Klaar voor de sneeuw? ;-)

Discussie in 'De lounge' gestart door Felice, 5 feb 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.269
    4.508
    113
    Jawel hoor, maar voorlopig kan ik een week vooruit en dan zien we wel weer verder.
     
    Lomo vindt dit leuk.
  2. MissBlue

    MissBlue Niet meer actief

    Hier ook een aantal waterleidingen afgekoppeld en doorgeblazen. Auto's, tractors, ed staan allemaal in de schuur. Rondom het erf alles opgeruimd wat niet tegen vorst kan. De kippen wat extra stro en regelmatig een bakje lauw water.
    We hebben vanalles in huis, overalls, gevoerde regenlaarzen (geen snowboots, zo onhandig), simpele skibroeken en jassen voor de kinderen (waren een tijdje terug bij de Aldi voor weinig). Mutsen , sjaals en wanten in overvloed. Slee staat op zolder, maar daar kunnen we zo bij.
    We zitten in quaraintaine, maar we hebben veel eigen grond en geen buren, dus lekker naar buiten is geen enkel probleem.
     
  3. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.043
    15.073
    113
    Valt wel mee ze zijn niet duurder geworden:

    https://www.intertoys.nl/shop/nl/intertoys/buitenspeelgoed/winterspeelgoed/sleeen-en-accessoires/sleeen

    misschien lokaal nog een optie voor je. Wij hebben die opvouwbare. Vorige sneeuwsessie kwam ik tot de conclusie dat ik alleen t rugzitje had en niet de slee, gelijk de slee maar besteld.:roflmao:
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  4. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.043
    15.073
    113
    Dear lord, was langer bezig met de oude snowboots van mn dochter op marktplaats te zetten (gloednieuw 5,-) als dat ze er op hebben gestaan.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  5. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    27 apr 2015
    2.585
    1.247
    113
    nou hier allemaal zielige verhalen dat ze onder bewind staan en of ik ze niet gratis weg wil geven. Nou nee sorry. Ze hebben mij ook €60,- gekocht en nog geen week gedragen in Oostenrijk. Zolen zijn gewoon nog nieuw.

    ot. De boodschappen voor een week zijn in huis inclusief alles voor een grote pan snert. Al ons sneeuwspeelgoed, snowboots en skipakken liggen in Oostenrijk helaas dus ze moeten het doen met sneeuwballen en sneeuwpoppen bouwen, regenlaarzen, thermokleding en skisokken. De buitenkraantjes zijn afgetapt. Doorblazen is geen optie meer. Door het hoge water staat onze kruipruimte vol water. Vorstgevoelige planten staan op zolder en de hele grote in de schuur. Als die het niet overleven is het pech maar ze zijn te zwaar en te groot om naar binnen te halen.
     
  6. Felice

    Felice VIP lid

    22 apr 2009
    7.549
    8.516
    113
    Nou, code rood :eek: maar niet vanwege de verwachtte hoeveelheden sneeuw :roflmao::roflmao:

    Als ik vanavond weer kijk op knmi.nl kan ik de rommel denk ik beter weer opruimen, 2 tot 5 centimeter in het noorden, hadden ze het gisteren nog over 10 tot 20 centimeter, vraag me af of er nog wel wat gaat vallen :p

    Screenshot_20210206-131804_Chrome.jpg
     
  7. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    3 jan 2015
    2.446
    1.463
    113
    Anderhalve week geleden geloofde nog niemand hier dat het zou gaan vriezen, dus toen heb ik leuke glij-ijzers gekocht bij iemand in de buurt...voor 5 Euro :roflmao:

    Skipak e.d. over kunnen nemen van een nichtje met een ouder zoontje die het niet meer past. En snowboots had ik eind zomer in de sale bij de LIDL gekocht. Dus wij zijn er klaar voor :D
     
    GossipGirlxoxo, Vero0504 en Zara75 vinden dit leuk.
  8. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.139
    113
    Happyland
    Ik moet morgen de weg op, naar mijn werk. Vind het doodeng!! Ik heb een stille hoop dat we niet hoeven te komen, de winkel zelf is dicht. We zouden pakketjes inpakken voor de webshop, dat gaat gewoon door.
     
  9. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.139
    113
    Happyland
    Beter! Hier een te dure skibroek moeten kopen voor mn dochter, hij is net binnen gekomen en ziet er veel te groot uit. Maar beter iets dan niets :roflmao:
    Snowboots heb ik niet, ze heeft lichtgevoerde snowboots en daar moet ze dan maar dikke sokken in dragen.
    Voor school heb ik vannacht nog snel een thermoshirt gekocht, maar vrees voor lange levertijd. Het is behelpen nu alles gesloten is en online moet.
     
  10. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Mijn man moet morgenochtend ook werken (om 7 uur beginnen ) en 40 km in de auto, ik vind dat ook niet zo prettig.

    Ga straks mijn paard maar extra goed borstelen en beweging geven want ik weet niet hoe het morgen zal zijn.
     
  11. lovemy2kids

    lovemy2kids Fanatiek lid

    3 nov 2010
    2.458
    1.407
    113
    Ik heb nog skibroek en snowboots op de kop kunnen tikken net bij de scapino!
    daarnaast nieuwe slee, sneeuwschep en strooizout gekocht!
    Mijn man gaat onze autodeuren nog insmeren met vaseline (de rubbers)..
    Boodschappen doe ik wekelijks, en ik moet ook naar mijn werk rijden.. dus kom ook gewoon bij de supermarkt als ik iets nodig heb..
     
  12. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw
    Mijn dochter weigert al een regenbroek dus een skibroek gaat hier denk ik ook niet werken.
    Dus maillot, legging en oversized joggingbroek er over heen. En boven hemd, tshirt, trui, sjaal en jas. Fleecesokken en laarzen. En als ze het wil... handschoenen aan
    Maar ze heeft het zelden koud. Heeft de hele ochtend in haar onderbroek en shirtje zitten spelen binnen.

    Ik weet niet of ik nog een legging/maillot heb liggen. En anders maar 2x wat korter naar buiten.
    Slee voor 1 euro vorig jaar gekocht op de rommelmarkt. :)

    Qua eten niks extra’s hoor. Appie komt elke week op donderdag.

    Zo wel even nog de parasolbak leeg kieperen.
    En ik zit te dubben of ik de stokroos van balkon moet halen.
     
  13. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.139
    113
    Happyland
    Inmiddels hebben ze code rood afgegeven.
    Ik snap dat het niet prettig is! Ik moet circa 10km enkele reis, dat is nog te overzien..
     
  14. tumtummetje

    tumtummetje Fanatiek lid

    8 jul 2006
    1.844
    1.585
    113
    Ja, dat las ik ook net. Ik woon in Friesland. Wat jammer zeg!! Kids ook teleurgesteld. Hopelijk valt er wel wat iig:o:
     
  15. Wooly

    Wooly Actief lid

    26 mrt 2020
    137
    68
    28
    Vrouw
    Hier liggen de handschoenen en mutsrn klaar. Geen snowboots maar gewoon dikke sokken aan.

    Ikzelf blijf lekker binnen. Ik kom toch niet door de sneeuw met mijn rolstoel
     
  16. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    19.043
    15.073
    113
    nog een paar emmers strooizout weten te bemachtigen. Blijk je met je emmertje naar de gemeente te kunnen. Nou ja, we hebben t nu in elk geval. Dus kunnen voor 4 huizen aan de slag.

    Slotontdooier staat ook klaar (in huis, niet in de auto :p), rubbers van de autodeuren zijn ingevet.
     
  17. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.176
    8.904
    113
    Eerst zien, dan geloven. ;)

    Maar slee hebben we sowieso, die hebben we al een jaar of acht en hij bederft niet oid. ;) Hij staat op de vliering, als genoeg sneeuw ligt halen we hem er af. In de schuur ook nog twee ‘kontsleetjes’ (geen idee hoe ze echt heten, maar zo noemen wij ze :roflmao:). Snowboots liggen ook op de vliering, die koop ik eens in de zoveel jaar een beetje op de groei, zodat ze er wat langer mee kunnen doen. :D Skibroek had ik vorig jaar voor de oudste gekocht en dit jaar een voor de jongste, niet per se voor de sneeuw, maar ook voor als het heel koud is en we lang buiten zijn. Voor de jongste heb ik ook nog een skipak liggen van lang lang geleden (van de oudste). Boodschappen hebben we voor een dag of drie in huis, maar er hebben altijd nog wel pasta en rijst ed, dus als het nodig is, overleven we echt wel even. ;)
     
  18. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.716
    2.519
    113
    Hier ook een sneeuwschep gekocht. En warme zooltjes (1 vilt en 1 met aluminium onderkant voor extra isolatie) voor in de laarzen, want er waren geen snowboots meer. Handschoenen ook niet helemaal gelukt, dus ik heb tuinhandschoenen gekocht, die zijn aan de binnenkant in ieder geval waterdicht.
    Om te sleeën hadden we nog van die schijven en gelukkig passen de skibroeken ook nog. Wij zijn er dus helemaal klaar voor!
     
  19. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.713
    4.037
    113
    Overijssel
    Valt er al bij iemand sneeuw???:D
     
    Krv vindt dit leuk.
  20. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.611
    4.460
    113
    Vrouw
    Yesssss net gelukkig nog een skibroek kunnen scoren via marktplaats. Slee is niet meer aan te komen helaas. Maar we wonen in een kinderrijke buurt dus we mogen vast een slee lenen van 1 van onze buren. Mijn zoon draagt het liefst laarzen dus ik had al lekkere dikke laarzen gekocht voor de winter. Boodschappen zijn binnen en we hoeven voorlopig de deur niet uit. Ik heb er veel zin in!
     

Deel Deze Pagina