Toen ik 15 was had ik een vriendje. Als in verkering. Ik weet niet waarom dat niet goed zou zijn? Als ik nou over C zeg: ‘ja m’n vriendje zei ook al’ dan vind ik het anders.
+1 ‘Like X 1000’ ——> X10 Het staat allemaal zo gemaakt alsof je iets opleest of super correct wil zijn. Die laatste (over dat correcte) slaat misschien nergens op maar zo komt het op me over.
Misschien al genoemd, maar geen zin om 21 pagina's terug te lezen Maar mensen die namen geven aan geslachtsdelen die niet correct zijn. Meestal speciaal voor de kinderen. Bijvoorbeeld een penis een slurfje noemen. Of de vulva van hun dochter poes noemen. Ik vraag mij altijd af hoe dat dan gaat als ze groter zijn: "O ja Piet, je slurfje heet eigenlijk penis" Wanneer ga je dat dan vertellen aan Piet?
Ies wilde vanavond haar kleren uit want ze had het warm zei ze Ik zei: ‘doe je maillot maar uit maar je jurk hou je aan. Lucas loopt hier ook niet in z’n blote toeter’ Ze zit nog steeds te grinniken over dat ‘toeter’
Hoe noem jij het dan tegen bijvoorbeeld een 4 jarige? Ik zeg tegen mijn zoon geen penis. Dat vind ik toch wel een volwassen benaming. Ik noem het piemel.
Ik noem het ook zo. Penis vind ik geen gehoor. Vagina vind ik ook eigenlijk een beetje raar bij een klein meisje maar wat ik weleens hoor bij anderen dan maar vagina
Nee, penis vind ik ook niks. Plasser noemen wij het hier. En bij mijn dochter het spleetje. Ken echt niemand die het vagina of vulva noemt hoort...
Ja ik noem het inderdaad gewoon penis. Waarom vind je dat een volwassen benaming, zo heet het toch gewoon? Bij mijn dochter benoem ik meestal losse onderdelen. Als ik na een poepluier haar verschoon zegt ik bijvoorbeeld dat ik even rond haar schaamlippen ga schoonmaken. Maar ik zeg ook wel eens tegen haar dat haar hele vulva vies is en we even goed moeten poetsen.
Ja. Ik vind het echt zo stom om tegen een 4 jarige penis te zeggen ja. En vulva vind ik zelf ook heel raar. Maar goed dat is mijn mening hé kan het zo heten, maar vind het wel “volwassenen” taal. Ik noem/bespreek wel meer dingen in kinderlijke taal ipv in volwassen taal en dit valt daar ook onder voor mij
Hier geen meisjes, maar wij zeiden altijd plasser tegen onze jongens. En als ik een meisje gehad had, zeker geen raar woord wat ik wel eens hoor. Ik vind trouwens plasser bij een meisje ook raar.
Precies. Laatst hoorde ik eens ‘foefje’ voor een meisje. Nou ehhhh Ik krijg daar hele gekke beelden bij in m’n hoofd. Iets met de porno industrie
Klopt dat het zo heet, maar ik persoonlijk zeg die woorden niet zo snel tegen kinderen. Ligt er misschien ook aan hoe oud ze zijn? Hoe oud zijn de jouwe?
Hier ook gewoon piemel en vagina. Vind het hele normale woorden. Dat gedoe met dat soort dingen anders noemen, ik vind dat echt niet nodig.