Ik vind het zo gek.. gistermiddag een halfuur na de bloedafname nog een best duidelijk streepje geplast maar toch een bloedwaarde van 2.4. Daalt je hcg in je bloed sneller dan in je urine?
Het komt eerst in je bloed en later pas in je urine. Bij de afbouw dus net zo, het is eerder uit het bloed dan in de urine.
Ik meen niet lang geleden een verhaal te hebben gelezen waarbij ook geprikt was, ook HCG onder 5, maar toch ook zwanger was. Te vroeg geprikt misschien? Als de test nog weer duidelijker was ook?
Ik had vrijdag/gisteren mijn menstruatie verwacht maar ben nog niet ongesteld geworden. Ik vraag me af of de Predictor niet op mijn ovulatie heeft gereageerd. Mijn cyclus kan best nog van slag zijn door de geboorte van X. @RoGiJuLi zijn dit soort streepjes ook mogelijk bij een LH-piek?