niet aan ging opofferen. Moest mijn zoon een werkstuk schrijven over een sport omdat hij dus geen handstand kan. Gelukkig was zoon heel blij hiermee en heeft een prachtig werkstuk over de f1 gemaakt.

    Klopt alleen is het voor de ouder wel handig om dit wat eerder te weten, kun je nog wat closetrollen e.d opsparen.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  10. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.277
    2.037
    113
    Dat is zeker waar
     
  11. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    20.048
    18.844
    113
    Vrouw
    Bij ons is het ook echt enkel van onze school.... hebben 3 scholen op dorp en iedere school heeft een eigen bso. Enkel in de vakanties niet. Maar goed ik snap dat ze 1 lijn moeten trekken hierin.
     
  12. SuperWokkel

    SuperWokkel Actief lid

    14 jan 2021
    128
    227
    43
    Vrouw
    Dat zal het vast zijn
    Ik hoop dat er nog wel bso is voor cruciale beroepen anders is het voor ons best een dingetje om te regelen
    Want jongste mag dan wel de hele dag naar de opvang en oudste moet ik om 14:15 ophalen.
    Als ik werk dan duurt mijn dienst tot 15 uur of ik begin om 15 uur
     
  13. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.585
    13.827
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Nee hoor, ik hou er ook van.
    Wat is er nou leuker voor een kind om op een creatieve manier les te krijgen en iets te leren?
    Ik leer m'n kind liever iets met dingen die tastbaar zijn, dan met onzichtbare begrippen.
    Dus moet er gerekend worden, dan pakken we 7 theezakjes in de smaak citroen en 3 in de smaak aardbei en gaan daarmee tellen bwvs.
    En het liefst verweef ik alle opdrachten met elkaar, zoveel als maar kan.

    Twee duimen omhoog voor de dikgedrukte dingen :thumup: :thumup:
    Zo hoort het toch ook?! :)
     
    prjbt en rijo vinden dit leuk.
  14. MissXray

    MissXray Niet meer actief

    Onze bso heeft de aanvragen voor noodopvang al open gezet in het systeem. Noodopvang blijft.
     
  15. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.642
    1.444
    113
    Ahh ja sneu he. Hier missen de kinderen dat ook zo enorm! Opa en oma pasten wekelijks ook op. Dat gaat niet meer terugkomen. Dat zijn ze helemaal ontkend en kunnen ze niet meer aan, 3 kinderen en de drukte.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  16. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Mijn moeder kwam minimaal 2x per week hier thuis langs om even een uurtje of 2 met dochter te spelen zodat ik kon rusten gezien mijn nekklachten. Ik ging ook 2 a 3x per week bij mijn ouders langs gewoon voor een koptje thee of daar lunchen en als dat na schooltijd was speelden moeder en dochter altijd wel even een spelletje samen of maakten een kleurplaat. En ze hadden geen vaste oppas dag maar voor de covid uitbraak ging dochter bijna elke woensdag na school naar mijn ouders toe daar spelen en haalde mijn man haar na zijn werk op zodat ik een dagje voor mezelf had om met vriendinnen af te spreken, dingen als nagels wenkbrauwen n kapper te doen of soms gewoon eens een dagje lekker helemaal niets zoals dom netflixen en vooral heel lui zijn.
    Maar dat gemis heb ik ook naar mijn eigen oma. Daar ging ik ook minimaal 5x per week naar toe. Al was het voor 1 kopje thee en een praatje maar ik wilde niet dat er dagen waren dat ze echt de hele dag alleen was. Nu speel ik met oma sinds covid wel elke dag wordfeut (vinden we beide super leuk en blijven we na covid zeker doen) en bellen we elke dag langer dan dat kwartiertje die ik normaal langs ging. En nu wandel ik een keer of 3 per week langs om boodschapjes aan de deur te hangen en praten we even kort met glas ertussen maar toch is het anders. Het het het nieuwe normaal maar het voelt vanuit elke vezel uit mijn lichaam gigantisch abnormaal.
     
    hummeltje5, Emilie69 en Syane vinden dit leuk.
  17. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Hoe zit dat nu met noodopvang op kinderdagverblijven en vso/bso. In de eerste lockdown mocht iedereen er gebruik van maken ook zonder contract met de opvang. Is dat nu nog zo? Want toen kwam er ook een bezettingsprobleem toen iedereen weer mocht komen omdat ze ineens een stuk meer kinderen hadden door de plus kinderen zonder contract.
     
  18. Patatje1982

    Patatje1982 Actief lid

    31 dec 2014
    449
    229
    43
    Vrouw
    Hier precies hetzelfde
    Hier ook hetzelfde. BSO alleen met kinderen vd school. De leidsters zijn ook zo gek met de kinderen. Vind het voor hen ook heel jammer.
     
  19. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    20.048
    18.844
    113
    Vrouw
    Weet iemand wanneer in de vorige lockdown de bso ook weer open ging? Heeft dit lang geduurd?
     
  20. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.543
    8.502
    113
    Toen de scholen weer gedeeltelijk open gingen in mei gingen de BSO's ook weer open. Op de dagen dat je kind naar school ging kon je er gebruik van maken + noodopvang.
    Dus als het goed is was de bezetting op de BSO dan wel wat lager.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina