Symptomen per DPO - deel 3!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Dubbeltje82, 24 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MotorMeisje

    MotorMeisje Actief lid

    25 okt 2020
    352
    554
    93
    Vrouw
    Spannend lijstje! Benieuwd waar het naartoe gaat :)
     
    KimK93 vindt dit leuk.
  2. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Ronde 8, laat dit een super ronde zijn ;)

    1 DPO--> 36.5, iets gevoelige buik van mijn eisprong, verder niks
    2 DPO --> 36.7, iets gevoelige tepels, last van mijn onderrug maar dat staat hier los van, zwaar, drukkend gevoel in mijn onderbuik
    3 DPO ->> 36.6, gele lichaamsdipje? iets gevoelige tepels, beetje zwaar gevoel in mijn onderbuik
    Edit: zo'n 10 minuten steken in mijn linker lies, echt pijnlijk
    4 DPO --> 36.8, gevoelige tepels, verder niks
    5 DPO --> 36.6, gevoelige tepels, verder niks, stomme tempdaling, hopelijk door innesteling :rolleyes:, licht verkouden en vaak niezen
    6 DPO --> 36.8, gevoelige tepels, beetje druk links onderin mijn buik, beetje lage rugpijn, verder weinig
    Edit, drukkend gevoel in mijn hele onderbuik, of dit nu komt door constipatie of wat anders, geen idee :rolleyes:
    7 DOO --> 37.0, zere borsten, druk in mijn onderbuik, iets lage rugpijn, moeilijke stoelgang, vage ali test
    8 DPO --> 37.0, zere borsten, druk in mijn onderbuik, vage action test
     
    WannabeMammi, Nani2016 en Wensje92 vinden dit leuk.
  3. Wensje92

    Wensje92 Fanatiek lid

    8 jan 2021
    1.478
    1.187
    113
    Vrouw
    Ronde 9:

    1dpo:
    Steken links in m’n buik (eierstok?) ook een samentrekkingsteek bij m’n vagina. Hele stijve zere tepels, maar houd niet heel lang aan


    2dpo:
    Gerommel in m’n buik (weer vooral links) lijkt beetje op zenuwen... stijve tepels (meer dan anders?)


    3dpo:
    Niks. Oh toch last van m’n rechterborst alsof die voller zit, trekkende tepel. Doffe kramp waar ik wel beetje krom van ga staan, lijkt bij baarmoeder...?


    4dpo:
    Niks. Behalve af en toe last van m’n borsten. En beetje verstopping/ pijnlijke ontlasting (kan ook door weinig thuis geweest komen)


    5dpo:
    Test: witter dan wit (wilde graag elke dag een test doen, ruim optijd)
    ‘Smorgens gelijk steken links onderin m’n buik, net boven m’n lies.
    Puistjes


    6dpo:
    Test: tuurstreepje?!
    Zere buik bij te snelle bewegingen. Steken/kramp links in m’n buik. ‘S middags werden dit meer ongesteldheidskrampen. En vochtig gevoel alsof ik begin door te lekken (gecheckt was niet zo) linker borst was vandaag gevoeliger. Begin van de avond, tepels op scherp en vollere borsten.? Ook af en toe nog beetje kramp.
    Avond veel krampen
    Puistjes


    7dpo:
    test: weer een tuurstreepje, twijfel of dit binnen de afleestijd was. Later getest, en deze bleef wel helemaal wit.
    Veel menstruatieachtige krampen, vooral in de ochtend. En borsten tepels, doen niet echt zeer... maar voelen wel gek, beetje zeurderig gevoel.
    En heb ik nu weer nieuwe puistjes?

    ...

    ...

    16dpo: NOD
     
  4. Manu1457

    Manu1457 Bekend lid

    7 mrt 2019
    680
    779
    93
    Vrouw
    Hoe is het met iedereen hier? Inmiddels ben ik aanbeland op 12 dpo en merk ik dat mijn borsten gevoelig beginnen te worden.. ik heb me toch niet in kunnen houden en vandaag getest en op alle testjes tuurstreepjes dus ik hoop dat ze oplopen.. ik heb het idee dat de innesteling nog steeds bezig is aangezien mijn temperatuur om de dag daalt en stijgt :p:p
     

    Bijgevoegde bestanden:

    WannabeMammi, MB91 en Nani2016 vinden dit leuk.
  5. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Spannend!! Heb je normaal een lange cyclus?
    Morgen wordt voor mij ook spannend. 3e dag op rij testen, hopen dat ie mooi oploopt!
     
  6. Manu1457

    Manu1457 Bekend lid

    7 mrt 2019
    680
    779
    93
    Vrouw
    normaal heb ik een cyclus van 30 dagen maar deze ronde heb ik andere tabletten genomen en was mijn eisprong later dan normaal. Spannend! Hopelijk lopen onze testen op :) ik heb ook pcos dus voor mij is het moeilijk om zwanger te raken heb al 6 miskramen gehad helaas, nadeel van pcos.
     
    Kippie13 vindt dit leuk.
  7. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    1 dpo: niks
    2 dpo: niks
    3 dpo: in de avond lichte krampjes onderin. Later op de avond steken links en rechts bij mijn baarmoeder.
    4 dpo: ook vandaag weer regelmatig steken links en rechts bij baarmoeder. Vergelijkbaar met bandenpijn van vorige zwangerschappen. Maar dit kan natuurlijk nooit zo vroeg. Verder vaker plassen.
    5 dpo: voel niet echt veel. Steekjes lijken verdwenen. Een enkele keer nog een kleine steek links of rechts, thats it. Vannacht in eens eruit om te plassen en vanochtend weer overvolle blaas.
    6 dpo: voel eigenlijk niks bijzonders:o:, n hele enkele keer hele lichte steekjes onder in zijkanten
    7 dpo: licht weeeig gevoel in baarmoeder. Borsten gespannen. Ow en negatieve test (duhh, testdrang:rolleyes::rolleyes:)
    8 dpo: wakker geschrokken na een vreemde levendige droom, overvolle blaas. Tuurstreepje op de test. Krampjes en af en toe wat steekjes.
    Vaker plassen.
    9 dpo: test is al wat opgelopen. Nog steeds de zelfde krampjes en steekjes. In de avond wat gespannen borsten.
    10 dpo: positieve test!!! Krampjes nog heel af en toe aanwezig met de bekende steekjes. Borsten af en toe gespannen.
    11 dpo: positieve test!! Geen last meer gehad van krampjes. Borsten af en toe gespannen. Nog 2 dagen tot nod:o:
    12 dpo:
    13 dpo:
    NOD
     
    WannabeMammi, MB91, Nani2016 en 6 anderen vinden dit leuk.
  8. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Een korte inleiding is bij dezen wel handig:

    IUI 1 met hormonen (Gonal F en Ovitrelle) en Duphaston ter ondersteuning van progesteron, ivm herhaalde miskramen en altijd licht bloedverlies vanaf 5 dagen voor NOD.

    1dpo: Pijn bij eierstok, ovulatie kramp. Maar wel op links, terwijl alle grotere eitjes op rechts zaten. 's Avonds gevoelige tepels.
    2dpo: Weer diezelfde ovulatie achtige kramp en ontzettend gevoelige tepels!
    3dpo: Kramp bij m'n eierstok, vollere borsten en hele gevoelige tepels.
    4dpo: De kramp wordt ietsjes minder. Volle borsten blijven, dus een maatje groter aan. s' Middags ontzettend moe, op de bank geslapen.
    5dpo: superslecht geslapen vannacht, warm, zweten, dromen, hoge hartslag in slaap (90). Overdag ongesteldheid gevoel/kramp en nog steeds gevoelige borsten. Ik wijt het aan de Ovitrelle en Duphaston, maar geen idee of dat zo is.
    6dpo: vol/zwaar gevoel in m'n baarmoeder. Borsten zijn een beetje gevoelig. De hele dag mega overtuigd dat ik eindelijk zwanger ben. Laten we t hopen! s' Middags erg moe. In bad in slaap gevallen en gauw naar bed verplaatst en daar nog ruim een uur geslapen. Lichtelijk verkoudheidsgevoel. Oh, en winderig :$
    7dpo: af en toe steekjes/vaag branderig gevoel in m'n baarmoeder. Veel afscheiding ineens. Last van m'n darmen. Volle borsten en af en toe jeukende tepels en hele koude voeten. De overtuiging van gisteren is weg. Ik durf niet eerder dan 11 of 12 dpo te testen. Zo bang voor t resultaat :(
    8dpo: ik weet niet zo goed wat ik voel vandaag. Vollere borsten (stukkie rennen voelde niet zo fijn ;)), af en toe lichte ongi krampjes en deze avond juist superwarme voeten. Verder voel ik helemaal niks.
    9dpo: vollere borsten, enkele steek in m'n tepel, vanmorgen flink wat krampen (net als ongi), snel last van m'n rug, de rest van de dag wat krampjes en s 'middags licht positief getest. (Kon het toch niet laten toen ze met de post kwamen :|). s 'Avonds eerst ijskoude voeten en 3 uur later bloedheet.
    10dpo: vanmorgen weer positief getest. De lijn is duidelijker dan gisteren. Nog steeds flinke boobs, vol gevoel in m'n baarmoeder met soms wat krampjes. Gevoeliger voor geuren en snel soort van misselijk, wat dan ook gelijk weer weg is. Had t bloedheet tijdens t boodschappen doen, thuis gelijk trui en sokken uit: afkoelen! :eek:
    11dpo:
    12dpo:
    13dpo:
    14dpo:
     
    MB91, Nani2016, MoesCH en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  9. MotorMeisje

    MotorMeisje Actief lid

    25 okt 2020
    352
    554
    93
    Vrouw
    Ik schrijf ook weer mee. 4e ronde voor een tweede kindje.

    1 DPO: Geen gekke dingen.
    2 DPO: Mijn darmen zijn helemaal van streek. Veel krampen en lucht.
    3 DPO: Ontzettend opgeblazen buik. Niet alleen gevoelsmatig, maar ook echt in omvang. Ik heb het wel eens vaker na een korte nacht, dus ik wijt het maar weer aan de darmen.
    4 DPO: Hele dag al hoofdpijn. Ook wat puistjes in mijn gezicht erbij.
    5 DPO: Kon niet in slaap komen vannacht. Overdag continue winderig. Verder vanavond wat last van mijn rug. Nu net begint mijn rechterborst wat te zeuren.
    Verdere dingen die me opvielen vandaag, categorie ik-maak-er-zelf-wel-symptomen-van: bultje op mijn tong, mijn lip (die van mijn mond) is gebarsten en ik had een klapperend trommelvlies.
    6 DPO: Ik voel vanavond een soort van gespannenheid (dat is volgens mij geen Nederlands) in mijn onderbuik. Met vlagen gespannen borsten. Verder niet veel bijzonders. Ik ben moe ja, maar vannacht ook amper geslapen dus verklaarbaar.
    7 DPO: Toen ik vanochtend van een stoel opstond was het net of mijn onderste buikspieren scheurden/oprekten, na een fikse pijnscheut op dat moment heb ik er verder niks meer van gevoeld. Vanavond wat lichte krampjes in mijn baarmoeder, beetje in de verte. Rusteloze benen, lijkt vanuit mijn romp te komen.
    8 DPO: Vandaag veel energie. Ook wel goed geslapen sinds lange tijd. Koud. Lichte krampjes nog aanwezig, al vind ik het woord krampjes misschien niet echt passen bij het gevoel. Ik dacht eigenlijk stiekem verder te zijn en morgen te gaan testen, maar bij nader inzien is dat nog wat te vroeg. Benieuwd hoe ik daar morgen over denk.
    9 DPO: Gelukt! Vandaag niet getest. Voel eigenlijk vrij weinig. Heb veel drop zitten (vr)eten. Misschien ook iets sneller buiten adem? Dat ga ik morgen nog eens observeren. Vanavond had ik ineens meerdere keren in een half uur tijd ofzo doffe steken in mijn schaamstreek/bot, vlak naast mijn schaamlippen. Morgen of overmorgen wil ik toch wel gaan testen.
    10 DPO: Vanochtend negatieve test met 2e urine. Overdag niet veel gevoeld, soms met vlagen wat drukkend gevoel in mijn borsten. Iets last van mijn onderrug tot rechter bil. Vanavond bij in bed gaan liggen een drukkend gevoel in mijn schaamstreek. Licht prikkende vlagen in mijn onderbuik (vooral links).
    11 DPO: Vannacht heel naar gedroomd. Vanmiddag een flinke energie dip en daarna erg lange tenen:o: Gespannen gevoel bij mijn borsten. Vanavond heb ik het idee dat mijn menstruatie op doorbreken staat. Mijn onderbuik rommelt en ik heb veel last van lucht. Mocht het nog nodig zijn dan doe ik misschien toch morgenochtend nog eens een testje. Maar ergens heb ik ook in mijn hoofd dat mijn lf zomaar ook langer kan zijn dan 11 dagen.
    12 DPO/NOD?
     
  10. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    De gekmakerij (door eerdere miskramen) begint weer :confused: Nadeel van vroeg testen: je blijft in onzekerheid. Vandaag weer getest. 1x met dezelfde test als de afgelopen 2 dagen en 1x met Kruidvat 2v5. Allebei een duidelijke streep, 3 dagen voor NOD.

    Maar... Ik vind de Sensitest niet donkerder dan gisteren :(
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Ik heb hetzelfde met sensitest.
    Vandaag 12dpo. Maar had meer gehoopt van de oploop.
    Die van vandaag is nog niet helemaal droog dus beetje moeilijk vergelijken.
    Heb vandaag ook een kv2v5 test gedaan. Lijkt een beetje ook op die van jou.
    En idd de zorgen en onzekerheid, hier hetzelfde na miskramen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Het positieve eraan vind ik wel dat een "gewone" 2v5 nu al positief testresultaat geeft... (Ik ben 11dpo)

    Ik vind bij jou 2 en 3 even donker (exact t zelfde als bij mij dus) en 4 wel iets donkerder!
     
    MoesCH vindt dit leuk.
  13. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    Nou dan kunnen we elkaar de komende dagen gezelschap houden met onze testjes haha.
     
    Kippie13 vindt dit leuk.
  14. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Ronde 8, laat dit een super ronde zijn ;)

    1 DPO--> 36.5, iets gevoelige buik van mijn eisprong, verder niks
    2 DPO --> 36.7, iets gevoelige tepels, last van mijn onderrug maar dat staat hier los van, zwaar, drukkend gevoel in mijn onderbuik
    3 DPO ->> 36.6, gele lichaamsdipje? iets gevoelige tepels, beetje zwaar gevoel in mijn onderbuik
    Edit: zo'n 10 minuten steken in mijn linker lies, echt pijnlijk
    4 DPO --> 36.8, gevoelige tepels, verder niks
    5 DPO --> 36.6, gevoelige tepels, verder niks, stomme tempdaling, hopelijk door innesteling :rolleyes:, licht verkouden en vaak niezen
    6 DPO --> 36.8, gevoelige tepels, beetje druk links onderin mijn buik, beetje lage rugpijn, verder weinig
    Edit, drukkend gevoel in mijn hele onderbuik, of dit nu komt door constipatie of wat anders, geen idee :rolleyes:
    7 DPO --> 37.0, zere borsten, druk in mijn onderbuik, iets lage rugpijn, moeilijke stoelgang, vage ali test
    8 DPO --> 37.0, zere borsten, druk in mijn onderbuik, vage action test
    9 DPO --> 36.9, zere borsten, vage streep op sensitest extra vroeg
     
    WannabeMammi vindt dit leuk.
  15. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Spannend!!
     
    Maudje123 vindt dit leuk.
  16. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Krijg het haast niet op foto, en helemaal hier is de uploadkwaliteit zo slecht
    Maar heb het bijgevoegd
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Kate87 vindt dit leuk.
  17. Nani2016

    Nani2016 Lid

    24 aug 2016
    28
    39
    13
    Vrouw
    Fitnessinstructrice
    Zuid Holland

    Dat was bij mij ook zo!
     
    MoesCH en Kippie13 vinden dit leuk.
  18. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    En bij jou ging t goed? :rolleyes:
     
  19. Nani2016

    Nani2016 Lid

    24 aug 2016
    28
    39
    13
    Vrouw
    Fitnessinstructrice
    Zuid Holland
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Sharona92 en Kippie13 vinden dit leuk.
  20. Nani2016

    Nani2016 Lid

    24 aug 2016
    28
    39
    13
    Vrouw
    Fitnessinstructrice
    Zuid Holland

    Dit waren mijn testjes. Begonnen op 9 dpo. En je ziet dat tussen 10 en 11dpo amper verschil zit
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Kippie13 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina