Zijn jullie nu ook angstiger voor Corona en heeft Corona effect op een beginnende zwangerschap. Hoorde wel dat veel mensen last hadden met hun cyclus namelijk.
Nee, ben ik niet erg bang voor. Schijnt niet schadelijk te zijn voor zover bekend. En wij houden ons heel netjes aan alle regels.
@Fennec ja ik ook maar toch kan ik het soms niet tegengaan mijn dochtertje gaat wel naar school. Ik heb ik november bloed getest en had het toen nog niet gehad. heel fijn om te weten dat die verder geen invloed heeft.
Ik kon me ook niet inhouden omdat ik onzeker was.... nu probeer ik echt te stoppen met testen hij is donkerder dan de controlestreep.... ik heb ook nog 2 cb’s die wil ik bewaren om later te doen voor mijn eigen gemoedsrust
Nou ik had laatst wel gelezen dat die gommers dus zei dat je het als zwangere wel moeilijker kan hebben omdat je longen eigenlijk al een soort van zwakker zijn en in de verdrukking komen... ik wil het liever niet krijgen.... Ik wil me alleen ook nog niet in laten entingen nu ik zwanger ben. Ik heb niks tegen op vaccineren hoor ben juist pro vaccineren, alleen bij deze wil ik liever wachten nu ik zwanger ben. Als ik geen kinderwens meer had gehad en geen bv meer gaf dan had ik hem wel genomen. Dus ik neem hem uiteindelijk wel. Nu alleen nog niet.
@Aapie88 prachtige test! Maar ik snap je volledig. Ik heb net m'n pakketje met sensitestjes weer binnen. Gelijk testje tegenaan gegooid of er wel oploop is
Nee helemaal niet. Heb al corona gehad stelde geen reet voor... Mn cyclus was daardoor wel wat gek en uit onderzoek is gebleken dat de man sterk verminderd vruchtbaar wordt voor ongeveer 3m. Heeft bij ons nog 2m geduurd dus voordat het raak was. O en wij hielden ons ook netjes aan de regels hoor... die opmerking slaat natuurlijk nergens op, je krijgt corona van contact met het virus, niet als boete omdat je je niet aan regels houdt. Als ik me niet vergis had Gommers de dag erna toegelicht dat hij dit zei omdat we de ziekenhuisbezoek hard nodig hebben. En indd als je 40w zwanger bent en dan corona krijgt is het geen pretje. Maar weet je. Als je 40w zwanger bent en griep krijgt is dat ook geen pretje. Zekerheid in het leven heb je nooit.
Ik ben een beetje angstig voor corona @Mammavan1. Een kennis van mij, vrouw van 30, heeft in het ziekenhuis gelegen laatst, aan de beademing. Ze is nu 2 weekjes weer thuis en nog steeds "ziek". Ze knapt nog niet echt goed op, maar heeft nu geen corona meer. Ik ben ook niet anti vaccinatie, maar weet ook niet of ik hem wel wil nemen tijdens de zwangerschap. Vertrouw het nog niet voor de volle 100%
bij jou stelde het dan misschien niet zoveel voor, dat vind ik ook heel fijn voor je natuurlijk ik ken alleen wel mensen en familie die het wel heel erg gehad hebben. Ik ben familie verloren, maar er zijn er ook wat die het heel erg gehad hebben en er nog steeds last van ondervinden. Ik hoop het zelf echt niet te krijgen.... het is alleen wel een beetje geluk of pech hebben. Soort van Russisch roulette, zo voelt het tenminste voor mij.
Megagoeie oploop. Zo heb ik het nog niet gehad. Bij de mk's bleef de test licht of liep niet goed op.
ik maak me niet zo druk om vaccinatie tijdens de zwangerschap. aangezien ik op geen enkele manier op een voorrang lijst zal komen. ze zullen vast niet sneller zijn dan gedacht, dus op z'n vroegst ben ik in oktober aan de beurt, dan is de spuit er ook (bijna) uit, dus wachten ze maar even met prikken. alleen nu ik dit typ vraag ik me wel af wat het met borstvoeding doet (als dat weer lukt)
Ik kon het ook niet laten hoor... Om extra te testen. van links naar rechts: Ovulatietest action Ali zwangerschapstest En homedical zwangerschapstest. nu knalde ze behoorlijk. Dus toch ook maar de digitale gepakt. Kwam er alleen daarna achter dat die maar 24 uur zichtbaar blijf, maar twijfel toch of in het wel volhoud om tot zondag te bewaren voor m’n vriend
Wat super @Wensje92 ben je dan toch niet al wat verder 2-3 weken is toch 4-5 weken normaal. Ik had vorige week dinsdag op jouw termijn 1-2 weken.
Ik ben ook niet bang voor Corona, heb het ook al gehad en eigenlijk nergens last van gehad.. Vaccinatie twijfelde ik sowieso al over maar nu ik zwanger ben laat ik me natuurlijk nog even niet inenten.