Ja ben gelukkig helemaal gerustgesteld. Kreeg ook weer een fotootje mee. Even snel gekeken net en volgens mij zie ik de nub en nog steeds in meisjesstand. Zou het dan toch een meisje zijn?
Een besloten Facebook groep vind ik ook helemaal leuk! Vind ik persoonlijk wel fijner dan een whatsapp groep. Vind Facebook wat overzichtelijker
Wist eigenlijk al dat de baby het goed doet. Maar toch even leuk 30 sec te spieken. Zoveel gegroeid alweer in 8 dagen..
Ik kom helaas niet in aanmerking voor een sneltest, omdat ik contact heb gehad met iemand die positief is. Wel heb ik morgenochtend een priotest waarschijnlijk morgen eind van de middag de uitslag. Ik hoop zo op negatief.
@juffa ik ga zo hard voor je duimen dat die negatief is en dat je zaterdag gewoon je termijnecho kan doen. @Noralie87 aan die pseudo menstruatie moest ik meteen aan denken toen ik je termijn zag. ik ben niet goed in de NUB en dat soort dingen dus ik heb geen idee. Ik ga het woensdag vragen aan de vk of ze ook stiekem even kunnen kijken. Van mijn man mag ik het niet vragen en moet ik wachten tot 23 april! Dus heel stiekem ga ik het vragen ben dan 12+1.... @Sascha81 wat raar dat het zh daar geen info over heeft gegeven. ik zou het idd morgen even bespreken met de vk en daarna kun je altijd nog een besluit nemen. What's app lijkt mij heel onoverzichtelijk, ik heb mijn telefoon voor het werk veel nodig. En dan gaat dat ding telkens af. Ben niet zo goed in groepsapps. Dan zou ik er zelf liever voor kiezen om hier te blijven kletsen als het merendeel whats app zou willen.
Omg mijn schoonzusje heeft ook verteld dat ze zwanger is ❤️. We schelen maar een paar weekjes. En heb Vinted ontdekt en net toch nog wat babyspulletjes gekocht. Please please laat me lekker op deze roze wolk blijven en niet eraf donderen volgende week!