@Cindy1977 ben je inmiddels al overtuigd over de CT eyeshadow mousse? Ik heb 'm sinds ik hem heb nog elke dag op gehad. Hij geeft zon mooie verhelderende blik! En ben nu dus aan het kijken voor dezelfde mousse een tintje donkerder. Omdat ik do 12 weken zwanger ben en ik een excuus zoek om mezelf dit kado te doen. Ssstttt tegen mijn man.
Deze boring slips van de H&M en ik heb deze regenlaarzen van Guess op het oog maar ik twijfel nog een beetje over de kleur..
Tja als je dit mooi vind, is het nu wel een goeie moment om te kopen. Van 129 naar 65 euro is een flinke korting.
Dat zeker, maar de logica regenlaars en textiel aan buiten zijde snap ik niet.. wanneer doe je ze dan aan? Bij droog weer? Of gewoon zo?
Daarom ook de twijfel. Zulke laarzen doe je idd ook prima aan bij droog weer (zoals nu). Mensen dragen toch ook sneakers van textiel in de winter?
Omdat er buiten een dik pak sneeuw ligt en we een upgrade willen. Ook nog 2x afdekzeil en een skimmer
Daar zou ik de schoen dus te koud voor vinden. Een gewone regen laars is nu ook heel koud (of is de schoen ook gevoerd?) Hier ligt nu de sneeuw nog hoog en waar gestrooid vieze vlekken prut dus ik zou ze nu ook niet dragen gezien de stof, net zo goed geen stoffen/textiel andere schoen. Maar ze zijn leuk dat zeker, dus als jij ze vaak genoeg wel gaat dragen is het prima toch . Hier zouden ze voor de sier in de kast blijven staan..
Het is juist een hele warme gevoerde laars, maar ik twijfelde omdat het natuurlijk van de buitenkant ook deels textiel is. Bij gewone regen, oke, want ze zijn ook van rubber (het schoen gedeelte zelf), maar omdat ik ook twijfelde over de kleur heb ik ze niet besteld Ik heb er verder ook niet meer aan gedacht, dus het is een goede keuze geweest..
Oh wow! Precies de maat die ik zocht! Waar heb je het gekocht? Ik moet me nog verdiepen in pompen en hoe het zit als ik het verwarmd wil hebben, heb je tips? Mijn man vind mij gestoord dat ik NU al aan het kijken ben voor een zwembad voor in de hittegolf dus bij hem moet ik niet zijn haha
Via summertoys. Verwacht dat de prijzen niet meer lager gaan zijn dan dit. Juist zie ik nu al prijzen stijgen van zwembaden dus als je " goedkoop " uit wilt zijn moet je nu kopen. Voor verwarmen heb ik geen tips. Gewoon even tandjes bijten als je dezelfde pomp enzo wil dan wil ik ook wel de linkjes sturen.
https://summertoys.nl/filterpomp-5-700-ltr-hr/ https://summertoys.nl/power-steel-zwembad-set-404-x-201-x-100-cm/ https://summertoys.nl/zwembad-oppervlakte-filter/ Die oppervlakte filter hadden we er ook bij gedaan zodat je zwembad schoner blijft.