Hier ook nog even wat dingen geshopt. Er komen weer veel leuke dingen voorbij voor het voorjaar en Q gaat nu echt naar maat 86. Heb ook al veel dingen opgeslagen. Die koop ik maandag als ik weer salaris krijg want mijn rekening vind het niet zo leuk anders. En ik wil altijd een x bedrag op mijn betaalrekening hebben. Dus nog even geduld.
Hier heerlijk wezen fietsen, zoontje eerste keer achterop bij mij op de fiets. Vond het hartstikke leuk! Heerlijk 16 graden hier.
@wolkje1994 : jaaaa, ik zie ook een tuur streepje! welkom bij de zwangerenclub. Hopelijk lopen ze goed op de komende dagen. Hier vandaag de 3+ op de CB, vorige week nog 1-2 . Helemaal blij hiermee.
L heeft vooral in zijn nek lange lokken die gaan krullen. Bovenop is het stijl en valt plat langs zijn hoofd, komt ongeveer halverwege zijn voorhoofd, dus daar is het nog niet echt nodig en ik durf echt nog niet met de tondeuse over zijn hoofd te gaan, zo bang dat het hem niet staat
Oh maar je hebt van die opzetstukken dat het niet super kort wordt! Ik doe het met de tondeuse van onder naar boven steeds een andere stand, dus onder kort en dan steeds iets langer. Zo is de overloop mooi. En de bovenkant lukte dus ook prima alleen dan met een mega grote stand. Zo kan ik bovenop toch nog een stoere kuif maken met wax. View attachment 679499
Respect dat je dat durftttt. Ik heb alleen z’n matje weg gehaald. En hoop heel erg dat de kappers weer open gaan!
@wolkje1994 ik zie wel wát maar vind het lastig te beoordelen. Maar je moet eigenlijk niet op mij letten want ik vind het sowieso lastig om op 9dpo al blij te zijn omdat ik dus een paar keren heb gehad dat het vals alarm was. Maar dat je op alle testen wel iets ziet vind ik wel positief. Ik hoop dat ze de komende dagen op gaan lopen. Ik had met alle niet-vals alarmen op 10 dpo een aanzienlijk duidelijkere test! Ik ga voor je duimen! Wat zegt je vriend? Wat een heerlijk weer! Wij hebben begin van de middag pizza gemaakt en broer O is vanmiddag een poosje bij mijn moeder gaan spelen. Spontane actie, ze zijn ook nog even naar de molen geweest. Wij hebben een stuk gewandeld met de jongste, het was echt ZO lekker. Verder was de ochtend productief: vaatwasser uitgeruimd, alle was weggewerkt, opgeruimd, kindjes op tijd opgefrist, wat porties voor de jongens ingevroren voor mee naar de opvang en even lekker de boel laten luchten. Omdat we dus vanmiddag warm hebben gegeten eten we zometeen een boterham en doe ik behalve de vloer beneden als de jongens op bed liggen niet veel meer. Jullie avond plannen?
Hier vanavond wel of op de planning, net pannenkoeken gebakken voor beide en ze smaakt volgens mij prima want beide hebben er 4 op . Vanavond eten wij tapas en verder kijken wij wie is de mol en hundet vip. Oftewel een lekker bankhang avondje, hopelijk werken E en L mee met naar bed gaan. Zo maar opstarten met douche en verhaaltjes voor lezen
@Nina Sanders o ja dan snap ik je reactie ook direct. Snap dat je het dan lastig vind. Maar stiekem wel blij dat de rest op zp vrijwel direct het lijntje zien. Ik heb precies zo’n test gehad met de zwangerschap van L op 9 dpo. Mijn vriend, ja die is heel blij en heeft er ook alle vertrouwen in dat het goed zit. Wij zijn allebei met zulke dingen heel erg van het positief denken. Hebben dan ook nog geen ervaringen gehad met vals positief / miskramen enz. Dus snap het dat de situatie dan anders kan zijn voor iemand. Maar onze hele leefstijl is zo. Ik vertrouw op mijn gevoel en die schreeuwt van de daken dat het goed zit. Dus wij zijn heel blij! En in het echt zijn de testen nog duidelijker dan de foto’s! We gaan het verder wel zien. Vanavond bestellen wij eten om het te vieren. Fijn dat je zo’n leuke dag hebt gehad !
Leuk leuk ! Zitten we net allebei in een andere maand. Naar mijn berekeningen ben ik 3 november uitgerekend!
Ik ga er wel van uit dat ook deze baby iets vroeger komt. S was er op 38 weken. Veel vroeger dan dat moet hij of zij niet komen want S woog toen al maar 2,685kg.
Ik hoop ook dat dit de enigste keer weer was. Want ik moest mezelf echt moed in praten haha. Hij kan weer even vooruit gelukkig.
Ik vind het nochtans heel goed gelukt hoor. Als wij dat hier doen is er sowieso een stuk scheef. Maar hij heeft gelukkig ook geen kop vol haar, een beetje bijknippen is genoeg. Qua soort haar trekt hij op L van @Miekje86
Wauw, van hharte @wolkje1994 , wat gaaf! @haren knippen, ik durf het niet meer aan, heb 1 keer zoons haar zo verpest alleen bij dochter wat puntjes et af, maar zelfs dat gaat niet altijd goed voor dee jongebns bij mij mag de kapper zeker open. Voor L trouwens ook. Ze geeft een kop vol (pijpe) krullen, maar het wordt een beetje onverzorgd vind ik. Nouja, met staarten en speldjes gaat het nog wel even. Hier ook zo'n heerlijke dag gehad. Vanmorgen naar mijn ouders gefietst. En net lekker gebbqt. Wat ik wel erg jammer vind ik dat mijn ouders zoon even thuis kwamen brengen die daar gespeeld had, en Mijn br oiertje met een vriend om iets af te geven. Normaal gesproken blijft dan iedereen altijd hangen en mee eten, maar er liep ook al een 13 harige neef rond, dus dan vind ik dat niet kunnen om ze allemaal te laten eten. Hopelijk komt die tijd snel weer
Ach ik word zo steeds handiger hè haha. Mijn man zijn haar is morgen weer aan de beurt en mijn schoonvader over een week weer. Maar die zitten tenminste stil. Dus dat is makkelijk.
Hier laat ik hun oom ze even bijknippen. Ze hebben er echt last van in de nek, bakkebaarden en op het voorhoofd. Zelf durf ik het niet aan. @wolkje1994 ik zie ze superduidelijk hoor! Gefeliciteerd en geniet ervan. Lieve kindjes zag jk weer voorbjj komen. Ze worden steeds groter he.. echt mini mensjes. Die van ons is enorm van het uitdrukken met zijn gezicht. Dus bij bijna elk gevoel heeft hij nu wel een passende gezichtsuitdrukking. Zo grappig hoe hij bv kijkt als ik nee roep, of hem juist complimenteer rnz.