Ja ik ben dan gigantisch kouwelijk. Zelf in huis met de verwarming op 21 heb ik het nog koud en zijn mijn handen en voeten ijskoud voeten vaak ook blauwig qua kleur. Gelukkig heb ik een hele heetbloedige man waaraan ik ze altijd mag opwarmen. Qua voeding, ik ben niet gek op zuivel alleen kaas en dat eet ik regelmatig. Ik ben wel gek op fruit minimaal 2 stukken per dag en eet ook dagelijks rauwkost met de kinderen mee rond 15.00 uur wat snoeptomaatjes, komkommer, worteltjes en paprika reepjes. Ik hou ook van snoepen maar dat doe ik meer in de avond, handje dropjes of winegums. Ik dronk wel veel sapjes (veel suiker) maar sinds begin januari drink ik dat niet meer dus krijg een stuk minder suiker binnen dan voorheen. En wat mijn buik betreft, nooit last van opgeblazen gevoel of pijn gelukkig. Waar denk je aan met deze vragen?
Een toner is geen noodzaak in je skincare routine, maar dat terzijde. Een aantal ingrediënten van je toner zijn uitdrogend zag ik. Dat icm de bha kan ook net even too much zijn op het moment.
Dank je, van ingrediënten heb ik namelijk geen verstand. Dan is het handig de toner even te laten of te vervangen voor een hydrateerende variant. Die BHA even weg doe ik liever niet dan zoek ik liever een variant in lotion of gel vorm die wat zachter is want dit is het enigste middel waar ik die 2 plekjes die op berg lijken echt mee weg krijg zonder te hard met mijn huid om te gaan. Bijvoorbeeld hard boenen met washandje en olie werkt ook maar dan schuur ik het eraf en met die bha lost het op door zacht met een wattenschijfje eroverheen te gaan.
Jazeker kan probiotica helpen. Enigszins indirect maar je darmflora heeft invloed op je hele systeem en de werking hiervan kan stagneren door stress, medicatie etc De zepen zijn natuurlijke zepen op basis van olijfolie. Dus juist tegenovergesteld van uitdrogen.
Bedankt iedereen voor de tips en adviezen. Ik ga maandag toch maar de huisarts bellen om er naar te laten kijken. Bedenk me net dat de tijd sneller gaat dan ik af en toe denk. De keer dat hij ernaar gekeken heeft (en het dus begon ongeveer) was ik zwanger van dochter. Zo een 5 jaar geleden dus. Misschien heeft hij een goede zalf en hoef ik niet mijn hele routine om te gooien. Misschien alleen iets eruit laten of een product vervangen voor een beter hydraterende variant. Vind het wel jammer dat er geen alternatieven van The Oirdenairy voorbij zijn gekomen (topic titel) omdat ik juist in andere topics iedereen daar zo mega enthousiast over zie.
Hier hetzelfde! Welke producten adviseer jij mij? Ofwel welke gebruik jij? QUOTE="2littlemonkeys, post: 23519101, member: 94229"]Ik ben zelf niet altijd tevreden met de textuur van the ordinary producten. Vaak plakkerig, soms wat stug, verstopt bij bepaalde producten m’n poriën. Zo wordt de niaciamide en hyaluron van TO enorm aangeprezen, maar ik vind ze dus beide te plakkerig. Persoonlijk zou ik nooit voor een volledige lijn van TO gaan. The inkey list schijnt een betere formulering te hebben, maar daar ben ik niet mee bekend. Ik heb zelf een vrij gave huid, maar snel last van huidirritatie en eczeem. Dat kan door het weer komen, een ingrediënt in mn shampoo, make-up, crème, etc. Zo heb ik laatst ruim een week pijnlijke eczeem rondom mn ogen en jukbeenderen gehad. Bleek door een bepaalde highlighter te komen. In je skincare zie ik niets geks. Het enige wat ik zou kunnen bedenken is om de dag de bha gebruiken, maar ik weet niet hoe vaak je dit nu gebruikt. Ik vermoed dat het door je haarshampoo komt. Zelf krijg ik puistjes op m’n voorhoofd en schilfers/plekken van L’Oréal. Dat kan een hele tijd goed gaan en opeens krijg ik er dan last van. Je zou daar naar kunnen kijken ipv je skincare aan te passen. Een shampoo zonder parabenen en sulfaten.[/QUOTE]
Om antwoord op je vraag te geven Skin recovery cleanser > squalane cleanser of van een volledig ander merk. Skin recovery toner > glycolic acid 7% toning solution (was ik met m’n gecombineerd droog en gevoelige huid niet blij mee dus weggegeven aan een vriendin met vette huid. Zij was er wel blij mee) 2% BHA lotion exfoliant > aha 30 % + bha 2% of mandelic acid 10% (milder) Skin recovery serum > Buffet Moisterise renuwal oil booster > “B” oil Calm hydrating dagcrème spf 30 > ze hebben slechts 2 dagcreme met spf Clinical ultra rich nachtcrème > ook buffet of de B oil Skin recovery masker > ??
@bunchy Producten die ik momenteel zelf gebruik en nu erg tevreden ben met mijn huid: - Clinique take the day off balm (oogmakeup) en all in one cleansing milk - cerave hydrating cleanser - cerave moisturizing cream (lijkt dik, maar weinig van nodig + verstopt poriën niet) - Vichy mineral 89 serum. Laatst de essence glow serum gekocht en ook best tevreden mee Om de dag gebruik ik de AHA 5% van Paula’s choice. Verder gebruikte ik eerder de niaciamide van the ordinary en hyaluronic acid, maar beide vond ik niet echt iets doen voor mijn huid dus die raad ik niemand aan ondanks dat half het internet er wild van is. Sinds kort gebruik ik rondom mijn ogen nivea handcreme express. Klinkt heel gek, maar droge plekjes zijn binnen no time weg. In de nacht gebruik ik of gewoon de cerave of nivea soft als ik echt wat extra zorg nodig heb. De cerave producten zijn goedkoop en komen in gigantische verpakkingen. Ze hebben trouwens ook andere opties die goed werken mocht je een iets ander huid type hebben. Verder zijn de producten die ik gebruik relatief goedkoop (gaan lang mee zoals de Clinique, serum en nivea).
[beDankt! Ik ben 40+, jij ook????? Wil ook graag iets tegen veroudering QUOTE="2littlemonkeys, post: 23520930, member: 94229"]@bunchy Producten die ik momenteel zelf gebruik en nu erg tevreden ben met mijn huid: - Clinique take the day off balm (oogmakeup) en all in one cleansing milk - cerave hydrating cleanser - cerave moisturizing cream (lijkt dik, maar weinig van nodig + verstopt poriën niet) - Vichy mineral 89 serum. Laatst de essence glow serum gekocht en ook best tevreden mee Om de dag gebruik ik de AHA 5% van Paula’s choice. Verder gebruikte ik eerder de niaciamide van the ordinary en hyaluronic acid, maar beide vond ik niet echt iets doen voor mijn huid dus die raad ik niemand aan ondanks dat half het internet er wild van is. Sinds kort gebruik ik rondom mijn ogen nivea handcreme express. Klinkt heel gek, maar droge plekjes zijn binnen no time weg. In de nacht gebruik ik of gewoon de cerave of nivea soft als ik echt wat extra zorg nodig heb. De cerave producten zijn goedkoop en komen in gigantische verpakkingen. Ze hebben trouwens ook andere opties die goed werken mocht je een iets ander huid type hebben. Verder zijn de producten die ik gebruik relatief goedkoop (gaan lang mee zoals de Clinique, serum en nivea).[/QUOTE]