Moet wel zeggen dat ik t wel weer spannend vind, En ineens gedachtes na boven komen van straks klopt het hartje niet. In het begin zei iemand dat al tegen mij dat je dan weer wat bangig word bij de volgende echo. Was best relaxt afgelopen geloof 4 weken. En deze week af en toe toch gedachtes. Maar goed schud het van mij af en ga genieten van het moment straks. Hoop zo dat wij het hartje te horen krijgen. Lijkt mij magisch!! ❤
Nou jakkes open instagram het eerste was ik zie is een echo foto en een tekst erbij. Dat het nu een engeltje is. Pfff verschrikkelijk. En kom steeds filmpjes tegen van kindjes met down syndroom. Juist nu je wat angst daarvoor hebt kom je t tegen.
Heb ik ook iedere keer hoor... Dinsdag n echo gehad morgen weer 1 en in tussen denken hopelijk doet alles het nog goed. Je hebt er geen invloed op en je kan niet zien wat er gebeurd. Denk dat daar de angst n beetje wegkomt bij mij.
Heb je erop gegoogled syndrome van down? Of die testen die je daarvoor kan doen? Dan gooit Google t automatisch in je insta of fb helaas.
Ja klopt, zat daar ook al over te denken omdat ik iets op zoek nips test en hoeveel kans ivm je leeftijd dat google het steeds laat zien. Heel vervelend. Sla het ook meteen over.
Pfff belt mijn vriend net sta voor een brug en er is storing. Gelukkig brug niet omhoog en slagbomen niet omhoog. Zei hij niet meteen trouwens. Dus mensen liepen al na het hokje omdat het zolang duurde. Uiteindelijk is iedereen gaan rijden pffff. Ik al in de stress haha. Dacht dat die brug open stond en een storing. Hij is gelukkig bijna thuis!
Mijn doppler is binnen. Ik kan alleen het hartje niet vinden. Zou dit kunnen komen omdat het mijn eerste kindje is en het daardoor misschien nog achter mijn schaambot ligt?
In het begin moest ik ook ooit een half uur zoeken. Nu weet ik het snel te vinden omdat de baby een vast plekje heeft. Bij mij hielp het om te gaan liggen met mijn bekken wat omhoog gekanteld . Maar het is inderdaad nog vroeg dus het ligt nog diep.
Kan je je baarmoeder al voelen boven je schaambot? Ik kan het soms ook niet vinden. Probeerde het toen een paar dagen later weer en toen wel!