Oké heel erg. Ik moet gaan voor Lockdown l*l van Hans Teeuwen. Help mij dit nummer uit mijn hoofd te krijgen.
Als ik een rotdag heb...A Brand New Day van Diana Ross Geweldig! .... ik doe er dan ook een lekker 80ties dansje bij hè
Ja waar was het níet? En ja, ook ik moet erom lachen. Hoop niet dat de oudste het mee gaat zingen oid
Hahaha die van Hans Teeuwen ken ik niet. Durf hem eigenlijk ook niet op te zoeken Ik heb vaak liedjes van reclames in mn hoofd. Maar momenteel deze vooral:
Ai ai ai ai, dolores .. Verschrikkelijk. Wij hebben radioNL altijd aan in de auto. Ik heb het zo vaak in m'n hoofd dat D. Het nu ook mee zingt.
Hallo, ik ben Kim kip, ik woon op de boerderij! ... ik haat de zoefzoef-dieren en toettoet-auto’s.....
“Handen wassen, handen wassen, heel mooi schoon” en dan met de stem van Juf Roos. pfffff en dat zit al weken in mn hoofd.
Ik zit al weken het volgende te zingen... Het is slechts 1 regel jullie mogen raden welk liedje.... Ik kan alleen zinguhhhh