Ik hou me altijd heel strak aan de afleestijd, juist omdst je indd vaker leest over indrooglijntjes enzo.
Hai iedereen! Zoals een aantal van jullie vorige maand gezien hebben, had ik dus ook streepjes (na afleestijd) Dit had ik eerder nooit. Ik ga jullie advies volgen en die sensitesten kopen. Ik hoop voor je dat je toch zwanger bent!
Nee dat werkt helaas niet geprobeerd. De lijnen die je dan ziet ontstaan mede door het openmaken en of je nou 2 lijntjes of 3 ziet, maakt niet uit. Zelfde als bij predictor. Die kleurt ook met openmaken
Ja ik ook maar na zoveel rondes Tuur ik niet en moest weg dus toen thuis kwam zag ik dit dus begon natuurlijk erg te twijfelen omdat ze altijd keurig wit bleven
Goed dat je er om kan lachen,...maar laten we hopen dat het wel echt wat is. Ik denk dat ik voor iedereen spreek als ik zeg dat ik het je zo erg gun!!
Moet je maar eens googlen. Je kunt zo terugvinden hoe donker het lijntje is bij 1-2w bij 2-3 en bij 3+. Ik vroeg me dat namelijk eerder ook al eens af.
Ja, als je zwanger bent wel, dan is de kleur van de lijntjes anders bij 1-2 dan bij 2-3 en 3+, maar als je niet zwanger bent, dan kan die derde lijn ook kleuren en dat heeft te maken met doorlopen na open maken.
Apart kaartje inderdaad. Maar als ik zou moeten gokken, zou ik denken dat je op cd20 eisprong hebt gehad of de nacht van cd19 op cd20. Daarna was het ook een beetje afgelopen met je vruchtbaar slijm en dat schijnt wel een goede maatstaaf te zijn. Maar ik durf nog niet met zekerheid te zeggen of hij überhaupt is geweest.
Je hebt wel echt overal streepjes. En inderdaad ook oploop. Kan je niet een andere test kopen? Die van etos early is ook echt goed.
Eens, of doe een cb met weken indicator. Die reageren ook al heel vroeg (gelijk aan kruitvat schijnt). Predictors kun je nog wel online bestellen.
Ja volgens mij wel idd. dit is gewoon mijn straf voor het te vroeg testen. Ik had de deal met mijzelf om te wachten tot nod. Helaas...dubbel gevoel. Het is ook fijn om vrijdag gewoon die scan te kunnen krijgen om te kijken wat er nou gebeurt met mijn schildklier. Dat maakt me ook wel weer bang dat het lang daar duren voor we er weer voor mogen gaan. Damens, ik blijf gewoon hangen hier om te kijken hoe het met de rest gaat. Maar daarna zal ik even niet meer online zijn.
Super ...... voor je zo had ik vorige maand toch ook een sprankje hoop heb nu ook maar weer bij bol gekocht geen 2 voor 5 meer voor mij want de teleurstelling is er toch