Ik denk er ook over. Krijg zo'n hoofdpijn van mijn haar nu en kan het niet meer kammen, trek alleen maar haren eruit als ik dat probeer. Dus als ik het gewoon iets langer laat als ik het straks wil hebben dan kan de kapper het toch recht knippen?
Nou, ik gebruik dan natuurlijk wel een kapperschaar, in mijn studententijd knipte ik heel veel huisgenoten (zowel vrouwen als mannen, wel alleen met lang haar, korte kapsels waagde ik me niet aan. Tegenwoordig doe ik mijn man en zoon wel zelf met de tondeuse).
Nou, dat was dus ook mijn insteek, als het helemaal mislukt, dan kan ik altijd mijn haren op een knot doen tot de kappers weer open gaan
Ik heb recent mijn man ook zo'n 3cm eraf laten knippen. Of het recht is geen idee maar ik kan mijn haar tenminste weer borstelen en bovenal het voelt weer gezond Wat ik straks voor kapsel wil? Geen idee
Ik moet nodig weer heen. Had een afspraak staan vlak nadat ze dicht gingen. Toen was ik al langer dan normaal niet geweest. Moet eigenlijk wel om de 6 weken. Mijn haar ziet er echt niet meer uit. Gelukkig ben ik niet de enige.
Zelf knippen; ik zou dat wel aandurven. Zeker een stukje eraf moet lukken. Model knippen is een grotere uitdaging. Maar ik heb heel lang geleden een kappersopleiding van twee jaar genuttigd. De basis is dus nog wel aanwezig. Als je regelmatig je kinderen knipt en een kappersschaar in huis hebt moet een stukje eraf best lukken
Via waterstofperoxide: of kleine plukjes of heel je haar oplichten. Donker haar bevat veel warmte, dus wordt altijd oranje of geel. Er moet dus na het blonderen altijd nog een spoeling/wassing overheen (om de warmte eruit te halen). Bezint er ge begint , het is een tijdrovend en kostbaar proces (het duurt lang voordat je resultaat ziet en je moet het goed bijhouden -uitgroei is extra zichtbaar- en geel/oranje haar is lelijk). Daarnaast gaat het op enig moment ten koste van de kwaliteit van je haar. Mijn kapper heeft per toeval ontdekt dat kleurloze verf ook aardig oplicht. Dus die deed ze nu steeds in plukjes in mijn haar. Het harde /donker er is af en als het straks mooier weer wordt, helpt de zon ook mee. On topic: dankzij de lockdown is mijn haar langer dan ooit. De punten mogen er af, maar meer niet . Ik lees dat er iemand wel de kapper gaat. Ik heb daar geen oordeel over (hou ik sowieso niet van). Ik ken meerdere mensen met goedlopende kapperszaken waar het water aan de lippen staat (tot het punt van faillissement). Ik hoop - mede op basis van het onderzoek uit Duitsland waaruit is gebleken dat de kans op besmetting relatief laag is- dat de kappers (net als heel veel andere beroepsgroepen) heel snel weer open mogen....Ik sta dan in ieder geval vooraan in de rij .
De kinderen hebben vandaag studiedag en komende week vakantie. Nav dit topic vanochtend van beide zonen het haar geknipt (als het echt mislukte hadden ze nog een week om weer wat in model te laten komen ). Maar ben eerlijk gezegd supertrots op het resultaat! Jongste met de tondeuse lekker opgeschoren met bovenop langer en oudste heeft bovenop mooie krullen en rond zijn nek en oren met de schaar opgeknipt. Eerder in het voorjaar ook al gedaan, maar toen ‘deed’ ik maar wat, nu lijkt het echt ergens op, haha!
Mooi dat ik geïnspireerd heb . Ik durf het alleen bij mijn zoontje met een bos krullen. Dan zie je niet als je het verknipt
Dat wist ik niet. Verbaas ik me ook wel over eigenlijk... Waarom is het zo belangrijk dat hun haar wel mooi zit. Maar goed, dat is weer een andere discussie
Hierbij de foto. Ik weet niet of t goed te zien is dat het erg dik is. we zitten in vakantiehuisje dus let niet op de achtergrond Bekijk bijlage 679399
Ik heb mijn haar 3 dagen geleden zelf geknipt in lagen en tis aardig gelukt denk ik. Heel fijn tutorial op YouTube gevonden.
Ik heb het wel eens gedaan, viel uiteindelijk niet tegen. Maar ik vond het wel heel lastig om in spiegelbeeld te moeten knippen. Iemand anders z'n haar knippen is veel makkelijker omdat je er beter bij kunt. Tenzij je zulk lang haar hebt dat je het naar voren kunt kammen en "op de kop hangend" kunt knippen. Daar is mijn haar te kort voor...
Ik vond het onderwerp van dit topic niet super boeiend maar dacht ga eens de reacties lezen uit het oogpunt gedeelde smart is halve smart als het om uitgroei en dooie punten gaat en toen las ik jouw reactie, ik moet alles na deze reactie nog lezen maar ik denk dat je hiermee een kleine soort van rel op gang brengt/hebt gebracht . Ik vind dit heel dubbel. Ergens snap ik je totaal niet want die regel is er niet voor niets en aan de andere kant snap ik je ook weer wel. Ik heb een vriendin met een kapsalon die bijna failliet gaat. En dat voelt dubbel voor haar want ze mag bij mij op visite een kopje thee drinken maar tijdens dat kopje thee mag ze niet haar schaar meenemen om de puntjes van mijn haar te knippen (en wat te verdienen). In beide gevallen zijn we beide langer dan 15 minuten in dezelfde ruimte dus qua besmettingsgevaar ook geen verschil. Ze doet het niet want ze wil zich aan de regels houden (en de boete is geloof ik heel hoog) maar had het ergens ook begrepen als ze het wel had gedaan, als haar inkomen hun hoofdinkomen was en ze zonder dat "illegaal" knippen haar kinderen geen eten kon geven of de rekeningen niet had kunnen betalen. En on topic, zodra alles weer mag ga ik naar de kapper, nagelsalon, wenkbrauwsalon, botox en filler prikker en misschien 1 of 2 keer naar de zonnebank, die laatste niet omdat het moet maar omdat het kan. Ik voel me een holbewoner als ik in de spiegel kijk. Maar gelukkig ben ik niet alleen met uitgroei en dode puntjes. Ik denk dat ik nu meer op zou vallen als ik wel een goed kapsel had gehad zonder uitgroei en perfect in model.
Heel leuk! Denk niet dat ik deze lengte durf maar heb je foto wel even opgeslagen om aan de kapper te laten zien en overleggen of zij denkt dat het me staat (als ze weer open is).
Ik heb geen dik haar (wel lang haar) en ook bij mij kost het veel tijd. Dat zijn gewoon echt lang in de stoel kapsels.
Als je op Google zoekt naar kapsels voor dun haar kom je heel veel uit bij lob kapsels en inderdaad vaak met beach waves. Ben jij blij met je lengte? En moet je het elke dag stylen op een lob lengte of heb je dan nog wel de mogelijkheid als je een dagje geen zin hebt om het in een knot omhoog te gooien? Of gewoon een dagje los zonder te moeten föhnen, stylen of krullen?
Profvoetballers ook en wat dacht je van de ministers? Heb nou niet het idee dat Rutte enz. een echt "corona kapsel" hebben. En bij mannen met kort haar valt dat veel sneller op als ze niet naar de kapper gaan dan bij vrouwen met lang haar.
Mijn zoon zijn haar is ook veel te lang en er zit geen model meer in. De eerste lockdown heb ik het zelf geprobeerd op te scheren en korter te knippen wat zo gigantisch mislukte dat hij kaal moest op standje 1 van de tondeuse. Dit keer vind hij het zelf alleen helemaal niet erg want hij wilde al een tijd een ander kapsel maar wilde niet door de rotlengte om daar te komen heen en dat is nu door de lockdown wel gelukt. Voor hem dus een klein pluspuntje dat de kappers dicht zijn en de scholen waardoor hij in het openbaar een pet op kan zetten.